Predsedniče jednu državu čini suverenitet,integritet i teritorijalna celovitost

nesko101

Elita
Poruka
17.849
Presedniče Vučiću voleo bih da kao pravnik,-iako nisi zaista nijedan dan radio taj posao pogledaš ovo što sam ti napisao u naslovu teme.Ja kada sam učio škole postojao je predmet opšenarodna odbrana i društvena samozaštita i ja sam imao maksimalnu ocenu i profesor me je vodio u druga odeljenja da pokažem kako učenik može da zauzme mesto profesora.Voleo bih da si i ti učio ovaj predmet.Jer da jesi ti bi znao šta čini jednu ozbiljnu državu a koja je sada nažalost sve samo to ne.
Pošto ovo nećeš pročitati jer nemaš vremena ja ću reći forumašima.Gospodo predsednik je od države napravio lakrdiju i hteo bi da sa krv predaka plaća mir koji je prihvatljiv samo za kukavice.
 
Ma zna on to sve , nego je dobio vlast i promenio plocu ... za jos jedan mandat mora da Kosovo prizna i to je to ... takav je dogovor napravio.

Da zna sve znao bi i da ga čeka pakao na onom svetu zbog ovoga.
Pamćenje nije isto što i inteligencija. On ima samo dobro pamćenje a citira druge samo da bi se dokazao da je inteligentan.To je stručna definicija njegove ličnosti.
 
Presedniče Vučiću voleo bih da kao pravnik,-iako nisi zaista nijedan dan radio taj posao pogledaš ovo što sam ti napisao u naslovu teme.Ja kada sam učio škole postojao je predmet opšenarodna odbrana i društvena samozaštita i ja sam imao maksimalnu ocenu i profesor me je vodio u druga odeljenja da pokažem kako učenik može da zauzme mesto profesora.Voleo bih da si i ti učio ovaj predmet.Jer da jesi ti bi znao šta čini jednu ozbiljnu državu a koja je sada nažalost sve samo to ne.
Pošto ovo nećeš pročitati jer nemaš vremena ja ću reći forumašima.Gospodo predsednik je od države napravio lakrdiju i hteo bi da sa krv predaka plaća mir koji je prihvatljiv samo za kukavice.
rip nesko:cry:
 
Srbi sa Kosova bi trebalo da znaju ko je AV i sta radi a ovi sto cute neka znaju da ce im to cutanje napraviti samo zlo ... da ste pametni i da se organizujete pa da se borite za svoja prava... ubili su Olivera kako bi kriminalci vodili sever nase pokrajine ... pa ne mogu sve vas da ubiju.

Mogu jer su svima koji su opasni dali posao u politici i kriminalu.Sirotinja će se dići samo kada im ukinu socijalu i dečiji kada po zakonu ne budu živeli na teritoriji države Srbije.Ali tada biće kasno.
 
Mogu jer su svima koji su opasni dali posao u politici i kriminalu.Sirotinja će se dići samo kada im ukinu socijalu i dečiji kada po zakonu ne budu živeli na teritoriji države Srbije.Ali tada biće kasno.

Сам сам пред ТВ-ом , а мене срамота кад АВ прича нарочито о Космету, нема никог, окрећем се око себе, а мене срамота ...

И овде ме срамота, када видим недостојне и плитке коментаре на твоја постављена питања о Косову и Метохији.

Тотална атомизација, деконструкција и недржавотворност !
 
Сам сам пред ТВ-ом , а мене срамота кад АВ прича нарочито о Космету, нема никог, окрећем се око себе, а мене срамота ...

И овде ме срамота, када видим недостојне и плитке коментаре на твоја постављена питања о Косову и Метохији.

Тотална атомизација, деконструкција и недржавотворност !

Tako se sada oseća svaki čestiti Srbin u Srbiji.

- - - - - - - - - -

Браво Нешко.

Открио си топлу воду.

- - - - - - - - - -

И рупу на саксији.

Stani ko ovde hebe neuki narod?
Šta sada treba?
Da se ćuti jer svi znaju kao ti?
 
Kако никоме до сада нису сметале дупле плате, шверц, разне врсте свакодневних привилегија и принадлежности на КиМ.....?
Разни веселиновићи
Па све је то неко морао да плати, тј. да напуни буџет....?
Нико да спомене продају некретнина шимпатнзама за баснословне суме долара и ејвара....
Све док је ишло на руку (у џеп)....док је неко други плаћао....била је ''тишина'',
а сада када Преподобни мора да испуни своје обећање агентури, почело кмееее са свих страна
 
Presedniče Vučiću voleo bih da kao pravnik,-iako nisi zaista nijedan dan radio taj posao pogledaš ovo što sam ti napisao u naslovu teme.Ja kada sam učio škole postojao je predmet opšenarodna odbrana i društvena samozaštita i ja sam imao maksimalnu ocenu i profesor me je vodio u druga odeljenja da pokažem kako učenik može da zauzme mesto profesora.Voleo bih da si i ti učio ovaj predmet.Jer da jesi ti bi znao šta čini jednu ozbiljnu državu a koja je sada nažalost sve samo to ne.
Pošto ovo nećeš pročitati jer nemaš vremena ja ću reći forumašima.Gospodo predsednik je od države napravio lakrdiju i hteo bi da sa krv predaka plaća mir koji je prihvatljiv samo za kukavice.

Ovo je postalo lakrdija gledati kako Srbijanci prvo glasaju za Vucica ond kukaju do besvesti na njega pa opet glasaju pa opet kukaju
i sad da naprave izbore opet bi ga birali pa opet kukali................................... Ko je bre ovde lud i ko koga zajebava.
Prestanite vec jednom da kukate vec ga sklonite ako vam ne valja.
 
Kако никоме до сада нису сметале дупле плате, шверц, разне врсте свакодневних привилегија и принадлежности на КиМ.....?
Разни веселиновићи
Па све је то неко морао да плати, тј. да напуни буџет....?
Нико да спомене продају некретнина шимпатнзама за баснословне суме долара и ејвара....
Све док је ишло на руку (у џеп)....док је неко други плаћао....била је ''тишина'',
а сада када Преподобни мора да испуни своје обећање агентури, почело кмееее са свих страна

Šta li je kolega Kompletni Retard ovim hteo da kaže??
 
Ovo je postalo lakrdija gledati kako Srbijanci prvo glasaju za Vucica ond kukaju do besvesti na njega pa opet glasaju pa opet kukaju
i sad da naprave izbore opet bi ga birali pa opet kukali................................... Ko je bre ovde lud i ko koga zajebava.
Prestanite vec jednom da kukate vec ga sklonite ako vam ne valja.

Šta to tebi uopšte smeta kada nikada nisi bio Srbin?
 
KRIVIČNI ZAKONIK REPUBLIKE SRBIJE
Glava dvadeset osma

KRIVIČNA DELA PROTIV USTAVNOG UREĐENJA I BEZBEDNOSTI REPUBLIKE SRBIJE


Ugrožavanje nezavisnosti

Član 305

Ko na protivustavan način pokuša da dovede Srbiju u položaj potčinjenosti ili zavisnosti prema nekoj drugoj državi,
kazniće se zatvorom od tri do petnaest godina.

Priznavanje kapitulacije ili okupacije

Član 306

Građanin Srbije koji potpiše ili prizna kapitulaciju ili prihvati ili prizna okupaciju Srbije ili pojedinog njenog dela,
kazniće se zatvorom najmanje deset godina.







Ugrožavanje teritorijalne celine

Član 307


(1) Ko silom ili na drugi protivustavan način pokuša da otcepi neki deo teritorije Srbije ili da deo te teritorije pripoji drugoj državi,
kazniće se zatvorom od tri do petnaest godina

- - - - - - - - - -

Koliki stručnjak iz oblasti prava treba da budeš da bi razumeo ovako lepo napisane odredbe veličanstvenog Krivičnog zakonika???
 
Нема никакве борбе, ни политичке, ни дипломатске, ни економске, ни војне, док се не обрачунамо са унутарњим непријатељима, било домаћег или спољашњег порекла и док не ојачамо морално !
Toliko smo podeljeni da ako dođe do obračuna neće da nas ima.
 

Back
Top