Razveli se Kia i Sloba

Najludje da ti likovi imaju vatrene fanove, fundamentaliste, koji bre napadaju i lincuju drugu stranu i njene fanove...Pa stvarno van pameti, jesmo narod za posmatranje...Jos kad vidis onog Palmu kako igra kolo u vodi, jasno ti je koliko je sati...
 
Najludje da ti likovi imaju vatrene fanove, fundamentaliste, koji bre napadaju i lincuju drugu stranu i njene fanove...Pa stvarno van pameti, jesmo narod za posmatranje...Jos kad vidis onog Palmu kako igra kolo u vodi, jasno ti je koliko je sati...

Deo tih fanova je na platnom spisku medija koji produciraju rijalitije, ali ostali koji se loze na takve sadrzaje zaista predstavljaju socioloski fenomen. Ovo dvoje mladih su moji sugradjani, nisu neki opskurni likovi niti propale estradne zvezde da bi se reklo da su tipicni ucesnici rijalitija, imaju svoje profesije, nisu sa dna drustvene lestvice, a ipak su prodali dusu medijskom djavolu, sto je interesantno. Zrtvovali su svoju intimu, svoj brak, zarad novca, toj maloj je uspelo da ostvari cilj, dobila je novac, postala popularna na taj neki vestacki i uvrnut nacin. Producenti rijalitija angazovali su anonimuse i beskrupulozno ih iskoristili, posto postoji bolesna publika koja prati tudje zivotne drame. Sve vise se u te programe ukljucuju clanovi porodica glavnih aktera, po rijalitijima igraju i roditelji sa potomstvom, i porodice to dvoje ljudi su bile eksponirane, i sve deluje krajnje bljutavo, ali eto namece se masi gledalaca i mnogi se na to primaju.
 
Niko nije znao ko su oni, medjutim to medijima nije smetalo da od anonimusa naprave zvezde, ono kao ostvarenje sna, postati bogat i popularan.
Nekad proletos stizem u omiljeni mi kafe, a tamo opsta zezancija, ko ce da se slikava za tv neka svrati dve kafane dalje, u lokal u kom snimaju reportazu o Slobinom caletu, ekipa jedne od najjacih tv kuca snima i intervjuise nekog provincijskog tipusa, jer mu je sin istaknuti ucesnik rijalitija. :lol: Srbija zemlja mogucnosti. :D
 
Nesto mi je sumljivo.Jer su se razveli vise ili nisu? Neka zena se ukljucila u narod pita i rekla je da su oni prevarili naciju glumeci da su u losim odnosima i da su pred razvodom.Voditelj je nije demantovao! Sad ce opet taj trokut da udje u novu Farmu da se i dalje ljubaka i svadja i razvodi a mi da gledamo...
 

Back
Top