Savez za Srbiju: Režim u panici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Бошко Обрадовић показује писма са претњама које добија од припадника Вучићеве тајне полиције, а који се у претећим писмима представаљју као "ветерани са Кошара":

 
DwpnKhlW0AAX2F5.jpg:large
 
Молим модерацију да, ради прегледности ПДФ Политика, споје налоге Комшије и Свезнадара, јер су и онако исто...
Унапред хвала...z:D

Слушај музикицу и уживај :)

- - - - - - - - - -

Молим модерацију да, ради прегледности ПДФ Политика, споје налоге Комшије и Свезнадара, јер су и онако исто...
Унапред хвала...z:D

DwqHPM3WoAYbUjW.jpg:large
 
Ima kaze nesto nekada dobro ali je mngo ostrascen ... ko god uputi opoziciji kritiku on odma krene sa teorijom da rade za Vucica ... z:mrgreen:
Кад не агитује, а то је врло ретко- зна да буде и смислен, и истинит; и репутације сам му давао за такве уписе.
Али, у агитацији безочно лаже, искривљује чињенице, покушава да оправда невиђено глупе ставове и потезе, као да је плаћен за то, али слабо, па брља...z:D
Чудан сват.
Интелигентан и образован, који скоро свим што овде ради покушава да то оспори...z:mrgreen:
 
Подсетимо се шта је Савез за Србију и колико је диван његов програм:

Савез за Србију је опозициона политичка коалиција у Србији, званично формирана 2. септембра 2018. године.

Десет странака и покрета који су учествовали у оснивању су: Демократска странка, Заједно за Србију, Здрава Србија, Левица Србије, Народна странка, Српски покрет Двери, Покрет за преокрет, Покрет Отаџбина, Удружени Синдикат Србије Слога и неформална група грађана блиска иницијатору окупљања, Драгану Ђиласу. Накнадно се СЗС-у придружило и више странака и група грађана.

Лидери савеза су се обавезали да првих годину дана од тренутка доласка на власт, буде формирана прелазна влада, која би обезбедила одржавање фер и поштених избора, после чега би се савез расформирао, а све учеснице би кандидовале своје идеолошке програме.

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Савез_за_Србију
 
Лидери савеза су се обавезали да првих годину дана од тренутка доласка на власт, буде формирана прелазна влада, која би обезбедила одржавање фер и поштених избора, после чега би се савез расформирао, а све учеснице би кандидовале своје идеолошке програме.

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Савез_за_Србију

a oni bi da dodju na vlast pa da onda raspisu izbore:zper:
je l to neki puch u najavi? jer drugacije nije moguce teoretski

kad cujem njihov plan i njegovu nerealnost pravljenje nove Jugoslavije deluje kao realnija opcija

ovo sto oni rade je
"....a da ti ne udje"
 
Poslednja izmena:
a oni bi da dodju na vlast pa da onda raspisu izbore:zper:
je l to neki puch u najavi? jer drugacije nije moguce teoretski

kad cujem njihov plan i njegovu nerealnost pravljenje nove Jugoslavije deluje kao realnija opcija

ovo sto oni rade je
"....a da ti ne udje"

Prelazna vlada bi bila oročena na godinu dana da donese niz sistemskih zakona, uredi državu, sredi birački sipsak, oslobodi medije i omogući uslove za slobodne izbore, a onda bi na buduće izbore svi izašli samostalno sa svojim programima i u slobodnoj utakmici u kojoj bi se građani mogli da se opredele za koga su bez pritisaka i ucena kojom su trenutno izložene pod vlašću Aleksandra Vučića – rekao je Obradović.
https://moravainfo.rs/2018/07/obrad...zicioni-blok-u-srbiji-u-poslednjih-15-godina/
 
https://www.danas.rs/politika/jerkov-savez-za-srbiju-ce-podrzati-protest-jedan-od-pet-miliona-u-novom-sadu/

Jerkov: Savez za Srbiju će podržati protest Jedan od pet miliona u Novom Sadu

Poslanica Demokratske stranke (DS) Aleksandra Jerkov izjavila je danas da će Savez za Srbiju podržati protest „Jedan od pet miliona“ koji će biti organizovan u Novom Sadu u petak, 18. januara.

aleksandra-jerkov-FoNet-Nenad-Djordjevic.jpg


iše: Beta 12. januara 2019. 13.05

Jerkov je za agenciju Beta kazala da su organizatori tog protesta grupa mladih iz Novog Sada, kao i intelektualci, aktivisti i ugledni Novosađani.

„Obaveza svih stranaka da takav protest i takvu organizaciju Novosađana podrže. Mi živimo u gradu kom je gradonačelnik prepustio upravljanje gradom bratu predsednika Srbije Andreju Vučiću, gde predsednik Vlade Vojvodine negira i falsifikuje istoriju Vojvodine“, rekla je ona.

Jerkov je kazala da je obaveza stranaka da budu uz građane, posebno, kako je dodala, „dan nakon kontramitinga koji Vučić sprema u Beogradu“.

Grupa „Jedan od pet miliona – Novi Sad“ najavila je protest za petak, 18. januar na platou ispred Srpskog narodnog pozorišta u 18 časova.

- - - - - - - - - -

УСТАЛА ЈЕ И ВОЈВОДИНА! ЂИЛАС РУШИ АНДРЕЈА!
 
Prelazna vlada bi bila oročena na godinu dana da donese niz sistemskih zakona, uredi državu, sredi birački sipsak, oslobodi medije i omogući uslove za slobodne izbore, a onda bi na buduće izbore svi izašli samostalno sa svojim programima i u slobodnoj utakmici u kojoj bi se građani mogli da se opredele za koga su bez pritisaka i ucena kojom su trenutno izložene pod vlašću Aleksandra Vučića – rekao je Obradović.
https://moravainfo.rs/2018/07/obrad...zicioni-blok-u-srbiji-u-poslednjih-15-godina/

ko bi sta orocio? Kako bi se to izvelo? je li to strani faktor opet u akciji obucavanja domacih placenika ili kako drugacije da dodjemo do kako ti kazes "orocavanja prelazne vlade"??????? zasto bi iko na vlasti pristao da bez izbora sidje sa vlasti ako nije u najavi novo lomljenje skupstine i kradje slika

a Djilas mozda samo svoju babu da srusi


nista se ovo meni ne svidja

bahata vlast i jos gora opozicija

i dokon svet koji ne zna sta bi sa sobom
 
Poslednja izmena:
Ако ти је власт добра, онда ништа

a zasto tako onda ne odgovoris....zasto izbegavas direktan odgovor da zele nasilno da dodju na vlast? Opozicija nema petlju ni da prizna da ucestvuje u organizaciji jer znaju da ih narod ne voli

sprema se puch i nova "revolucija", vreme je nismo dugo......

meni ni iz dzepa ni u dzep kad su isti

nikad u Srbiji ulica nije nista sredila tako da kad vidim Jeremica, Djilasa i slicne meni nekako Stefanovic deluje ko Meca Dobric


ja mislim da u Srbiji treba da se sprovede lustracija
 
Poslednja izmena:
ja tebe pitam da mi onda opises taj proces posto ne odgovaras direktno ni na jedno pitanje

kako ce oni smeniti vlast a da nema izbora?

Oni smatraju da gube izbore jer postoji medijski mrak i nepoštovanje izbornog zakona i jer ima ucena. Samo što to stvarno jeste ćorsokak jer te stvari i ne može opozicija da menja nego samo onaj ko je na vlasti i to ako je pritisnut od SAD i EU al toga nema, njih zabole kako je u Srbiji. Opozicija preko protesta hoće da skrene pažnju zapada a i kroz bojkot izbora pa da oni pritisnu Vučka da promeni dosta toga oko medija i izbora al mislim da od toga leba nema, zapad opet zabole.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top