Pitanje za mladje momke, od matorog snokija, sta vas je u startu odbijalo od zena?

Poruka
19.457
Kad sam bio mladji , imao sam neke devojke, kao ono prvi susret....

mene je najvise odbijalo tupljenje o horoskopu. nikada nisam mogao da podnesem zene koje seru o horoskopu.
vas mladjarijo?

kad me pita sta sam u horoskopu i ja kazem, i tad krece disekcija tipa- ''vidis, od moje ortakinje je decko isto npr strelac, ali ima neka aura koja vas povezuje iako ste totalno suprotni''
i kenjaza, kenjaza...

horor.
 
Poslednja izmena:
:roll:

Kad si jako mlad i ona ti se mnogo svidja ni nemas pojma sta prica, samo je gledas i trepces, pun treme sto ste uopste izasli. A ako ti se ne svidja, svejedno bi te nerviralo stogod da kaze, jer kad zena krene, ne staje, a ako ti se ona ne dopada bude sve to iritantno. Jer nisi ni izasao sa njom u tom drugom slucaju da bi razgovarao.
Naravno, ne generalizujem. A ne bih rekla da sadasnje devojke pricaju o horoskopu na izlascima, i da na taj nacin odlucuju da li veza ima buducnosti. :D
A devojke tvoje mladosti, moguce je da su imale takvih momenata...
:think: gde bas tebi da se zalome tolike "astrologinje" :D
 
У праву је жена, данас се еманциповане цуре отворено уваљују, набацују се из кеца, не губе време на шупље приче и детаљна упознавања, неке се упуцавају чак и у присуству номиналног актуелног дечка.
 
Mene odbija kada zapali cigaru, to je, imam problem u vezi sa pušačima, a opet na jednu sam se baš primio a nisam ni znao da zapali ponekad... Mada inače jako retko imam priliku da mi neka posveti deo svog vremena tako da sam odavno odbacio te predrasude smeta mi ovo ono, nisam ja taj koji je u prilici da nešto bira tj izvoljeva.
 
kada govori za sebe kako je mlada , u najboljim godinama ,kako je jos devojka,kako joj se ne zuri,... a nakrcala godina ihaa.....

znas onaj vic dal bi ozenio devojku iz bg-a ili babu iz vranja...... pa babu iz vranja.!
zasto?
zato sto baba u vranju ima 25 godina a devojka iz bg-a ima 35...
:lol:
i kako ona nikad ne bi bila sa debelim tipom, zato što to pokazuje koliko on ne vodi računa o sebi...pa se ona za nekoliko godina nagoji tako da se udupla
 
Nikada me nista nije odbijalo od zena.

hahaha pa bravo!

- - - - - - - - - -

:roll:

Kad si jako mlad i ona ti se mnogo svidja ni nemas pojma sta prica, samo je gledas i trepces, pun treme sto ste uopste izasli. A ako ti se ne svidja, svejedno bi te nerviralo stogod da kaze, jer kad zena krene, ne staje, a ako ti se ona ne dopada bude sve to iritantno. Jer nisi ni izasao sa njom u tom drugom slucaju da bi razgovarao.
Naravno, ne generalizujem. A ne bih rekla da sadasnje devojke pricaju o horoskopu na izlascima, i da na taj nacin odlucuju da li veza ima buducnosti. :D
A devojke tvoje mladosti, moguce je da su imale takvih momenata...
:think: gde bas tebi da se zalome tolike "astrologinje" :D

loš raspored planeta na natalnoj karti, :hahaha:
 
Kad sam bio mladji , imao sam neke devojke, kao ono prvi susret....

mene je najvise odbijalo tupljenje o horoskopu. nikada nisam mogao da podnesem zene koje seru o horoskopu.
vas mladjarijo?

kad me pita sta sam u horoskopu i ja kazem, i tad krece disekcija tipa- ''vidis, od moje ortakinje je decko isto npr strelac, ali ima neka aura koja vas povezuje iako ste totalno suprotni''
i kenjaza, kenjaza...

horor.
Kopiranje pevljaki, Ceca, Dragana Miroković, Krmeljuša....i.sl.

Nehumane sebičnjakuše.
 
iscitah sta se napisali u ovih par postova i ne mogu da verujem o cemu i sta zene pricaju na prvom dejtu
posebno ono koji si znak u horoskopu..:rotf:....nije ni cudo sto taj dejt bude i poslednji

ne radi se samo o dejtu. ja u firmi imam koleginicu koja stalno tupi o horoskopu. na primer za koleginicu sa kojom se ponekad pokaci (nista krupno) kaze- takvi su ovnovi u horoskopu... uzas. ili analizira kolegu koji je bik i nikada (po njoj) sto je bik nece da se druzi na neko pice sa ekipom poslle posla.... onda tupi da je verovatno vodolija u podznaku... :D
 
Kad sam bio mladji , imao sam neke devojke, kao ono prvi susret....

mene je najvise odbijalo tupljenje o horoskopu. nikada nisam mogao da podnesem zene koje seru o horoskopu.
vas mladjarijo?

kad me pita sta sam u horoskopu i ja kazem, i tad krece disekcija tipa- ''vidis, od moje ortakinje je decko isto npr strelac, ali ima neka aura koja vas povezuje iako ste totalno suprotni''
i kenjaza, kenjaza...

horor.

Vazda me odbijalo kad su imale nešto apriori protiv mene, pa su posle mogle koliko god hoće da menjaju mišljenje, tu je bio kraj. A ovo horoskopi, trte-mrte, to sam ja jedno vreme tamanio kafom. Gledao sam im u šolju i provaljivao najjače, a one su se na to ložile.
 

Back
Top