Regal

ForestGreen

Poznat
Poruka
9.523
Rešio da prodam stari regal koji je jako dobro očuvan ali ne odgovara trenutno i ne uklapa se sa novim nameštajem. Ne otvaram temu da bih prodao regal nego za pomoć dizajnera :)

Ja iskreno mogu i da nacrtam ali verovatno bi došlo do neke greške, u mom gradu ima firma koja radi po nacrtima i dođe jeftinije tako nego tipa preko forme ideala, matiša i drugih. Video sam tamo lepe regale ali nemam taj mozak sa detalje kao neko što se bavi time :D

Ima li neko vec gotovo resenje ako je pravio regal za sebe i ako lepo izgleda da mi preda nacrte? :D Meni treba 280 sirina, 200 visina, 45 dubina. I da, otvoren zid naravno.
 
Rešio da prodam stari regal koji je jako dobro očuvan ali ne odgovara trenutno i ne uklapa se sa novim nameštajem.

.
ja bih uz pomoć jedne spretne osobe to uradila ovako : skinula zadnji deo od regala,poskidala sve ručke i ukrase,izvadila i odstranila bespotrebne delove regala,obrisala regal od prašine i kupila foliju (jednobojnu ili dobre moderne imitacije drveta kao na primer svetlo siva) kupila moderne jednostavne ručke,zalepila foliju i tako rešila problem.

Ukrasne samolepljipve folije imaš u Kosovskoj u jednoj (valjda knjižari) ,a čak sam videla i na jednom sajtu gde se bave samo prodajom samolepljivih folija.Prethodno bih izguglala sliku nekog modernog regala da bih imala predstavu u glavi zbog uklapanja boja i kakve ručke ima, i radila po tome. Folija mora da bude vrlo precizno zalepljena i mislim da to može dugo da traje.
 

Back
Top