АТАЧМЕНТ

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Зашто се линк " атачмента " неке слике која је уплоадована на Форуму Крстарице не може користити онолико пута колико је то кориснику потребно, а да слика тог атачмента буде " увек видљива ", не да уместо слике пише ...Прилог 471641 ...( на пример )

Pogledajte prilog 471641...него мора да се та ИСТА слика за свако " ново коришћење " поново и поново уплоадује...:huh:
 
Miki, ima veci problem: sve manje slika su vidljive koje kace ucesnici na forumu!

Vidi se samo po neka, ostale su u - belo!

Ne znam da li je to samo kod mene slucaj ili svuda?

Препродају се " имиџ сајтови " ...и сваки нови газда брише затечено и креће испочетка...:think:

Ова тема је о Крстаричином " имиџ уплоадеру "...;)
 
Зашто се линк " атачмента " неке слике која је уплоадована на Форуму Крстарице не може користити онолико пута колико је то кориснику потребно, а да слика тог атачмента буде " увек видљива ", не да уместо слике пише ...Прилог 471641 ...( на пример )

Pogledajte prilog 471641...него мора да се та ИСТА слика за свако " ново коришћење " поново и поново уплоадује...:huh:

Ако ти буде морао да ради сваки корисник...у " имиџ фолдеру " ће се створити велика гужва ..ИСТИХ СЛИКА ...:sad2:

Када се постављају линкови слика са " имиџ сајтова " ...такве слике се могу поставити безброј пута...и увек ће бити " Одмах & Трајно Видљиве "... :aha2:
 
Зашто се линк " атачмента " неке слике која је уплоадована на Форуму Крстарице не може користити онолико пута колико је то кориснику потребно, а да слика тог атачмента буде " увек видљива ", не да уместо слике пише ...Прилог 471641 ...( на пример )


Ja mislim da može

Evo ovu fotku sam postavila 2016, na PDF Beograd kao attachment
https://forum.krstarica.com/showthr...-(-II-deo)?p=32005835&viewfull=1#post32005835

attachment.php


Uzela sam adresu slike i postavila ovde.
 
Poslednja izmena:
Данас сам од једног пријатеља сазнао да ..АТАЧМЕНТ → има КВОТУ...која када се испуни више није могуће постављати слике...:eek:

Пошто повремено користим ..АТАЧМЕНТ Крстарице..интересује ме колика је та квота и да ли је везана за број слика или за тежину слика ( Mb - мегабајтима ) ?
 
Колика је " Квота "?

Јел постоји неки износ у броју слика или броју Mb - мегабајта?

На електронској пошти преко гугла - квота ми је.. 17 Gb ( гигабајта ).

Овде је сигурно много мања, али колика је?

Јел зна неко?
 

Back
Top