Reptiloidni oblik bića?

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.265
Pre 7-8 godina u mestu LJUBOVIJA (selo),noću,vidjali su čovekoliko (dve ruke i noge) biće sa krilima,,očima koje su crvene i svetle u mraku i glavom oblika teleta,kako preleće krovove,dve-tri noći za redom.
U to vreme,tada se u tom mestu,o tome pričalo,i ima više svedoka. (ne počinjite o tome, kao nadji te svedoke,stavi ih pred sud i tako to..)
Dalje,u Braničevskom okrugu,postoji priča pre drugog svetskog rata,da su postojale tri sestre,dve su se udale,ali treća nije jer je imala ljubavnika,koji joj doletao na terasu sprata noću,imao krila,imao je rep i menjao je oblik,u čovekoliki,po njenim rečima u predivnog muškarca,koji je obećao da će je oženiti ali od toga nije bilo ni mojega,i udala se za nekog drugog u četrdest i nekoj (navodno bila jako lepa). Meni ove dve priče liče na Reptiloidna bića,a za koja sam čuo jako skoro...
 
I 'Oće to,..ljudi se drogiraju,piju,kopiraju izmišljotine jedni drugih,fantaziraju,lažu u svoju korist.. 'Oće to.
Ali Dejvid Ajk je sve ovo lupio prvi put početkom devedesetih. Ova druga priča sa devojkom,je prepričavana od usti do usti,deda od mog druga mi je ispričao,iskreno,i pomenuo je reč čovek zmaj.
 
I 'Oće to,..ljudi se drogiraju,piju,kopiraju izmišljotine jedni drugih,fantaziraju,lažu u svoju korist.. 'Oće to.
Ali Dejvid Ajk je sve ovo lupio prvi put početkom devedesetih. Ova druga priča sa devojkom,je prepričavana od usti do usti,deda od mog druga mi je ispričao,iskreno,i pomenuo je reč čovek zmaj.
Pa znaš kako, možda Dejvid Ajk i deda tvog druga jednostavno lažu.
Tvoja osnovna greška je da polaziš od toga da što god čuješ o vanzemaljcima je automatski istinito, pa onda pokušavaš objasniti sam sebi tako što po forumu otvaraš nekakve teme
Usput poveruješ u vanzemaljske budalaštine bez ikakvih smislenih dokaza, pa onda tražiš od ljudi da te smislenim dokazima razuvere ako mogu.
Pođi iz obrnutog pravca i život će ti biti mnogo jednostavniji i smisleniji: nemoj verovati dok ti se ne dokaže.
 
Zanimljivo kako nespretni SETI ne može dugi niz godina da dobije niti jedan impuls postojanja vanzemaljskog života, a ovamo neki deda iz Ljubovije izađe uveče u dvorište i odmah vidi kako svemirac sa telećom glavom preleće iznad krova. Life's a bitch. Pljuc
 
Pa znaš kako, možda Dejvid Ajk i deda tvog druga jednostavno lažu.
Tvoja osnovna greška je da polaziš od toga da što god čuješ o vanzemaljcima je automatski istinito, pa onda pokušavaš objasniti sam sebi tako što po forumu otvaraš nekakve teme
Usput poveruješ u vanzemaljske budalaštine bez ikakvih smislenih dokaza, pa onda tražiš od ljudi da te smislenim dokazima razuvere ako mogu.
Pođi iz obrnutog pravca i život će ti biti mnogo jednostavniji i smisleniji: nemoj verovati dok ti se ne dokaže.

Ja bi mnogo voleo da sam samo čuo od jednog dede mog druga. Ali nisam.
Dalje ti si večiti zakleti (kada kažem zakleti,mislim,baš si se ogradio) pesimista,ja sam iznenadjen. Bar te prati ta reputacija ovde,ne smem da garantujem u životu.
I zašto me ceniš da je AUTOMATSKI kod mene? Zanimam se u slobodno vreme time,i ti me ovde ogradjuješ sakakvim optužbama? PFFFFF... pokrenuo sam temu jer je intrigantna,i šta sad? Došao milicajac,da degradira postavljača? Šta bre ti ovde izigravaš? Zanimaj se ti ovime,odustani od jurišne akcije na intrigantene teme što te OČIGLEDNO pogadjaju,i posveti se onome što te zadovoljava. (pričam o zabavi u slobodno vreme)


- - - - - - - - - -

Zanimljivo kako nespretni SETI ne može dugi niz godina da dobije niti jedan impuls postojanja vanzemaljskog života, a ovamo neki deda iz Ljubovije izađe uveče u dvorište i odmah vidi kako svemirac sa telećom glavom preleće iznad krova. Life's a bitch. Pljuc

I koga zaista briga koliko SETI priča istinu ili ne. Nije kao da bi došlo do tog DEDE. Tog dedu zabole za SETI.
 
Ček da probam da prepričam priču o toj babi što se vidjala sa Zmajem..to kod mene je bilo pre nego što sam se oženio,imao sam jedno 22 možda 23 godine,i noćim ja kod drugara,ispred ima terasu koja je prekrivena groždjem,pijemo mi polako šta pijemo,da ne zezam,pokrenuli smo neku paranormalnu temu o sandjamama,i taj deda,kaže da da te gluposti nisu ništa,i da ima jedna priča koja je istinita..kaže..ima jedna baba koja je sad mrtva u tom selu,koja se nije udavala namerno. Što bre,kažem ja. Kaže,bila zaljubljena u nekog čoveka zmaja,videli su ga neki što su se šunjali tu,da je pridobiju,to je,kaže bilo tako vreme,dolaziš noću pred prozor devojke,pa šta uradiš. Kaže,svetli svetlo u sobi,i doleti odjednom čovek,sa repom,i udje u sobu kod nje. Posle je ona pričala da je obećana nekom,niko nije znao kome ali ona se nije dala nikom. Tek kad se udala u četrdest i nekoj počela je da priča o njemu,kad je izrodila decu,da imala čoveka zmaja,koji joj obećavao da će je oženiti,ali od tog nije bilo ništa,jednog dana je samo prestao da dolazi.
Više njih priča slično,tu priču je potvrdilo i neke osobe van tog sela. Zajedničko je čovek zmaj.
 

Back
Top