Lak za zaderanu carapu

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
I tako ti se sinoc u kaficu nacrtala jedna pored mene. I bla bla.. pukla joj carapa... pa gde... i ona zadize minic i pokazuje mi butinu... (naravno ja se pocnem loziti ko mali majmun)... I onda posle ide zezancija da ce morati kupiti lak pa namazati. I ona kaze "E zato cu ja upecati sebi bogatog muza pa ce mi kupiti laka koliko god ja hocu" :shock: :roll: ... I ja se naravno ugasim u sekundi... I sto kaze Gru "Lob pogledom" na neku drugu...

Da li vredi muvati ovakvu?
 
e pero
ja i anakin se dogovorile da te muvamo
tj zovemo na kafu , al da mi platimo , a ponecemo i vunene charape da nam ne ode zhica
a?
a?
shta kazhesh ? :D
al cemo to tako da udesimo da ne znash da smo to mi
a?
el mozhe ? :lol:
 
Petar_Pan:
I tako ti se sinoc u kaficu nacrtala jedna pored mene. I bla bla.. pukla joj carapa... pa gde... i ona zadize minic i pokazuje mi butinu... (naravno ja se pocnem loziti ko mali majmun)... I onda posle ide zezancija da ce morati kupiti lak pa namazati. I ona kaze "E zato cu ja upecati sebi bogatog muza pa ce mi kupiti laka koliko god ja hocu" :shock: :roll: ... I ja se naravno ugasim u sekundi... I sto kaze Gru "Lob pogledom" na neku drugu...

Da li vredi muvati ovakvu?
hmmm.... tesko pitanje... mada ako su carape mrezaste, odgovor se namece sam po sebi :mrgreen:
 
Petar_Pan:
I tako ti se sinoc u kaficu nacrtala jedna pored mene. I bla bla.. pukla joj carapa... pa gde... i ona zadize minic i pokazuje mi butinu... (naravno ja se pocnem loziti ko mali majmun)... I onda posle ide zezancija da ce morati kupiti lak pa namazati. I ona kaze "E zato cu ja upecati sebi bogatog muza pa ce mi kupiti laka koliko god ja hocu" :shock: :roll: ... I ja se naravno ugasim u sekundi... I sto kaze Gru "Lob pogledom" na neku drugu...

Da li vredi muvati ovakvu?

Cuj, da li vredi???Ako ti se dopala, naravno.A sto se tice njenog komentara, verovatno je htela da bude duhovita i da te isprovocira da vidi kako ces joj odgovoriti!Sigurno nije tebi sve to rekla onako bezveze i jos to sa minicem...ne znam ja...mozda si joj se dopao :wink:
 
Petar_Pan:
I tako ti se sinoc u kaficu nacrtala jedna pored mene. I bla bla.. pukla joj carapa... pa gde... i ona zadize minic i pokazuje mi butinu... (naravno ja se pocnem loziti ko mali majmun)... I onda posle ide zezancija da ce morati kupiti lak pa namazati. I ona kaze "E zato cu ja upecati sebi bogatog muza pa ce mi kupiti laka koliko god ja hocu" :shock: :roll: ... I ja se naravno ugasim u sekundi... I sto kaze Gru "Lob pogledom" na neku drugu...

Da li vredi muvati ovakvu?


Meni zvuci kao glupaca. Sta ce joj toliko laka? Nek joj bogati muz kupi 1000000 pari carapa.
 
raindog:
e pero
ja i anakin se dogovorile da te muvamo
tj zovemo na kafu , al da mi platimo , a ponecemo i vunene charape da nam ne ode zhica
a?
a?
shta kazhesh ? :D
al cemo to tako da udesimo da ne znash da smo to mi
a?
el mozhe ? :lol:

btw u sluchaju da se nekom uchinilo suprotno, ovo je bila poshalica odnosno veoma crn humor :roll:
 
Pero, ili lazes ili si muvao moldavsku prostitutku....:)

cuj teme...ne da se uda da joj muz kupi carape nego da joj kupi lak za pocepane carape....
jesi joj dao 4160 dinara da ode na trafiku i kupi sebi carape? a? a?
 
meni je to pokazala keva, bila sam sedmi razred osnovne i kretala sam na neki rodjendan i imala sam neke specijalne carape koje sam navalila da obucem, samo njih i nijedne druge...a carapi krenula zica (a ja u plac, naravno :) ) i onda mi je keva pokazala tu foru sa providnim lakom da carapa ne krene dalje...
ali 12 godina i specijalne carape za rodjendan :)
ovo je regularan izlazak sa pocepanim carapama...i Perom...
 

Back
Top