Kako da napravim screensaver za mobilni?

kao sto reche Tana mozes pomotju Adobe Photo Shopa ili MS Picture Manager.
Napravish slichicu u zavisnosti koliku rezoluciju ti ima mobilni telefon,i da se ne bi petljao odes na www.freemobilefun.net i uploadujesh sliku,dobijesh jedan broj te slike i onda putem wap-a na mobilnom odes na http://wap.freemobilefun.net i tamo imas da upises traj broj i skines sliku.
Ili mozes da nadjes sliku koju je neko drugi vetj tamo stavio za rezoluciju podesenu za tvoj mob.
 
Znam za taj sajt.Medjutim problem je sledeci.Ja sam na drugom sajtu koji funkcionise kao free mobile fun nasao neke screenove koji nisu u odgovarajucoj rezoluciji pa me zanima da li moze da se edituje nekako.Kada smanjim velicinu u Photoshopu naravno vise nema animacije.Znaci pitam se da li postoji program pomocu kojeg to mogu da izvedem.
Lord Tana,imam nokiu 6030 pa mi reci koje tipove melodija da trazim po netu.Ove sa free mobile fun ne mogu da mi sviraju.Valjda telefon ne podrzava.Postoji li neki konverter da ga skinem sa neta?Na onom nasem sajtu za mobilne pise da podrzava "mid" i "amr".
Skinem midi i nece.Amr ne znam sta je.
Pozdrav!
 
za sada bez dobrog nick-a:
Znam za taj sajt.Medjutim problem je sledeci.Ja sam na drugom sajtu koji funkcionise kao free mobile fun nasao neke screenove koji nisu u odgovarajucoj rezoluciji pa me zanima da li moze da se edituje nekako.Kada smanjim velicinu u Photoshopu naravno vise nema animacije.Znaci pitam se da li postoji program pomocu kojeg to mogu da izvedem.
Lord Tana,imam nokiu 6030 pa mi reci koje tipove melodija da trazim po netu.Ove sa free mobile fun ne mogu da mi sviraju.Valjda telefon ne podrzava.Postoji li neki konverter da ga skinem sa neta?Na onom nasem sajtu za mobilne pise da podrzava "mid" i "amr".
Skinem midi i nece.Amr ne znam sta je.
Pozdrav!

I ja imam 6630, i da ti iskerno kazem, ne trazim u opste mid, i amr po netu... Ja obicno stavljam MP3...

Jesi li se ti registrovao na www.technology-world.co.sr Ako jesi posalji zahtev, pa cemo da razmotrimo i da ti potrazimo sajtove sa mid. i amr.

I sa koje ti je mreze skinut fon????
 
Pozdrav.Ako je GIF animacija u pitanju, lako možeš da joj promeniš veličinu u ImageReady (u okviru Fotošopa je).Samo otvori animaciju, pa idi na Image>Image size i ukucaj željene dimenzije, ali ako odnos visina-širina nije isti, dobićeš deformisanu sliku.Sačuvaj Save Optimize As... , i to je to, osim ako ne želiš da menjaš podešavanja za optimizaciju.Probaj, pa javi.
 

Back
Top