Najpoznatije domaće brade

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Idemo sa fotkama naših bradonja...
Zašto?
Sigurno je puno žena sladokusaca koje surfuju netom u potrazi za dobrom domaćom bradom. Red je da im olakšamo taj pasionirani poriv. Značilo bi i muškarcima koji bi da zabrade a potrebni su im uzori.

Redosled slika nije relevantan.
 
Prvi ko mi pada na pamet je naravno, naš veliki junak i legenda Draža Mihailović

Draza-i-Dzon.jpg

- - - - - - - - - -

izuzetna, jaka, kompaktna brada, odlični brkovi
 
Kada se vec povela rec o BRADAMA kod muskaraca,treba odmah dijagnostikovati,koji su to muskarci,koji pustaju brade.???
Dakle,potpuno nepobitno,sa stanovista savremene Psihologije,radi se o psihicki nesigurnim muskarcima.Uglavnom,to su
razne fobije,koje su im ostale iz detinjstva.Uglavnom (u ogromnom broju) rec je o muskarcima,koji su u detinjstvu,,iz ovog
ili onog razloga,odrastali bez Oca.Ipak najcesvi slucajevi su deca iz razvedenih brakova.Rastuci samo u zenskom drustvu
(samo Majka) ta muska deca,nisu stekla psihicku cvrstinu,koju samo Otac porodice moze muskom detedu da obezbedi.
Takvi decaci,rastu kao nesigurne osobe.Nemaju pun osecaj sopstvene vrednosti.Ta brada,koju kao odrasli mladci pustaju,
ustvari je njihovo nesvesno skrivanje od "spoljnog sveta".Zasticeni bradama i brkovima,sa obaveznim crnim naocarima za
sunce,oni idu kroz zivot,ustvari "maskirani".Oni se poistovecuju sa istim takvim "maskiranim" individuama i "neprimeceni"
egzistiraju u svom svakodnevnom bivstvovanju.!!!
 
Poslednja izmena:
Kada se vec povela rec o BRADAMA kod muskaraca,treba odmah dijagnostikovati,koji su to muskarci,koji pustaju brade.???
Dakle,potpuno nepobitno,sa stanovista savremene Psihologije,radi se o psihicki nesigurnim muskarcima.Uglavnom,to su
razne fobije,koje su im ostale iz detinjstva.Uglavnom (u ogromnom broju) rec je o muskarcima,koji su u detinjstvu,,iz ovog
ili onog razloga,odrastali bez Oca.Ipak najcesvi slucajevi su deca iz razvedenih brakova.Rastuci samo u zenskom drustvu
(samo Majka) ta muska deca,nisu stekla psihicku cvrstinu,koju samo Otac porodice moze muskom detedu da obezbedi.
Takvi decaci,rastu kao nesigurne osobe.Nemaju pun osecaj sopstvene vrednosti.Ta brada,koju kao odrasli mladci pustaju,
ustvari je njihovo nesvesno skrivanje od "spoljnog sveta".Zasticeni bradama i brkovima,sa obaveznim crnim naocarima za
sunce,oni idu kroz zivot,ustvari "maskirani".Oni se poistovecuju sa istim takvim "maskiranim" individuama i "neprimeceni"
egzistiraju u svom svakodnevnom bivstvovanju.!!!

Kakva glupost.
 
Sjajne slike u spojleru! Predrag Marković, njegova brada i njegova 36 godina mlađa partnerka.

- - - - - - - - - -

rekao bih da koristi dosta ulja za bradu kako bi je učinio tako mekom i pufnastom... super je, zz top fazon

Sigurno ju je nahvatao na bradu.
Zemljo otvori se kad ovaj matori, kržljavi, izvapetis šeta ovakvu ribu.
 
Mene to svrbi, a i ne mogu da puštam zbog posla.

svrab se rešava uljem za bradu koje hidrira i hrani kožu u podnožju Brade...
mada je ja samo češće osvežavam običnom vodom, te nemam problema sa iritacijom.
od preparata koristim samo povremeno balzam za bradu, mada planiram da probam i ulje.

što se posla tiče, i sam sam u brizi svestan da živimo u feminističkom logoru. ko zna kako će moje šefice odreagovati kada me budu videle. ali biti muškarac je breme i to ne može svako, zato mnogi i posežu za brijačem.
 
Poslednja izmena:
Pitanje:
Šta imaju zajedničko AV, Mali, Vulin, Slina, Keramičar, Čitač vodomera, Vlasnik pečenjare i ostala ekipica koja u Srbiji ima apsolutnu vlast?
Odgovor:
Svima su obrazi nalik bebinim guzovima.

Rekao bih da je suština ponora Srbije što predugo nemamo lidera sa facijalnom odlakanošću. To ne može proći bez posledica. Hrvati su imali Mesića kada se lomilo.

Uveren sam da bi ovaj čovek bolje proveo naš narod kroz devedesete
1022584-05.jpg
 
Sveti Sava -
srpski princ, monah, iguman manastira Studenice, književnik, diplomata i prvi arhiepiskop autokefalne Srpske pravoslavne crkve.
i odlična brada dodao bih :lol:
images (2).jpg


preuzeto sa Vikipedije par detalja iz njegovog života -
Godine 1219. Sava I Srpski je ubedio Vaseljenskog patrijarha i cara u Nikeji da odobre autokefalnost (samostalnost) srpske crkve sa statusom arhiepiskopije. Vaseljenski patrijarh Manojlo I Carigradski je imenovao Savu I za prvog arhiepiskopa Srbije.

Obrazujući buduće službenike Hristove crkve stekao je velike zasluge za razvoj školstva i prosvete kod Srba u srednjem veku. U Srbiji i Republici Srpskoj se dan njegove smrti (27. januar po novom kalendaru) obeležava kao Dan prosvete.
Savin kult u narodu bio je jak. Posle jednog ustanka Srba protiv Osmanskog carstva, turski zapovednik Sinan-paša je naredio da se spali mošti Svetog Save na Vračaru verovatno 1594. Na mestu gde se misli da je bila dignuta lomača da uništi poslednje ostatke Svetog Save I Srpskog danas se uzdiže Hram Svetog Save, najveća pravoslavna bogomolja kod Srba.
 
Dušan, The Might

ludak koji je Srbiju učinio najjačom silom u Evropi u to vreme

Contemporary writers described Dušan as unusually tall and strong, "the tallest man of his time", very handsome, and a rare leader full of dynamism, quick intelligence, and strength,[11][12] bearing "a kingly presence".[13] According to the contemporary depictions, he had dark hair and brown eyes; in adult age he grew beard and longer hair. :super::klap::worth:

slika -
Dusan-Silni-650x400.jpg

krunisanje-cara-dusana.jpg
 
svrab se rešava uljem za bradu koje hidrira i hrani kožu u podnožju Brade...
mada je ja samo češće osvežavam običnom vodom, te nemam problema sa iritacijom.
od preparata koristim samo povremeno balzam za bradu, mada planiram da probam i ulje.

što se posla tiče, i sam sam u brizi svestan da živimo u feminističkom logoru. ko zna kako će moje šefice odreagovati kada me budu videle. ali biti muškarac je breme i to ne može svako, zato mnogi i posežu za brijačem.

Od ulja mogu na sebe da stavim samo ulje za sunčanje.
 
inače, ignorišite verziju iz filma o K boju, istorija zna da se nezadrživa srpska oklopna konjica, posekavši gomilu Turaka, u vatrenom galopu probila i do šatre samog sultana.
da nije bilo elitnih i u top formi odreda janičara dovedeno bi bilo u pitanje i Bajazitovo izvlačenje sa Kosova u jednom komadu.
Knez Lazar (još jedna sjajna brada :heart:) i njegovi ljudi, podneli su najveći teret neutralisanja udarne oštrice janičara i drugih najboljih delova turske vojske.

Bilo bi lepo da ovi iz Balkaninfa okupe eminentne istoričare i naprave emisiju o K boju.

Oštećena freska Lazara Hrebeljanovića из цркве манастира Љубостиње iz 1402. godine.
Imao je 60 godina kada je poginuo u borbi sa Turcima.
Lazar_Hrebeljanovic.jpg
 
Poslednja izmena:
Vuk Branković nije bio nikakav izdajnik. On je preživeo bitku a ocrnjen je epskom propagandom zbog kasnijeg sukoba njegovih sinova sa Lazarevim naslednicima.
Bitka se odigrala na teritoriji koja je bila u Vukovom posedu. Desno krilo srpske vojske koje je držao sa svojim ljudima, do nogu je potuklo Jakuba, Muratovog sina, i njegove ljude. Onda je čak pritekao u pomoć centralnom delu koji je bio u rasulu usled Bajazitovog kontraudara.

Levo krilo je držao srpski vojvoda Vlatko Vuković sa svojim vitezovima iz Bosne, koji je nalupao turskog Kapiči-pašu i javljao svom kralju Tvrtku I o velikoj pobedi hrišćana na Kosovu polju.

Pogledajmo kako su na slikama predstavljeni srpski junaci, Vlatko Vuković i Vuk Branković, te da li imaju brade
ВлаткоВуковић.jpg
Змај_Вук_Бранковић,_деспот_српски.jpg
 
Gavrilo Princip, imao je 20 godina kada je ubio Franca Ferdinanda.
Često ga prikazuju namučenog sa brkovima, ali ta slika je nakon svih tortura koje je pretrpeo u zatvoru, jer je bio suviše mlad da se odmah izvrši smrtna kazna.

Pogledajmo kako je izgledao na dan atentata u Sarajevu, i da li je imao bradu -

da, imao je zavidnu bradu za nekog tako mladog
137655.jpg

524341_gavrilo-princip_ff.jpg

Gavrilo_Princip,_outside_court.jpg

taj imidž sa brkovima po naredbi je forsirala austrougarska vlast, možete videti i na slikama njihovih vojnika. šteta što su naši vajari, istoričari, umetnici tu sliku uzeli kao uzor a ne onu iz Sarajeva kada je bio svoj i slobodan...
 
Poslednja izmena:
Još malo dnevne doze Draže, jer bio je tako kul :heart:, na trećoj slici vidimo koliko je ženski svet bio slab na njega

draza-mihajlovic.jpg


draza-na-sudjenju.jpg


Izlozba-General-Draza-Mihailovic-na-Belom-dvoru-38.jpg


Proanalizirajmo na slici ispod, facijalnu dlakavost sudaca koji su ga osudili na smrtnu kaznu streljanjem
pozivam sve koji sada nisu osetili potrebu da bace brijač, da se samobanuju :lol:

Draža_pred_sudom.jpg
 

Back
Top