UŽAS U TUTINU! UZNEMIRUJUĆI SNIMAK ZAPREPASTIO SRBIJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ovog puta cuveno pitanje koje postavljaju mnogi :
Zasto gradske i opstinske vlasti ne rese pitanje pasa lutalica, ne samo u Tutinu vec u svim gradovima Srbije..Nedavno su psi izujedali 11 ljudi u Beogradu

Ја бих питао, зашто градске и републичке власти не реше питање драстичног кажњавања, увођења кривичног дела, напуштање пса, избацивање на погодном месту уз пут?

А ово око 11 уједених људи у једном дану, па, обзиром на поштење већине новинара у Србији, бих узео са знатном дозом резерве.
Рецимо, пас који се појавио у мом крају, био ту 6 година, никад никог није ујео. Комшија зове шинтере и пред свима нама, без икаквог затезања, "овај пас стално уједа људе!".
После комшија није једно време ништа причао...

- - - - - - - - - -

A sta fali Svetu zivotinja za temu koja je o zivotinjama u ovom slucaju o psima lutalicama

Публика?
 
TUTIN - Uznemirujući snimak iz Tutina, u kojem se vidi kako dečaka D.K. (8) usred bela dana ispred restorana napadaju psi lutalice i kako jedva spasava živu glavu, proširio se društvenim mrežama.

https://www.kurir.rs/vesti/srbija/3...dnjoj-sekundi-malisan-danima-ne-moze-da-spava

Strasno!

kao napredna bagra kriticara... sto ne sklanjate kerove sa ulica jel i za to kriv djindjic, bota, kostun? vecih picketina i bolesnih retarda nije bilo u srpskoj politici pa se zato ne treba cuditi kad se retardirani botovi kao sablaznjuju... amatersko pozoriste za one najvatrenihe sns-sps glasacee sa tri zuba i dva osnovne
 
A sta fali Svetu zivotinja za temu koja je o zivotinjama u ovom slucaju o psima lutalicama

Који свет животиња, ваљда је град и простор испред ресторана још увек свет људи, па макар и у Србији.

- - - - - - - - - -

Ја бих питао, зашто градске и републичке власти не реше питање драстичног кажњавања, увођења кривичног дела, напуштање пса, избацивање на погодном месту уз пут?

А ово око 11 уједених људи у једном дану, па, обзиром на поштење већине новинара у Србији, бих узео са знатном дозом резерве.
Рецимо, пас који се појавио у мом крају, био ту 6 година, никад никог није ујео. Комшија зове шинтере и пред свима нама, без икаквог затезања, "овај пас стално уједа људе!".
После комшија није једно време ништа причао...

- - - - - - - - - -



Публика?

Кад си последњи пут у чопору луталица видео расног пса?
 
i najmiroljubiviji kad jurne predvodnik copora ima da ga prati... sto rece rifer kuce grizu samo nevaljale... dva kera imao i znam sa njima ali ovo su vukovi u povoju na ulicama koje bolesnici na vlast ne pipaju iz dva razloga ali o njima drugi put... kad sam za jedan cuo uz sinisinih usta dok smo sedeli nisam verovao...

Који црни Синиша, имаш Закон о добробити животиња на републичком нивоу, усвојен у време Бориса Тадића, пси су заштићени, а људе и децу ко шиша.
 
Који црни Синиша, имаш Закон о добробити животиња на републичком нивоу, усвојен у време Бориса Тадића, пси су заштићени, а људе и децу ко шиша.

inas i ustav koji krse svi zivi pa i ustavni sud a o nosiocima najvece vlasti da ne govorim...zabole ih za kerove... nemacka je uslovila donacijama da ne smeju sklanjati pse sa ulica... tu postoji ekipa koja skuplja kerove uz cele srbije i pusta ih na obodima grada... brojke su katastrofalne... po ljude, na to nadovezi zoo higijenu koje boli q da izoluju psa koga im pokazes da te ujeo i imas ovo danas... u banja luci nijednog na ulicama... sredi se za dve tri noci
 
inas i ustav koji krse svi zivi pa i ustavni sud a o nosiocima najvece vlasti da ne govorim...zabole ih za kerove... nemacka je uslovila donacijama da ne smeju sklanjati pse sa ulica... tu postoji ekipa koja skuplja kerove uz cele srbije i pusta ih na obodima grada... brojke su katastrofalne... po ljude, na to nadovezi zoo higijenu koje boli q da izoluju psa koga im pokazes da te ujeo i imas ovo danas... u banja luci nijednog na ulicama... sredi se za dve tri noci

Па шта ће Зоохигијена кад не сме да убије пса? Да га воде радници кући да му изигравају слуге?
 
Па шта ће Зоохигијена кад не сме да убије пса? Да га воде радници кући да му изигравају слуге?

nece ni da ga izoluju a to im je posao...kad njihovo dete iskasapi neka od ovih izglednelih poludivljih zivotinja mozda ce raditi za sta su placeni... pojava o kojoj niko ne prica su ljudi oretezno zene koje su kao da su pustene iz laze, koje rane j skupljaju te zivotinje te one napadaju po teritorijalnom principu sve...ljude decu one koji setaju svoje ljubimce... a ako takvim retardima samo spomenes da to sto rade nije pametno ide od onog nece kuca dobra je do ako si agresivnoji u nastupu, vatanje za kuhinjski noz, kiselinu kojom te gadjaju... ne bi verovao kakvi bolesnici ljubitelji ulicnih kerova zive na desetak metara od tebe

- - - - - - - - - -

i posle se cude kad neko postavi otrov... milije mu njegovo dete od takvih krvozednih zivotinja i njinih dobrocinitelja...rani kera da te ujede stara izreka
 
nece ni da ga izoluju a to im je posao...kad njihovo dete iskasapi neka od ovih izglednelih poludivljih zivotinja mozda ce raditi za sta su placeni... pojava o kojoj niko ne prica su ljudi oretezno zene koje su kao da su pustene iz laze, koje rane j skupljaju te zivotinje te one napadaju po teritorijalnom principu sve...ljude decu one koji setaju svoje ljubimce... a ako takvim retardima samo spomenes da to sto rade nije pametno ide od onog nece kuca dobra je do ako si agresivnoji u nastupu, vatanje za kuhinjski noz, kiselinu kojom te gadjaju... ne bi verovao kakvi bolesnici ljubitelji ulicnih kerova zive na desetak metara od tebe

- - - - - - - - - -

i posle se cude kad neko postavi otrov... milihe mu njegovo dete od takvih krvozednih zivotinja i njinih dobrocinitelja...rani kera da te ujede stara izreka

Човече, није то пас или два, то је гомила њих, а уведена процедура подразумева третман као су су људи, посматрање, комисија, испитивање, заккључци.
И то пази, само ако је пас неког ујео то се ради, схваташ ли ти докле смо дошли?
 
ja ga sliko pokazao im ga, javio par puta lokaciju gde ordinira i skace na svakog pa i na druge vlasnicke pse kojeljudi setaju...pre neki dan olinjala dzukela pored mene ide ista ta iskezenih zuba... povio kao rep skrenuo pogled ali ide iza mene i znam sta sledi ako ne bydem brzi... biber u njusku i oci...

Јел те ујео? Џабе си им показивао слике.
 
Јел те ујео? Џабе си им показивао слике.

ujeo do kosti... dve godine se naganjao sa gradom sve imao i dao mom drugaru advokatu koji im je hebao mater i uzeo im 130 soma...imam fibrom leziju na potkolenici od ujeda... taj i njegova ekipa su ujeli da ja znam oko deset ljudi i dece u kraju i jos setaju slobodno... dobre kuce, fine kuce jadne male kuce.. mrtav vuk je dobar vuk pravilo kad si u divljini, a ovo polako lici na divljinu gde zivimo
 
ujeo do kosti... dve godine se naganjao sa gradom sve imao i dao mom drugaru advokatu koji im je hebao mater i uzeo im 130 soma...imam fibrom leziju na potkolenici od ujeda... taj i njegova ekipa su ujeli da ja znam oko deset ljudi i dece u kraju i jos setaju slobodno... dobre kuce, fine kuce jadne male kuce.. mrtav vuk je dobar vuk pravilo kad si u divljini, a ovo polako lici na divljinu gde zivimo

Онда је још горе него што сам мислио.

Јбг, кад се не нађе нико да затуче џукелу, па макар је штитила и држава Србија, нек вас уједа.

- - - - - - - - - -

kad pisljive opstine ne mogu da ograde neko zemljiste , u njemu stave pse , hrane ih viskom iz narodnih kuhinja , i drugih drzavnih institucija

sterilisu ih - za 10 god problem lutalica nestaje

naravno uz kontrolu vlasnickih pasa

Земљиште, вишак из народних кухиња? Који бре вишак? Ко да ради то, ко да плаћа те раднике, хоћемо ли да дигнемо порезе у небеса да бисмо плаћали људе да буду пасје слуге?
А и ми што плаћамо порезе, хоћемо ли и ми да одвајамо још од својих уста ради џукаца, ја не могу да верујем у шта се претворио овај народ,
 
imas normalne vlasnike pasa imas idiote... u ogradjenom delu vidis patuljaste snaucere labradore pudlice ponekog hrta... a onda ponosno proseta neki sa kajlama il tetovirana droca sa pitom mastifom il slicnim oruzjem van igradjenog naravno .. ofkirs bez povoca i brnjice... uz ono cuveno dobar je on ne ujeda.. to oni malo finiji oni unapred pomenuti oce da biju ako im kazes kako treba voditi psa...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top