Ana Brnabic i bilderberg grupa

Poruka
4.292
Ana Brnabic je prisustvovala bilderberg grupi sa jednim ciljem a to je digitalizacija srbije kao opitni teren za sve. Digitalizacija ljudi ce krenuti u Srbiji. Srbija ce biti pokusni kunic za sve. Ici ce se na to da se ukine papirni novac. Zato vam govorim sledece.

Svi politicari, i svi funkcioneri, i svi na visokim polozajima bilo koje uspesne kompanije ili banke, i svi uspesni su prodali svoju dusu djavolu za pare.

A vi obicni gradjani zasto prodajete svoju dusu djavolu????????

Svako ko ima racun u banci, svako ko ima digitalni bilo koji dokument od pasosa, licne karte, platne kartice, ugradjenog cipa u mobilnom telefonu za beskontaktno placanje, zdravstvene knizice, vozacke dozvole svi vi ste otpisani i izgubili ste dusu svoju. Jer je lepo receno sve za zig zveri NA DESNICI ili na celu. Epa to u desnici ruci zig zveri je sve to sta sam pobrojao a na celu ce biti bas na kraju vremena kad antihrist prisilno bude ugradjivao cipove u telima ljudi.

Ugradjivanje cipova unutar tela nece biti jos dugo, dugo godina prisilno ali ce zato ogroman broj ljudi da primi zig zveri preko svih stvari koje sam gore nabrojao. Zato je i receno da se pazite da ne budete prevareni jer se u tome sastoji prevara lukavog zlog satane sto vi mislite da je zig zveri samo cip u telu a zapravo necete sebi da priznate da je zig zveri i ako imate bilo kakav digitalni licni dokument u ruci.

Ovo sta sam napisao je istina.
 
To sa zadnjeg videa BALKAN INFO kanala?

da balkaninfo je bio pre 2000 godina kad je Sveti Jovan reko ovo sto se danas desava sa cipovima nedvosmisleno da se nece ni prodati ni kupiti nista ko nema zig zveri u desnici ili na celu.

Jel je bila Brnabic na bilderberg sastanku? BILA JE a jel ta ludaca stalno govori o digatilizaciji srbije? GOVORI. Pa jel treba neka velika inteligencija da se sve to poveze i da se ddje do zakljucka kojeg sam ja doso?
 
Poslednja izmena:
A vi obicni gradjani zasto prodajete svoju dusu djavolu????????

Svako ko ima racun u banci, svako ko ima digitalni bilo koji dokument od pasosa, licne karte, platne kartice, ugradjenog cipa u mobilnom telefonu za beskontaktno placanje, zdravstvene knizice, vozacke dozvole svi vi ste otpisani i izgubili ste dusu svoju. Jer je lepo receno sve za zig zveri NA DESNICI ili na celu.......
.

:eek:
Brate,a kako se ti lecis ako nemas licnu kartu i zdravstvenu knjizicu?Kako bez svega toga mozes da siris ovakve gluposti na internetu?
Znaci i ti si prodao dusu djavolu,koristis CIPOVE (zamisli) u kompjuteru gde mogu da te prisluskuju i prate....
Ili menjaj terapiju,ili menjaj psihijatra.
 

Back
Top