SMS ZA NOVU GODINU

E,ako se i za novu godinu postavljaju ovakve teme,onda je forum zaista otišao do đavola.
icon_mad.gif

SMS neću slati,zato što lepo postoji telefon.
 
Miki 13991:
E,ako se i za novu godinu postavljaju ovakve teme,onda je forum zaista otišao do đavola.
icon_mad.gif

SMS neću slati,zato što lepo postoji telefon.
E ako 1. januara od ponoci pa do jutra uspijes da nazoves nekom i pri tom dobijes vezu, onda ti svaka cast, posavjetuj i mene kako se to radi :lol:
I pokoja poruka se jedva nakane da ode...
 
evo poruke shto dobih od nemanje pre neki dan....odushevila me....

neka umre godina nova
neka zauvek ostane ova
neka ostane godina stara
bitje ko do sad zdravlja i para
sve su to samo brojke i slova
zato nek umre godina nova

e eve par poruka iz mog fona...neke sam ja pisao...neke su pisali meni...

dechache u telu choveka..umoran od jurenja sretje...skini veo snova sa ochiju svojih..pogledaj svet kroz lupu istine..ne daj da drugi truju ti svest

dok lezhish polu otkriven , usnuo a vreo , nechiji prsti prolaze kroz tvoju dugu kosu . i kad ti se nenamerno uzdah otme iz grudi , ti znash . on je tu . 23BlokAut

pouzdano i brzo raspoznajem boje i ukuse . Tel. 3104654

evo za tri mane ustajem iz kreveta

u tvom hrabrom srcu za zene nema mesta , jer znash da je bolje drvo nego zena dvesta . za freestyle od juche osto si bez teksta , zato vadi kitu i je.bi drvo smesta

ispo si glup . elem , to je mishljenje i Petra i Goche , a ne samo moje . odluchili smo da cutis par dana kad si sa nama u ekipi . za dalje cemo videti .

sa verom u boga , uz travu i defrinol

hej hej...ti disko manijache...obuci svoje najbrzhe pantalone...notjas idemo u zhivot...opusti se i dozvoli da odelo nosi tebe...

a evo i moje novogodishnje umotvorine...

dolazi deda s bradom belom..da kazhe poruku svetu celom.."qpujte ljudi..troshite pare..sve u ime godine stare..nek kalendar se svede na nulu..zanemarite finansijsq bulu..jer ako deci poklon ne qpish..bolje da se prvog ne budish..jer TV kazhe..qpovati se mora..o istinitosti toga nema zbora"

e preterujem....
 
dzaba smajliji....smajli abjuzeru....pa da...neko smarach a neko autistichan...znash...nisam prochitao ni jedan tvoj post da je iole zanimljiv...ali nikako...sve je neko blebetanje s nekim devojkama il neshto samo gurash neke smajlije de im nije mesto...drobish i drobish...a nit je smeshno nit je zhalosno nit je smaranje...jednostavno nishta...i sad ti mene nasho da kritiqjesh kako smaram...c c c...nema veze...super si i volim te...cmok pusica
 
hehehe bezi pederu jedan.. :lol: pa sto se odmah ljutis? :D Ja sam ti najiskrenije kazao da me smarash, pa zaista vidi koliko si opsiran i kakve nebuloze pises.. :roll: pa i sam si kazao da preterujes... :roll: i nisam ti kritikovao vec sam ti samo kazao da smaras, ali u principu sto se mene tiche mozes slobodno da pises sta god hoces i koliko hoces.. ionako uglavnom ne chitam ono sto pishes.. :lol:
 
Deda mraz je-Penzioner,godinama opterecen,umno poremecen,seksualno rasterecen,novchano ugrozhen,vremenom pregazhen,dosadom zarazhen,textilno unakazhen,uvek drema,zube nema,muda sve uzha,guza sve duzha,smezhurana lica,retka stolica,sve mu smeta,svakoga grdi,hoda i prdi,na beli luk smrdi,prawa je beda,niko ga ne gleda,ledja pognuta,stomaka naduta,dupe sve manje,noge sve tanje,kita visetja-TOTALNA NESRETJA!!!,i zato ne ocekujte poklone za novu godinu :D
 
heh...tomaxe od kad smo na ti?....haha nisam umoran shto pitash?...chu da me neko izgazi...jes kad bi mogo da me stigne mozhda bi me i izgazio...oh zashto ali zashto ulazim u ovakve rasprave s ljudima...e al lazhesh da nemash nishta protiv mene jel da?...par puta sam te neshto ochepio ko stefana sad...hey al ti si shirokogrud i pun razumevanja zar ne?...
 
eee al ql ti je avatar...lichi na onaj shto sam ja sheto neko vreme...samo se tamo video chovek mislim bilo je univerzalno...ovo si ti reko bih...al svejedno je skroz super...meni je ona slika shto sam je imo vrh...mislim sistem je zatvor i nema boljitka...ok ne mislim na finansije i slichno...nego bre to neko porgramiranje....pogledaj kad pishash u prirodi...izvadish tuki i shorash...to je skroz normalno i tako je svima bilo pre 200god...a pogledaj nas sad...sabijeni u betonska chudovishta svi pishamo u istu req...morash da nishanish de tje da pishash...ok ovo je banalan primer ali nem volje da upadam u neke teshke priche...shto si stavio sebe iza reshetaka?...el to isto ovo o chemu ja pishem il kao ti si zhivotinja u kavezu koja pishe ljudima da se chuvaju gazhenja?...to bi bilo mega fuj...netju se truditi da objashnjavam zbog chega...ma shto ja ovolko pishem da me neko pita...imam tu falinq da volim da pishem...al nema puno toga o chemu bih mogo pisati...sa mushkima u virtualnom svetu i nema neke spike...jer svi su u tripu da ochepe neshto zhensko...i ako deluje da nisu - jesu...a sa zhenama ako krenesh onda odma bude da je startujesh il neshto...a i nema razumevanja...mislim 70% ljudi netje imati pojma o chemu ja to pishem...a kad stavish prs na chelo skoro sve shto sam ovdi napisao je potpuno logichno i istinito...ok mozhda nije ponekad kad se zayebavam il neshto...uh qd tju sad...legao sam popodne a ustao po mraq...osetjam se zbrchkano...a vi kako te?
 
Dvaput sam zakasnio na posao zato što sam se uspavao, iako radim u noćnoj....
pa sam morao peške na posao.... pa sam se smrzo ko pičić....
.... i zato više ne spavam po danu dok radim po noću.
 

Back
Top