Da li vaša majka pati što nema unuče?

Smarala jeste jedno vreme, ne baš za unuče nego više što ne izlazim, ne nađem devojku, neću valjda ostat sam, ali to pripisujem što je bila na samrti pa joj se mnogo šta u glavi pomešalo, jer ranije toga nije bilo (ok, prebacivala mi krivicu za nešto drugo al i to beše lažno, tj nije joj bilo stalo do mene neg kako okolo vide). U svakom slučaju, mrtva usta ne govore, a sve i da je živa, ne tiče je se. Hvala im (roditeljima) što su mi dali ovaj život, jeste da nisu baš morali, šta i kako radim sa njim je moje.
 
Mislim da da. Ranije je to stalno potencirala ali su prestali i ona i otac od kada smo imali jedan jako ozbiljan razgovor. Sada samo ponekad i to baš onako iz okola nabace ali mi ne govore ništa.
Pošto mi se smučilo njihovo "Pa šta tebi fali, ja sam u tvojim godinama, kad sam ja ovo, kad sam ja ono, pa šta ti misliš, pa znaš li koliko imaš godina, ja kad sam se ženio, ja kad sam se udala..." i onda sam ja lepo rekao - Dobro, hajde sad da razjasnimo i utvrdimo da si ti bio frajer i da si ti bila riba a da sam ja smotan i da jednom završimo sa tim. I od tad me ništa ne pitaju.
 
Smarala jeste jedno vreme, ne baš za unuče nego više što ne izlazim, ne nađem devojku, neću valjda ostat sam, ali to pripisujem što je bila na samrti pa joj se mnogo šta u glavi pomešalo, jer ranije toga nije bilo .

da sećam imao sam i ja takvu epizodu kad je moja majka trebala da ide na neku operaciju pa je počela da kuka kako me nije oženila (imao sam24 godine tad), sad mi je smešno kad se setim

- - - - - - - - - -

ali mislim da su se odavno pomirili
 
mislim realno, proći osnovnu, srednju školu, izlaske u grad, fakultet jedan fakultet drugi posle poslovi ovi i oni i nikad se ni sa kojom ženskom ne zbližiti ni drugarski a kamoli da sam imao devojku. Mislim ja sad i kad bi mi devojka pala sa neba ja ne bih imao blage veze šta da radim sa njom
 
Imam brata i sestru, ima unuce tako da ne brigam.

- - - - - - - - - -

mislim realno, proći osnovnu, srednju školu, izlaske u grad, fakultet jedan fakultet drugi posle poslovi ovi i oni i nikad se ni sa kojom ženskom ne zbližiti ni drugarski a kamoli da sam imao devojku. Mislim ja sad i kad bi mi devojka pala sa neba ja ne bih imao blage veze šta da radim sa njom

Ne propustas mnogo. Bio sam sa devojkom 3,5g, jedno vreme vise provodio kod njenih nego kuci, nisam se ozenio. Sta da ti kazem, najlepsi period veze je sami pocetak, posle vec to nije to, udje u neku rutinu...dopizdite jedno drugom posle nekog vremena.
 
Ja sam bio totalno brutalan kad me je to pitala...
Prvo sam reko sto me ti rodi da rmbam za 25 000 din mesecno i za te pare gubim zivce i plus jedva imam odmor neki i slobodne dane...
Zasto niste razmisljali na vreme bar neku finansijsku sigurnost da ste obezbedili meni i mom bratu da koliko toliko te 25 imamo za sebe od nekog porodicnog biznisa sta ja znam umesto da radim za nekog pokvarenjaka lopova i idiota...
E pa posle svega toga nisam ja lud da pravim dete i unuce a plata 25 000 din a i uostalom koja to luda moze da se uda za tako nekog, mozda samo neka hipi devojka ali njih nema...Da pravim dete koje ne mogu da podrzim, plus zenu da izdravam sa tom platom i dete, dete ajde nekako bih i moga a zenu i to po danasnjim srpskim standardima teze nego dete...Da stvaram neko dete koje ce da se muci kroz zivot pogotovo u ovoj smrdiji gde je narod prso u glavu od politicara itd i sve to posle da bi na kraju radilo za nekog idiota i da nakraju umre, pa nece moci...Ne znam koja to devojka i kolko razumna i dobrodusna treba da bude da bi promenila ovaj moj stav...

Srecom moj brat ima dobru zenu i evo dete na putu pa nek se njemu raduju od mene unuce nema...To dete ima moju podrsku koliko mogu, valjda ce 2 porodice biti dovoljne da mu obezbede svetlu buducnost olaksaju zivot...
 
od moje familije po muškoj liniji smo ostali samo nas trojica koji nosimo to prezime. ovaj stariji ima 40 nešto godina oženjen je a nema dece, za ovog mladjeg ne znam pouzdano ali odokativnom metodom mislim da je situacija slična kao moja, a od mene sigurno neće biti ništa tako da postoji realna opasnost da mi se ugasi familija po muškoj liniji

- - - - - - - - - -

izgubljeni, tebi je bar 30, meni 38
moramo promeniti dnevnu rutinu ukoliko želimo drugačiji ishod...
strah i inertnost su problem

teško brate
 
Aj sine ti pravi pa onda rikni od triglicerida i stresa da bi prehranio, a da mi ispunimo nase sebicne zelje da imamo unuce. Podsecaju na predsednika. Gledam ga sinoc, otvara neku fabriku i mantra: Da budemo jos vredniji, marljiviji. Pa dokle covece? Radimo na marljivoscu vec godinama. Daj malo produzeni vikend.
A ovi sto nemaju devojke... Vi ste srecni zbog toga. Brak je odavno prevazidjena stvar, samo se i dalje prica o tome pa je na snazi. Zivot je stvar iskustava. Ako nemas iskustvo sa devojkama, onda nemas iskustvo za brak. Neka ti to bude dovoljno opravdanje zasto uzivas u zivotu i zasto si "sebican".
 
od moje familije po muškoj liniji smo ostali samo nas trojica koji nosimo to prezime. ovaj stariji ima 40 nešto godina oženjen je a nema dece, za ovog mladjeg ne znam pouzdano ali odokativnom metodom mislim da je situacija slična kao moja, a od mene sigurno neće biti ništa tako da postoji realna opasnost da mi se ugasi familija po muškoj liniji

- - - - - - - - - -

i moja loza se gasi praktično sa mnom, gledano 200tinak godina unazad...

to što je neuspeh prilično verovatan, nije razlog ne uživati u pokušavanju i daljoj borbi...
pored osvajanja cilja, i putovanje ka njemu ima svoju draž...

naravno, na tom putu ima puno teškoća, povlačimo loše poteze i činimo greške, but you live and learn, live and learn...
 
Gaze roditelji i zensku decu po tom a i drugim pitanjima ako vam je za utehu.
Slusam moju majku za sestru, ima 34 kad ce, sta ceka, a sa druge strane posto sestra radi bude na sta trosi pare, samo cigarete, izlasci, krpice, treba za ovo, za ono i kad je pitam jel malo to sto joj bar to ne placa i sta bi da ne vidi ni corav dinar od nje, da se okrene nekom decku da grade nesto zajedno nema odgovora.
O eventualnoj vestackoj oplodnji od tamo nekog donora ni da cuje. Gde dete da bude da mu se ne zna otac, van braka, jos kod kuce.
Sa druge strane od mene ima dvoje unucadi ali me ubi za posao, deci treba, ko da joj pa trazim, nego da ne trazim, to prati oglase, konkurse, i za struku i van struke, zivka.
Poludela kad sam dala otkaz. Pa treba deci, rastu, traze reko super treba im i majka, zdrava i sposobna i fizicki i psihicki. Necu posao a da mi se ne zna ni slobodan dan ni radno vreme ni dal sam prijavljena il je sve na crno nema tih para koje mogu da plate sutra moje zdravlje od izgaranja i da nadoknade propusteno vreme sa njima.
Generalno vecina mladih ljudi i momaka i devojaka ima problem sa roditeljima koji ne kapiraju da je ono vreme gde si smeo da uzmes kredit, gde si imao posao odmah, gde si znao sta radis, koliko radis i za koliko radis proslo. Danas je ili ili, jedno na stetu onog drugog.
 
i moja loza se gasi praktično sa mnom, gledano 200tinak godina unazad...


to što je neuspeh prilično verovatan, nije razlog ne uživati u pokušavanju i daljoj borbi...
pored osvajanja cilja, i putovanje ka njemu ima svoju draž...

naravno, na tom putu ima puno teškoća, povlačimo loše poteze i činimo greške, but you live and learn, live and learn...

postoji resenje , alfa grupe muskaraca koje su razvile biznis i daju uzivo lekcije i seminare kako smuvati zenske ,savete ,korekcije , to se uci , idu sa vama uzivo sa bubicom i daju vam lekcije.....
bili su u madjarskoj skoro ovaj jedan je smuvao i beogradjanku kao devojka mu je....
 
postoji resenje , alfa grupe muskaraca koje su razvile biznis i daju uzivo lekcije i seminare kako smuvati zenske ,savete ,korekcije , to se uci , idu sa vama uzivo sa bubicom i daju vam lekcije.....
bili su u madjarskoj skoro ovaj jedan je smuvao i beogradjanku kao devojka mu je....

Moderna verzija šibicara i prevaranata. U Torontu su nedavno uveli zakon koji zabranjava muškarcima da startuju žene po ulici u fazonu "ćao, ja sam taj i taj, sviđaš mi se, hajde da se upoznamo, bla, bla, bla..." i da nikako ne odustaješ i ako žena ne želi sa tobom da priča, jer su podstaknuti tim pick up "stručnjacima" toliko počeli da maltretiraju žene da su morali da uvedu zakon koji im to brani.
 
Moderna verzija šibicara i prevaranata. U Torontu su nedavno uveli zakon koji zabranjava muškarcima da startuju žene po ulici u fazonu "ćao, ja sam taj i taj, sviđaš mi se, hajde da se upoznamo, bla, bla, bla..." i da nikako ne odustaješ i ako žena ne želi sa tobom da priča, jer su podstaknuti tim pick up "stručnjacima" toliko počeli da maltretiraju žene da su morali da uvedu zakon koji im to brani.

Pustio sam ovaj video od pola i to bas na deo kada neki crnja daje savete kako spopadati ljude po ulici i shvatio za deset sekundi zasto su to morali da uvedu, ono je sa jedne strane jezivo, a sa druge strane pravo smaranje zena.
 
Pustio sam ovaj video od pola i to bas na deo kada neki crnja daje savete kako spopadati ljude po ulici i shvatio za deset sekundi zasto su to morali da uvedu, ono je sa jedne strane jezivo, a sa druge strane pravo smaranje zena.

Pa realno. Nebitno da li su u pitanju žene ili muškarci. Ovakav pristup je krajnje nepristojan, smarački i pičkopaćenički. Nije ni čudo da su uveli takav zakon.
 
prilaziti random devojkama na ulici je jaaaako teško i nijedan coach koji ima pameti ne preporučuje to početnicima jer je tu prolaznost jako mala i treba imati puno umešnosti, mogu da se stavim u poziciju da sam žensko i da mi prilazi neki random lik nasred ulice odmah bi pomislila da je neki manijak koji po celi dan tako startuje tako ribe pa ako prodje prodje, sigurno ne bi pomislila da je neki normalan dečko koji je doživeo kataklizmu kad me je video kako hodam ulicom
 
pa momci vi ste eksperti za zene, strucnjaci sta da kazem.
nastavite sa istim ponasanjem ocekujte iste rezulate.
cilj nije uopste povezivanje i veza, cilj je razbijanje blokada i iluzija tecan opusten saljiv razgovor i prihvatanje ishoda kakav god da je- nebitan je...
dnevno prilazenje i jeste zato super stvar , devojke to ne ocekuju ,a desava se i spontano, u prevozu, u prodavnici itd....
 
Poslednja izmena:

Back
Top