Premijer Liga 2018–19

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Capture.jpg



Pocinje najkvalitetnija fudbalska liga.
Nije bilo nekih astronomskih transfera,celzi i arsenal su promenili trenere,liverpul je doveo nekoliko odlicnih igraca,napokon da i jedan srpski menadzer vodi klub u pl.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 504359


Pocinje najkvalitetnija fudbalska liga.
Nije bilo nekih astronomskih transfera,celzi i arsenal su promenili trenere,liverpul je doveo nekoliko odlicnih igraca,napokon da i jedan srpski menadzer vodi klub u pl.

Uz Everton navijacu za Fulam zbog Jokana i Mitra :D Ne volim ove mediokritetske klubove...A Luzerpulu i Arsenalu zelim sto losiju sezonu.
 
Fulam raštimovan kao da prvi put igraju zajedno,što verovatno i jeste slučaj manje više. Prekasno su doveli igrače bez pripremne utaknice praktično pitanje je gde će biti dok se ne uigraju.Ipak je ovo PL ne ide to tako. Pitanje je i da li će Kan čekati Jokana da sve to uštima. Palas ih je rutinirao, klasik. Totenhem će da ih sahrani sledeću ako ovako pozadi budu igrali. Ali bukvalno. Srednji red blagi užas, jsl nivo.
Totenhem se pre podne provukao protiv Njukasla, nisu impresionirali Čelzi se nije ni oznojao ono malo što sam gledao.
Čekam moje sutra da vidim na šta to liči :mrgreen:
 
Užas od utakmice u Velsu. Kardif je jadan prililično, pola sata sa igračem više nisu ni polupriliku imali. Njukasl promašio penal koji nije ni bio. Inače par loših odluka sudija, nastavlja se fušeraj od prošle sezone.
Gledam sad Totenhem-Fulam, jbt koliko je Fulam raštimovan pozadi odlično da su jedan primili. Napred su i prošli par puta, zicer za Sesenjona. 5-ica im je očaj obe tekme.
 
Poslednja izmena:
Ma koji Fulam bre videlo se proslo kolo ko je gledo protiv Kristal Palasa da ne lice ni na sta ...... a Mitar ce opet u takvom Fulamu dati 15 golova u PL videcete . da ga sad stavis u Totenhem dao bi preko 20 golova u sezoni potpisujem . njemu bre lezi Premier liga dobar je to napadac i predvidjam mu jednu solidnu premijerligasku karijeru nesto poput Bentekea .. pa i vise mozda
 
Mancester vodi katastrofalnu transfer politiku treba od Sitija da nauce kako se dovode igraci .. Baji pomracenje uma , Fred ne zna da igra fudbal jednostavan pas ne ume da uputi . ocajni su

Da bas je siti pravi primer:D
Nakupovali su poslednjih par sezona brdo igraca.
Meni nije bas najasnije kako je moguce da pacijenti sede u upravama tih klubova.

- - - - - - - - - -

Vecina top klubova vodi katastrofalnu transfer politiku.
Ubodu jedno od pet pojacanja...
 
Srećom pa mi je na fantasy ;) ...šteta za ovaj gol što su primili :lol:

Koja bunkerčina je bila do prvog gola i koliko su tukli Azara,ne sećam se da sam video u PL skorije takvu apsolutnu defanzivu Sa stanovišta kladionice doro je, sa stanovištas navijača Liverepula...jbg-a :mrgreen: zamalo da rafa uzme bod sa jednim prelaskom centra.

Jokanu i naročitu Mitru čestitke na pobedi , sada bi malo presija trebalo da bude manja. Ako uzmu bod u Brajtonu da pevaju. Mitar je zver :ok:
 
5/5
scarf.gif
Totenhem preskočen idemo dalje.
Koji raspad Lestera. Fulam očajno nemoćan. Jokan je džaba krečio za 90milki ako ne sredi odbranu. Ono je bilo tužno gledati. Jeste to MCI ali opet sa kakvom lakoćom i bez napora su mu se šetali kroz ona drveta....strašno. Lakši trening.
Arsenal rutinski, onaj Njukasl je totalno impotentan tim...šta Rafa napravi jbt. I takvi dali gol u zaustavnom i sjebali mi 5 poena na fantasy :lol: . Ali zato mi Azar sve to vratio pa x2 jer mi je kapiten ;) CP na oruk ali uzeše bodove. Nisam gledao Votford-MUTD ali drago mi je da su ih načeli i smanjili promet na vrhu.
 
6/6
scarf.gif


Čelzi kiksnuo i ostavio nas same na vrhu , još su mogli da izgube kakvu šansu je WHU imao. Murinjo mislim da odbrojava da otkaza u Mančesteru lagano. Siti rutinski i maximalno. Jokan kada reši odbranu mogao bi bez mnogo znoja u sredini da se zacementira ali ovo za sada je tragično koja su ono antitalentovana drveta njemu pozadi.

Sledi derbi :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top