Šta hoće muslimani od nas?

veliki krang

Legenda
Poruka
71.078
Pade mi sinoć ovo na pamet, pa rekoh da čujem mišljenja drugih ljudi. Dakle, šta danas, u ovakvim uslovima, žele muslimani od Srba u BiH? Mi imamo Srpsku, koja je etnički gotovo čista teritorija, i potpuno je jasno da na njoj nikad više neće doći do ponovnog i masovnijeg doseljavanja muslimana. Ne zato što mi to branimo, već zato što oni nemaju biološkog potencijala da to nasele, budući da se sele i iz njihovog. Dakle, zarad životnog prostora im ona teritorija ne treba.

Dalje, oni sami to nazivaju šumskom i vukojebinama, iz čega bi se dalo zaključiti da oni i ne bi voleli da žive tamo, kao ni ja što ne bih želeo da živim u mestu za koje mislim da je vukojebina. Hvale se svojim gradovima, pa ako su već zadovoljni time, onda im naše opet ne treba. Moje pitanje zapravo glasi, zašto se muslimani u BiH, ako već ne mogu da naseljavaju srpsku zemlju, ako im se ona i ne sviđa i ako su ekonomski nezavisni od nas, ne otcepe i probaju da žive samostalno? Odnosno, zašto nas koji smo im neprijatelji teraju da živimo sa njima?
 
Pade mi sinoć ovo na pamet, pa rekoh da čujem mišljenja drugih ljudi. Dakle, šta danas, u ovakvim uslovima, žele muslimani od Srba u BiH? Mi imamo Srpsku, koja je etnički gotovo čista teritorija, i potpuno je jasno da na njoj nikad više neće doći do ponovnog i masovnijeg doseljavanja muslimana. Ne zato što mi to branimo, već zato što oni nemaju biološkog potencijala da to nasele, budući da se sele i iz njihovog. Dakle, zarad životnog prostora im ona teritorija ne treba.

Dalje, oni sami to nazivaju šumskom i vukojebinama, iz čega bi se dalo zaključiti da oni i ne bi voleli da žive tamo, kao ni ja što ne bih želeo da živim u mestu za koje mislim da je vukojebina. Hvale se svojim gradovima, pa ako su već zadovoljni time, onda im naše opet ne treba. Moje pitanje zapravo glasi, zašto se muslimani u BiH, ako već ne mogu da naseljavaju srpsku zemlju, ako im se ona i ne sviđa i ako su ekonomski nezavisni od nas, ne otcepe i probaju da žive samostalno? Odnosno, zašto nas koji smo im neprijatelji teraju da živimo sa njima?

Sjeti se obog boldanog kada Hrvatima prigovaraš etničko očišćenje, može?

Nego, BiH u ovom obliku je neodrživa.
Srpska će biti samostalna država, a Hrvati u BiH su ispušili.
 
Имали смо и ми сличан синдром 90-их.Ваљда мисле да могу,да им се може,мисле да су јачи него што јесу.****** је велика,увек тражи више.
Мада би они могли врло лако изгубити и то што имају.Тактика Додика је управо да им укаже на ту чињеницу правећи тихи споразум са Хрватима БИХ и подржавајући трећи ентитет-хрватски.Да ли су муслимани схватили поруку показаће вријеме...
 
Sjeti se obog boldanog kada Hrvatima prigovaraš etničko očišćenje, može?

Nije isto, jer su Hrvati zapravo ponovili etničko čišćenje '95, a to je već dva puta i malo je previše. Dok su muslimani očišćeni u ratu iz Srpske, isto kao i Srbi što su očišćeni iz pederacije, tako da je reciprocitet tu i može se reći da su svi naplatili svoje račune.

- - - - - - - - - -

Имали смо и ми сличан синдром 90-их.Ваљда мисле да могу,да им се може,мисле да су јачи него што јесу.****** је велика,увек тражи више.
Мада би они могли врло лако изгубити и то што имају.Тактика Додика је управо да им укаже на ту чињеницу правећи тихи споразум са Хрватима БИХ и подржавајући трећи ентитет-хрватски.Да ли су муслимани схватили поруку показаће вријеме...

Bilo bi im bolje da shvate, iz razloga koje si pomenuo, jer bi mogli da izgube i ono što imaju sada. Ali, gledam Srbe danas, u njihovo ne zadiru, niko ne poteže pitanje čišćenja Srba iz Sarajeva, Tuzle, Zenice, Mostara, prihvatili smo praktično podelu karata. Zašto je ne prihvate i oni, ako im već naša zemlja realno ne treba?
 
- - - - - - - - - -

Bilo bi im bolje da shvate, iz razloga koje si pomenuo, jer bi mogli da izgube i ono što imaju sada. Ali, gledam Srbe danas, u njihovo ne zadiru, niko ne poteže pitanje čišćenja Srba iz Sarajeva, Tuzle, Zenice, Mostara, prihvatili smo praktično podelu karata. Zašto je ne prihvate i oni, ako im već naša zemlja realno ne treba?

Истина мада смо је прихватили јер нисмо имали другу опцију.Србија на кољенима,нисмо имали нити једног савезника.Не могу да ти опишем колико је разочарење било те 1995 када је Дејтон потписан.Међутим с временом то разочарење је заправо постала радост што имамо свој ентитет јер када су се све завјесе рашириле тек онда смо видјели шта смо имали против себе и опет опстали.То је равно чуду.Колико смо заправо били чврст орах доказује враћање територија.Једина грешка је направљена око Брчког.Услов за Сарајево је морало и требало бити Брчко да се једном за сва времена заврши та прича.Овако оставља простор и тиху наду муслиманима да се играју војника и пресјецају коридор мада мислим да они генерално сами не смију ништа.Дакле опет судбина БИХ ће одлучити тамо негдје далеко...како увјек и јесте уосталом.
 
Хоће територију и надају се освети. Сматрају да су жртве. Идиоти.

Не знам баш освети,свјесни су они и својих злочина само се о томе не прича јавно.
Вјеруј и данас колико год ми били слаби они се боје Срба више него икога на свијету.
Боје се српског јединства,боје се српске снаге.
 
Истина мада смо је прихватили јер нисмо имали другу опцију.Србија на кољенима,нисмо имали нити једног савезника.Не могу да ти опишем колико је разочарење било те 1995 када је Дејтон потписан.Међутим с временом то разочарење је заправо постала радост што имамо свој ентитет јер када су се све завјесе рашириле тек онда смо видјели шта смо имали против себе и опет опстали.То је равно чуду.Колико смо заправо били чврст орах доказује враћање територија.Једина грешка је направљена око Брчког.Услов за Сарајево је морало и требало бити Брчко да се једном за сва времена заврши та прича.Овако оставља простор и тиху наду муслиманима да се играју војника и пресјецају коридор мада мислим да они генерално сами не смију ништа.Дакле опет судбина БИХ ће одлучити тамо негдје далеко...како увјек и јесте уосталом.

Ali čak ni to Brčko nije preterano bitno, pošto bi oni mogli da drže koridor slobodnim taman koliko i oni teroristi u Alepu kad su pokušali da probiju blokadu. Sa svih strana srpska zemlja, oni i kada bi zauzeli taj koridor, samo bi se nabili na gomilu i bili laka meta artiljeriji, jer je na duže staze onoliko uski prostor nemoguće držati vojnim putem...
 
Не знам баш освети,свјесни су они и својих злочина само се о томе не прича јавно.
Вјеруј и данас колико год ми били слаби они се боје Срба више него икога на свијету.Боје се српског јединства,боје се српске снаге.

Неки јесу свесни али већина није. Испрани мозгови путем вишедеценијске пропаганде.

Србе цене више од тзв Хрвата јер са нама знају на чему су.
 
Неки јесу свесни али већина није. Испрани мозгови путем вишедеценијске пропаганде.

Србе цене више од тзв Хрвата јер са нама знају на чему су.

Eto, mi smo i u tom smislu pošteni, lepo im kažemo da ćemo ih pobiti ako dođe do novog rata. A oni ni ono što stvarno misle ne smeju da izgovore javno...
 
Eto, mi smo i u tom smislu pošteni, lepo im kažemo da ćemo ih pobiti ako dođe do novog rata. A oni ni ono što stvarno misle ne smeju da izgovore javno...

Па то. Латинска превртљивост. А стално гледају у њиховом правцу, летују тамо, узори су им.

Нарочито им завиде на "Олуји".
 
Па то. Латинска превртљивост. А стално гледају у њиховом правцу, летују тамо, узори су им.

Нарочито им завиде на "Олуји".

Mnogo su nerealni i ne shvataju svoju poziciju. Prvo, ne može njih da bude pola, a da polažu pravo na sve, dok onih milion i kusur Srba ko jebе, nema veze šta oni misle. A sada su sa svih strana okruženi srpskom zemljom (osim jednog dela sa Hrvatima, srećno im tamo bilo), čak i od Pazara sa kojim bi kao da imaju neke veze ih deli 150 kilometara čisto srpske teritorije. Kakva njihova crna "Oluja", bolje neka brinu da se to ne desi njima, pošto su gradovi možda njihovi, ali su brda oko gradova naša :twisted:

2h3c4dk.jpg
 
Па ето има друг Јанко који броји Србе по селима РС и прати да ли се мали српски првачићи уписују у школу,он каже да ће Срби нестати и да ће све населити Арапима.
С друге стране имамо Цитаделу и још пар њих који фурају ту нову бошњачку историју,још нисам похватао све детаље ко ту шта,углавном они су старосједиоци и нема Срба док их Османлије нису довеле из Србије и онда су они заједно са Османлијама градили цркве и манастире и ширили православље и убијали и угњетавали добре домаће бошње који су ето чисто реда ради прихватили ислам иако се православље ширило и правило им проблем.Ту негдје има теорија о пирамидама и како су они најстарији на Балкану али то морам још похватати,није ми баш најјасније.
Трећа група муслимана је екстремно југоносталгична,они често фолирају и да су Срби,у суштини пате за Србима највише и увјек су по темама о Титу,Југославији,криве за све екстремисте и Ћетнике и казују како треба Јопет нека нова Југа,ша ће нам ба нације,попови,треба све то бити братство-јединство и онда се ухвате у коло са овим нашим комунистима и то ти је да повратиш на крају.
Углавном окрени-обрни честитих и разборитих муслимана данас у Бих има јако мало и не чују се углавном од ових лудака...
Истини за вољу ја их знам неколико,они се често шпрдају са том новом историјом и кажу ја сам болан босанац,нисам бошњак,нисам муслиман.Моји су се некад изјашњавали као Срби али ја не желим данас да будем Србин јер живим у Шведској,шта ме брига ба јаране за Бакира и Додика.С њима сам углавном у шпрдња моду али сви су мање више атеисти.Одлични су за *ајебанцију и шалу,то је стара школа надреалиста а ја тај хумор капирам.Међутим атеисте баш и не готивим због личног животног искуства када сам постао изразито Богобољажљив а уједно и вјеран крсту.
Тако ти је то данас са муслиманима беХа.
 
Pade mi sinoć ovo na pamet, pa rekoh da čujem mišljenja drugih ljudi. Dakle, šta danas, u ovakvim uslovima, žele muslimani od Srba u BiH? Mi imamo Srpsku, koja je etnički gotovo čista teritorija, i potpuno je jasno da na njoj nikad više neće doći do ponovnog i masovnijeg doseljavanja muslimana. Ne zato što mi to branimo, već zato što oni nemaju biološkog potencijala da to nasele, budući da se sele i iz njihovog. Dakle, zarad životnog prostora im ona teritorija ne treba.

Dalje, oni sami to nazivaju šumskom i vukojebinama, iz čega bi se dalo zaključiti da oni i ne bi voleli da žive tamo, kao ni ja što ne bih želeo da živim u mestu za koje mislim da je vukojebina. Hvale se svojim gradovima, pa ako su već zadovoljni time, onda im naše opet ne treba. Moje pitanje zapravo glasi, zašto se muslimani u BiH, ako već ne mogu da naseljavaju srpsku zemlju, ako im se ona i ne sviđa i ako su ekonomski nezavisni od nas, ne otcepe i probaju da žive samostalno? Odnosno, zašto nas koji smo im neprijatelji teraju da živimo sa njima?

Ja razumem muslimane da se bune. Oni su uz Srbe najvece zrtve i, takodje uz Srbe, najveci gubitnici ratova za jugoslovensko nasledje. Zapravo, Srbi i Bosnjaci su jedini gubitnici ratova za jugoslovensko nasledje i, uz zlocine, to ih cini prilicno isfrustriranim. Bosnjaci su isterani iz Podrinja i Posavine, Prijedora i Banjaluke. Srbi su isterani iz Sarajeva, Krajine i sa Kosova. Bosnjaci su izgubili kontrolu nad 48% Bosne, a ono sto je pod njihovom kontrolom dele sa Hrvatima. Srbi su izgubili kontrolu nad Kosovom. Bosnjaci imaju manjinu u drugim drzavama - Srbiji i Crnoj Gori, a Srbi imaju takodje svoj narod u drugim drzavama van Srbije. Bosnjaci su ratovali sa dva protivnika, sto je dovelo do mnogo zlocina nad njima. Srbi su ratovali sa 3 ili 4 protivnika, sto je dovelo do mnogih zlocina nad njima. Medjunarodna zajednica zajebava Bosnjake. Nude im da ce obuzdati RS, cak posvecuju paznju zlocinima nad njih (Srebrenici) ali ih licemerno ostavljaju da tavore u čamotinji Balkana bez ikakvih šansi da udju u Evropu jer sama Evropa to neće, a problem sa RS se koristi samo kao alibi. Zapad je licemeran i prema Srbima. Obecavaju ulazak u EU "samo jos nesto da ispunite". Problem Kosova je odlican alibi Evropi da ne primi Srbiju.
Bosnjaci imaju uticajnog "saveznika" koji ih zajebava, tj. obecava podrsku od koje nema nista. U pitanju je Ankara. Srbi imaju uticajnog "saveznika" koji ih zajebava, tj. obecava podrsku od koje nema nista.
 
Pade mi sinoć ovo na pamet, pa rekoh da čujem mišljenja drugih ljudi. Dakle, šta danas, u ovakvim uslovima, žele muslimani od Srba u BiH? Mi imamo Srpsku, koja je etnički gotovo čista teritorija, i potpuno je jasno da na njoj nikad više neće doći do ponovnog i masovnijeg doseljavanja muslimana. Ne zato što mi to branimo, već zato što oni nemaju biološkog potencijala da to nasele, budući da se sele i iz njihovog. Dakle, zarad životnog prostora im ona teritorija ne treba.

Dalje, oni sami to nazivaju šumskom i vukojebinama, iz čega bi se dalo zaključiti da oni i ne bi voleli da žive tamo, kao ni ja što ne bih želeo da živim u mestu za koje mislim da je vukojebina. Hvale se svojim gradovima, pa ako su već zadovoljni time, onda im naše opet ne treba. Moje pitanje zapravo glasi, zašto se muslimani u BiH, ako već ne mogu da naseljavaju srpsku zemlju, ako im se ona i ne sviđa i ako su ekonomski nezavisni od nas, ne otcepe i probaju da žive samostalno? Odnosno, zašto nas koji smo im neprijatelji teraju da živimo sa njima?

Са'ће ти дође
avatar301039_6.gif

и да ти тему оцено "грозно"! :zcepanje:
 

Back
Top