Da li NASA laze ceo svet ?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Sve je vise sumnji u ovu visokonaucnu svemirsku asocijaciju.

Te ljudi nisu bili nikada na Mesecu, te nece da kazu da se Zemlji priblizava opasni meteorit, te na Mesecu su nasli nekakve gradjevine, te na Marsu znaju da postoji zivot ali cute....I td i td...

Sta je od ovoga istina, a sta nije?

Zasto bi nas NASA lagala?
 
Sve je vise sumnji u ovu visokonaucnu svemirsku asocijaciju.

Te ljudi nisu bili nikada na Mesecu, te nece da kazu da se Zemlji priblizava opasni meteorit, te na Mesecu su nasli nekakve gradjevine, te na Marsu znaju da postoji zivot ali cute....I td i td...

Sta je od ovoga istina, a sta nije?

Zasto bi nas NASA lagala?

Zemlju možeš da posmatraš kao veliki kavez,u kojem svi veruju da nema života van njega. Za one koji to uvaljuju,ko je bio van,bio je ,vratio se i to je to,jača tehnologija sa kojom je taj bio tamo nema..navodno...i to je odlično. Krug saznanja je završen,za javnost. Zamisli da si ravnozemljaš (tačnije manjeg saznanja) i apsolutno te ne zanima ništa više,čak sve više je fantazija,i podsmevaš se svemu više od onog što znaš.
 
Zemlju možeš da posmatraš kao veliki kavez,u kojem svi veruju da nema života van njega. Za one koji to uvaljuju,ko je bio van,bio je ,vratio se i to je to,jača tehnologija sa kojom je taj bio tamo nema..navodno...i to je odlično. Krug saznanja je završen,za javnost. Zamisli da si ravnozemljaš (tačnije manjeg saznanja) i apsolutno te ne zanima ništa više,čak sve više je fantazija,i podsmevaš se svemu više od onog što znaš.

Pitanje je Cedo bilo: da li nas NASA laze ili ne?
 
Ne isplati se. Ako živiš na ostrvu,lakše je da lažeš narod da tamo nema ničeg,i da onaj koji laže zaradjuje na onome što tamo ima,a ti si radna snaga koja ne zna za bolje. Čutiš u onome što znaš,i to je to,na kraju umreš,posle nastupi drugi koji te ponavlja.

Koliki sok bi izazvalo na Zemlji da jasno kazu da u Svemiru ima zivota?

Kako bi se ponasala religija?
 
Koliki sok bi izazvalo na Zemlji da jasno kazu da u Svemiru ima zivota?

Kako bi se ponasala religija?

Šta njih briga za religiju,to je bio prvobitni izgovor. Mada i religija igra ulogu,ali sad to nije to kao nekad,sad više nema izgovor,čista zarada nad narodom koji ne zna za bolje,niti je čuo za bolje.

- - - - - - - - - -

Gledaj ovo

- - - - - - - - - -

Uživo snimak prekinut bezveze,navodno zakon koji ne dozvoljava previše uživo snimce u svemiru,trt.
 
Šta njih briga za religiju,to je bio prvobitni izgovor. Mada i religija igra ulogu,ali sad to nije to kao nekad,sad više nema izgovor,čista zarada nad narodom koji ne zna za bolje,niti je čuo za bolje.



Uživo snimak prekinut bezveze,navodno zakon koji ne dozvoljava previše uživo snimce u svemiru,trt.

Citao sam neke sudije o tome koje tvrde da bi se Planeta stravicno uzdrmala kada bi se saznalo da u Kosmosu postoji zivot.

Sve bi se promenulo na glavacke: i religija i nauka i filozofioja...

Zato to ne smeju da kazu vec ce istinu iznositi kap po kap.....Duze vremena da se ljudski rod pripremi na to.
 
Danas, da, ali za vreme hladnog rata NASA nije bila najveca svemirska agencija kakva je danas, pogotovo pocetkom 60-ih kada je sovjetski svemirski program bio u mnogim aspektima superiorniji rival, ako uzmemo u obzir stvari kao sto su prvi covek u svemiru, pa onda Luna 1 prvi objekt koji je usao u Mesecevu orbitu, zatim Luna 10 prvi objekat (naravno man-made) koji je uspesno orbitirao oko Meseca i najzad Luna 2 prva robotizovana sonda koja je prvi objekat koji je sleteo na Mesec i ujedno prva poslala fotografije meseceve povrsine na Zemlju itd itd itd...., tako da NASA nije imala takav luksuz da se kocka sa takvim stvarima i lazira tako nesto, pogotovo sto su Sovjeti vec planirali i slanje ljudske posade na Mesec.
 
Poslednja izmena:
Citao sam neke sudije o tome koje tvrde da bi se Planeta stravicno uzdrmala kada bi se saznalo da u Kosmosu postoji zivot.

Sve bi se promenulo na glavacke: i religija i nauka i filozofioja...

Zato to ne smeju da kazu vec ce istinu iznositi kap po kap.....Duze vremena da se ljudski rod pripremi na to.

Jel znaš zašto duže vremena? Jer su već ustanovili zakone,koje su naučili ceo svet,pa sad ispalo neki od njih više ne piju vodu,i plaše se reakcije,pa moraju kap po kap.
Mada opet kupuju vreme. To će biti "napunili smo dzepove,ovo je istina,evo ja sklanjam se sa punim dzepovima" pričam o nafti.
 
Мени је занимљива теорија да када су први пут били на Месецу Олдрин и Армстронг су видели нешто/неког кога не би смели да виде. И да су упозорени да више не долазе. Наводно су то касније признали. Зна ли неко нешто више о овоме?
 
Мени је занимљива теорија да када су први пут били на Месецу Олдрин и Армстронг су видели нешто/неког кога не би смели да виде. И да су упозорени да више не долазе. Наводно су то касније признали. Зна ли неко нешто више о овоме?

Znam ja. Rekao je "vidite li ovo,ogromni su".
 
Мени је занимљива теорија да када су први пут били на Месецу Олдрин и Армстронг су видели нешто/неког кога не би смели да виде. И да су упозорени да више не долазе. Наводно су то касније признали. Зна ли неко нешто више о овоме?

I ja sam citao to isto.

Licno mislim da je fantazija, tesko mi je da poverujem.
 
A da li bi te stvari bile neki sok, sto se mene tice i ne bas, pa oni jadni u 2018. se jeeedva penju na max.450 km iznad Zemlje, ni oni sami ne znaju sta rade u onoj kanti (Mislim na ISS), a da ne govorimo o tome da je od 1972 do danas proslo skoro 50 godina (pola veka) kada je covek poslednji put zvanicno sleteo na Mesec. Iskreno kao i da nisu bili tamo. Tako da se sire savrseni izgovori koji im idu u korist, u fazonu posto smo nesposobni nije lose da se pusti prica da smo videli neke zle cike na Mesecu koje su nam rekle da vise ne smemo da idemo tamo. Mi bi KAO hteli al nam kao ne daju, mislim daj bre, price za malu decu.
 
A da li bi te stvari bile neki sok, sto se mene tice i ne bas, pa oni jadni u 2018. se jeeedva penju na max.450 km iznad Zemlje, ni oni sami ne znaju sta rade u onoj kanti (Mislim na ISS), a da ne govorimo o tome da je od 1972 do danas proslo skoro 50 godina (pola veka) kada je covek poslednji put zvanicno sleteo na Mesec. Iskreno kao i da nisu bili tamo. Tako da se sire savrseni izgovori koji im idu u korist, u fazonu posto smo nesposobni nije lose da se pusti prica da smo videli neke zle cike na Mesecu koje su nam rekle da vise ne smemo da idemo tamo. Mi bi KAO hteli al nam kao ne daju, mislim daj bre, price za malu decu.

Ako je sve to sto si rekao u sadržaju,ima smisla. A šta ćemo sa vidjenjima na planeti zemlji,lako čemo laički da svrstamo u lupanje,sa naše strane,ali kad se upustiš u dublje,dobija smisla. Sad ulazim u nešto van tvog domena,koji lako možeš da odbaciš,ali tako je. Baze na mesecu,gde ZLE čike ne daju da se kroči,ima smisla,kad se uzme u obzir preletanje na planeti Zemlji,što glavne medije ćute,a sve što nije javno priča.

- - - - - - - - - -

Jer ako sam ja ZLI čika,ja ne želim da ti znaš za mene,najbolje bi bilo i da umreš,ne znajući koliki sam ja ZLI čika,dok sledeću generaciju učiš da ja ne postojim.
 
Poslednja izmena:
Ako je sve to sto si rekao u sadržaju,ima smisla. A šta ćemo sa vidjenjima na planeti zemlji,lako čemo laički da svrstamo u lupanje,sa naše strane,ali kad se upustiš u dublje,dobija smisla. Sad ulazim u nešto van tvog domena,koji lako možeš da odbaciš,ali tako je. Baze na marsu,gde ZLE čike ne daju da se kroči,ima smisla,kad se uzme u obzir preletanje na planeti Zemlji,što glavne medije ćute,a sve što nije javno priča.

- - - - - - - - - -

Jer ako sam ja ZLI čika,ja ne želim da ti znaš za mene,najbolje bi bilo i da umreš,ne znajući koliki sam ja ZLI čika,dok sledeću generaciju učiš da ja ne postojim.

Ja ne verujem u te price,pogotovo danas kada se moze manipulisati svim i svacim ali OK, sve varijante treba obraditi, ako bih se recimo postavio na mesto neke superiorne (ne mogu da kazem inteligencije) recimo sile, koja ne moze da se vidi teleskopom ili spektroskopijom sto mi je neverovatno ali ok nevidljiv sam moze mi se :) , zasto bih ja uopste pokusavao da nekom takvom pretnjom rizikujem svoje izlaganje nekoj polusposobnoj vrsti koja ce doci na moju planetu sad pa mozda za sledecih 50-70 godina i to samo na par sati koliko da sleti i da se vrati, a o kolonizaciji i da ne govorimo, mozda za milenijum.

Ako bas ne zelim da znaju za mene ili bih se sakrio (zasto da ne ego je suprotan inteligenciji) ili bi ih jednostavno sprecio na neki neupadljiv nacin (dovoljno je da im se samo malo pomeri trajektorijum i oni se nikad vise nece vratiti kuci), to bi mi bile dosta bezbednije varijante nego da rizikujem svoje izlaganje nekom individualcu kojem bih trebao da verujem na rec da nikom nece reci za mene. Jer je neko buduce sletanje na Mesec neminovno , kad tad. Nebitno da li ce to biti za 500, 1000 ili 5000 godina obican smrtnik ce imati taj luksuz da bez icije dozvole svojim privatnim vozilom poseti neku planetu. Sto znaci da ce oni ugroziti moju anonimnost kad-tad, zasto bih kupovao neko vreme koje mi istice.
 
Poslednja izmena:
Ja ne verujem u te price,pogotovo danas kada se moze manipulisati svim i svacim ali OK, sve varijante treba obraditi, ako bih se recimo postavio na mesto neke superiorne (ne mogu da kazem inteligencije) recimo sile, koja ne moze da se vidi teleskopom ili spektroskopijom sto mi je neverovatno ali ok nevidljiv sam moze mi se :) , zasto bih ja uopste pokusavao da nekom takvom pretnjom rizikujem svoje izlaganje nekoj polusposobnoj vrsti koja ce doci na moju planetu sad pa mozda za sledecih 50-70 godina i to samo na par sati koliko da sleti i da se vrati, a o kolonizaciji i da ne govorimo, mozda za milenijum.

Ako bas ne zelim da znaju za mene ili bih se sakrio (zasto da ne ego je suprotan inteligenciji) ili bi ih jednostavno sprecio na neki neupadljiv nacin, to bi mi bile dosta bezbednije varijante nego da rizikujem svoje izlaganje nekom individualcu kojem bih trebao da verujem na rec da nikom nece reci za mene. Jer je neko buduce sletanje na Mesec neminovno , kad tad. Nebitno da li ce to biti za 500, 1000 ili 5000 godina obican smrtnik ce imati taj luksuz da bez icije dozvole svojim privatnim vozilom poseti neku planetu. Sto znaci da ce oni ugroziti moju anonimnost kad-tad, zasto bih kupovao neko vreme koje mi istice.

Oni ovde nemaju planetu,samo baze. Veruje se da su oni oni Bogovi za vreme faraona i piramida,ali ko će da potvrdi.
Na mesecu je samo Baza,ispod Zemlje,takodje i na dnu okeana(naše planete ) je takodje baza. Svuda su baze. Pred poletanje na mesec,već se znalo šta može da se nadje,išlo se da bi se dokazala superiornost prema Rusiji,ali se nije znalo KONKRETNO šta će da se desi. Ti isti vladaju našom planetom,ćuti se jer se dobijaju dobre pare,i bolje se vlada na taj način. Kenedi je ubijen jer je hteo da stupi u kontakt sa Rusijom,da reše taj problem,ali pre toga da kaže javnosti Amerike,zato posle njega,nijedan predsednik,nema kontakt sa tom istinom. Možda sad ovaj američki TRAMP zna,ali sad se vodi drugi stil,ko će kome da zavuče. Sad su napravljeni sporazumi. Tramp obećava SPACE FORCE,šta god da je.
 
Poslednja izmena:

Back
Top