Low cost of all

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.377
Kako otici najjeftinije na more? privatni smestaj, smestaj je je najlakse obezbediti odma dok se dodje trazis i nacices, poneses od kuce hranu, i to bi trajalo sve dok se ima para. Tako mi je i bilo, dok mi nije zadnji dan ostala samo autobuska karta do nazat, extra. Tog dana sam imao jaku zelju da ostanem ali kako nisam imao ni prebijene poceo sam da razmiljam o novcanim pozajmicama na kamatu, ali kako nisam nasao nigde u Sutomoru ko daje, vratio sam se kuci.
Da li mi mozete nesto reci o novcanim pozajmicama na kamatu? nisam nikad iskoriscavao npr za reziju da uzimam novac,100,200 eura, bilo bi mi obezbedilo bar jos 10tak dana na moru sa privatnim smestajem koji kosta oko 9eura, 10tak eura na izlaske, 5eura u toku dana na potrebstine i to je to.
Koliko kosta cena dolaska na to mesto, voz beograd solun 30eura ujednom pravcu?
Ok start 30eura,

Kod nas se ne mogu naci bar u Srbiji (mislim na balkan) low price letovi npr za zakintos jer je tamo dobar nocni zivot, privatni smestaj nije moguce rezervisati unapred vec direktno tamo otici pa onda na licu mesta(prvi put sam platio privatni smestaj pa zato rekoh na licu mesta, ja izlazim iz voza kada covek me pita jer treba smestaj ja mu rekoh nije valjda terotista kada mi nudi smestaj,kasnije sam shvatio da mu je gospodja koja drzi vilu dala pare sto joj je doveo jos gostiju u vilu koja je odma na dohvat plaze).
Ispalo je sve ok da nisam ostao bez para, mogao sam da radim na crno ali brate vise sam isao da se odmorim nego da radim, da obezbedjujem nesto sto bi se ispostavilo da je toj gospodji u vili potrebno gostima radi njihove dece ili sigurnosti oko tehnickih,elektricnih ili nepotrebnih informacija gostiju koji su se zaputili u neki restoran na rucan,ili plazu, na kafu ili kafic gde svira dobar dj dok bartender baca pice kako se zove. Slicnih poslova ni nema, nisam ni razmisljao da kao i sto sam dosao na slepo da ima smestaja odma moze da se nadje tako i posao.
Sta vi mislite o tome?
 
Poslednja izmena:

Back
Top