Ima li nevinih žena na internetu?

Moja zena je bila nevina sa 26godina.
Otad je jos vise volim.
Ja prvo nisam verovao mislio sam da je neka sala ali nije...
Bilo mi je cudno da tako lepa i zgodna zena moze da bude nevina.
Nisam ni ja imao seks sa njom odmah kad smo usli u vezu mozda polse 6 meseci veze.
Ona kaze da je tako vaspitana i cestitam njenim roditeljima sto su svoje dete izveli na pravi put...
Ona sad ima 39 godina i jos je ljuta na mene zato sto ona meni nije prva.Ali sta cu...
 
Poslednja izmena:
Ja licno apsolutno i odgovorno,mogu da kazem da sam uveren,da na INTERNETU nema nevinih (virgo intakta) zena.
Ni jedna stvarno nevina devojka (a nevina zena ne postoji) ne bi uopste ni dolazila na Inetrnet.Ni jedan Forum,ni bilo sta
sto ima veze sa Inernetom,ne prilici nevinoj devojci.

Nevina devojka treba da se priprema,da svoju nevinost podari odgovornom muskarcu. Kada kazem odgovornom muskarcu,
mislim na obrazovanog,civilizovanog (ne balkanskog ata) koji ce znati da ceni,taj dragoceni poklon,tu nevinost,koju mu je
devojka,kasnije supruga,na laticama ruza darivala.!:heart::heart:
 
Ja licno apsolutno i odgovorno,mogu da kazem da sam uveren,da na INTERNETU nema nevinih (virgo intakta) zena.
Ni jedna stvarno nevina devojka (a nevina zena ne postoji) ne bi uopste ni dolazila na Inetrnet.Ni jedan Forum,ni bilo sta
sto ima veze sa Inernetom,ne prilici nevinoj devojci.

Nevina devojka treba da se priprema,da svoju nevinost podari odgovornom muskarcu. Kada kazem odgovornom muskarcu,
mislim na obrazovanog,civilizovanog (ne balkanskog ata) koji ce znati da ceni,taj dragoceni poklon,tu nevinost,koju mu je
devojka,kasnije supruga,na laticama ruza darivala.!:heart::heart:

Komično zaista...
 

Back
Top