Коментари уз РЕП-утације

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Коментари уз РЕП-утације :(:D;):p:lol:

Већина корисника за комуникацију са својим пријатељима и контактима најчешће користе приватне поруке или пруке на " профилу " својих пријатеља ( ако су отворени за посетиоце ;) ), а ређе користе за комуникацију " поруке уз РЕП-утацију " због различитих проблема при писању истих...нпр. мали прозор за уписивање поруке и слично...

Ја ...који преферирам комуникацију са мојим пријатељима и осталим члановима путем " порука уз РЕП-утацију " ;), да бих себи олакшао унос дужих порука ...предходно их припремим у неком едитору типа - " Text Document " и потом ту припремљену поруку ..користећи команде Copy/Paste ( ctrl-C/ctrl-V * ) пренесем је у прозор за уписивање коментара...:D ( за оне који користе Mozila Firefox * )

Напомена:
Да вам тај .." Text Document " .. не би правио проблеме на компу мора бити сачуван ( save ) као " Unicode "...:aha2:

----- :(:D;):p:lol: -----​

За отварање ове теме " иницирала " ме је порука уз репутацију коју сам јуче послао једној мојој драгој пријатељици ..:D;)
" Еххх..мацо какво је време наступило..:( Да немам тебе, небих имао коме репутацију да дам, а да ми буде драго због тога..:D ..:aha2: .../...:cvet::cmok::cvet: "

Имајући у виду " скромне поруке уз репутацију " које примам од великог броја корисника ..и пријатеља, пало ми је на ум да пробам да то променим..и да још побољшам комуникацију међу нама...корисницима...:D:D:D

Ове поруке су потпуно безбедне за приказивање, јер није могуће утврдити коме су послате и зато што тим порукама не може нико да приступи ... :aha2: ( НИКО - сем Администратора Форума на " ваш захтев " )

Примери неких мојих јучерашњих порука ;)
- :eek:...Тако летиш и ти драга моја :D:D...А.. можда ћеш и да слетиш и поклониш ми неки тренутак..;) ... За тај " тренутак " - :cvet::cmok::cvet:
- Верујем ти да си пропатила..:( .. Тако је то у туђини, где сунце не греје као што код куће греје..:D;):lol: ...:cvet::cmok::cvet:

- Ово ти је - Нај :D:D:D слика на страни...;) ( Штековао сам је, ако не поставиш неку.. бољу ..:lol: )

ОВЕ поруке могу да препознају - само они којима су упућене...:aha2:

КОРИСНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ
За поруке уз репутацију може се користити само фонт који је омогућен ( 2 ) и порука може садржати максимално 250 карактера ( слова, знакова ♥ ♪ ♫, интерпукције итд. ) Уз " одговарајуће кодове " може се користити болд, подвлачење текста, боје и убацивати разни линкови → сајтова, порука на Крстарици, слика и јутубе-а :D;)

ВАЖНО:
Уколико вас било ко узнемирава путем приватних порука или коментара уз репутацију.. то можете пријавити " искључиво " Администраторима Форума, који ће након провере " спорних порука " сигурно и адекватно казнити починиоца...:rtfm:

Линкови Администратора Форума:

https://forum.krstarica.com/member.php/14-Ivan
https://forum.krstarica.com/member.php/26884-tab503
 
Poslednja izmena:
Ово сам у четвртак.. уз репутацију написао једној " Новој Корисници ":
:ok: Никада није касно за " Корисну Информацију "....:aha2:..:cvet:.../... Да ти ...упалим дисплеј...;) :lol:

Ако неко погоди коме сам дао РЕП...нека ми то јави на..ПП..;)

Ако је ..:ok: ПОГОДИО...има од мене ..10 УЗАСТОПНИХ репутација ..:D:D:D
 
Imam par reputacija koje su mi omiljene, ali tripujem da bi bilo bezveze da ih kačim javno, otkud znam. Nije muvanje, nego striktno zbog mojih postova. :mrgreen:

Ja ću nastaviti da pišem zanimljive i poučne stvari, a mene ako se sete na dan foruma sete, a ako ne to je bila moja dužnost i nagrada će mi biti što sam barem jednu mladu dušu izveo na pravi put. :mrgreen:


@Deki1987

Ideš gore na podešavanja i tu je izlistano sve, videćeš i sam.
 
Poslednja izmena:
Kojeime tebi svakako nagrada za najkreativnije i najlepse postove na ovom forumu :ok:

Jedno noob pitanje , kako pristupiti reputacijama kada nema obavestenja o novim ?! :think:

:hvala:за комплименте, а што се тиче приступа репутацијама када си на форуму ...поступи као што је саша написао.

Ако ту " страну свог профила " забележиш у " Bookmark-u " свог бровисера, својим пепутацијама можеш да приступиш са било које дестинације на интернету...:D...:aha2:
 
Са оваквим " Bookmark-om " нема лутања на Форуму Крстарице...:D:p;)

K - Bookmark.jpg
 
Ideje su Ti kreativne.
Ja o primljenim i datim repkama imam svoju evidenciju u Excel-u
Msm. za ličnu upotrebu

И ја га користим..;)

Excel као и Word су... " Посебно Практични ", јер линкови који се у њима " нотирају " су ..СТАЛНО АКТИВНИ...и могу се користити кад год вам затребају...:cool: :lol:
Ту се могу " нотирати " не само линкови интернет дестинација ...форума и тема, него и линкови вама ..вредних порука...:aha2:
 
Dala bih ti sad reputaciju zbog strava teme ali nisam u mogucnosti i necu biti par dana ni da vidim svoje ni da dajem drugima :mrgreen:
Sad da objavljujem svoje reputacije, tesko, obicno je par reci, recenica, eventaulno dve :D ali ja ne volem ni poruke s Vipom da mi se vide!
Ono sto je pre svega meni nekako glupavo, reputacija bez ikakvog komentara.. neki vole samo da te pozdrave, posalju smajli to mi je lepse :mrgreen: moje zavisi kako kome i na sta.. jedva se dopisujem u pp, tako da volim ostaviti samo komentar na neciju poruku na temi, glupavo mi je i kad samo smajli posaljem al nemrem biti tako bezdusna da bez por dam reputaciju :cry:
Samo dragim forumasima, onima cija mi se poruka svidi ili zelim odgovoriti ali ne javno.
 
volim da pohvalim ljude koji se muce oko postiranja neceg lepog

:hvala: на комплименту и позитивном размишљању, али не мучим се. Лепе теме и лепе мисли су за мене ..задовољство...:D:D:D

Пре него се одлучим да поставим неку лепу и корисну тему...прво је конципирам и поставим у глави..;)
Када то завршим и кренем са " поставком " → САМО ТЕЧЕ...:D;):lol: ...:aha2:

Једини проблем који могу да имам су " техничка ограничења " форумског софтвера и форумски прописи...:lol:

Dala bih ti sad reputaciju zbog strava teme ali nisam u mogucnosti i necu biti par dana ni da vidim svoje ni da dajem drugima :mrgreen:
Sad da objavljujem svoje reputacije, tesko, obicno je par reci, recenica, eventaulno dve :D ali ja ne volem ni poruke s Vipom da mi se vide!
Ono sto je pre svega meni nekako glupavo, reputacija bez ikakvog komentara.. neki vole samo da te pozdrave, posalju smajli to mi je lepse :mrgreen: moje zavisi kako kome i na sta.. jedva se dopisujem u pp, tako da volim ostaviti samo komentar na neciju poruku na temi, glupavo mi je i kad samo smajli posaljem al nemrem biti tako bezdusna da bez por dam reputaciju :cry:
Samo dragim forumasima, onima cija mi se poruka svidi ili zelim odgovoriti ali ne javno.

Што бе..:huh: Те коментаре уз репутацију могу да препознају и разумеју само они корисници који су их примили...;)...и нико други
За све остале - " посматраче " то ће бити зависно од текста ...занимљиве поруке :D" без одреднице "....:hehe:
Нека решења и комбинације текста и смајлија ...могу помоћи другим корисницима да " осмисле своје комбинације ".. :aha2:

На пример:
за муш. кориснике → ..............:klap::D:D Прелепо :D:D:klap:
за жен. кориснике → ........:klap::cvet::D Прелепо :D:cvet::klap:
за м/ж пријатеље → .....:klap::cvet::D:cvet: :cmok: :cvet::D:cvet::klap:
за пријатељице → .......:klap::cvet::D:cvet: :zag: :cvet::D:cvet::klap: ....и слично...

Треба само дати " Машти на вољу "...:aha2:
 
Samo testiram, emoji sa androida 8.1


[emoji26][emoji850][emoji50][emoji50][emoji54][emoji25][emoji25][emoji25][emoji25][emoji54][emoji13][emoji25][emoji31][emoji57][emoji54][emoji50][emoji12][emoji12][emoji13][emoji14][emoji13]????[emoji850][emoji26][emoji26][emoji26][emoji50][emoji13][emoji35]????[emoji75][emoji90][emoji880][emoji88][emoji88][emoji879]️[emoji81][emoji68]*⚕️[emoji70][emoji69][emoji68][emoji68]????[emoji70][emoji68]*⚕️????[emoji68]*[emoji310][emoji141][emoji62][emoji62][emoji68]*[emoji573]????[emoji63]????[emoji73][emoji60]????[emoji141][emoji68]*[emoji602][emoji73]????[emoji142][emoji135]????[emoji318]????????????????[emoji68]*[emoji68]*[emoji66]*[emoji65][emoji68]*[emoji68]*[emoji66][emoji67]*[emoji67]*[emoji65]*[emoji65][emoji67]*[emoji68]*[emoji66][emoji113][emoji867][emoji115][emoji68]*[emoji66]*[emoji66][emoji111]️[emoji123][emoji119][emoji119]????????[emoji871]️????[emoji122][emoji170][emoji177][emoji176][emoji176][emoji105][emoji182][emoji95][emoji96][emoji181][emoji100][emoji876]️[emoji153][emoji158]????[emoji149][emoji877]️[emoji163]????[emoji159][emoji149][emoji155][emoji184][emoji878][emoji858]️????
 
На Форуму Крстарица ..дозвољено је максимално 50 смајлија у једној нормалној поруци ...:aha2:

- - - - - - - - - -



ВАЖИ...:D;)

Malo pre sam postavio preko 50 ... mislis na pravila foruma ili limit za ove standardne smileove sa krste ?

Samo sam testirao emoji ... neke ne prikazuje poslednji Firefox a ni na tapatalku se neki ne vide ...
 
Malo pre sam postavio preko 50 ... mislis na pravila foruma ili limit za ove standardne smileove sa krste ?

Samo sam testirao emoji ... neke ne prikazuje poslednji Firefox a ni na tapatalku se neki ne vide ...

Мислим да нећеш моћи да их користиш " појединачно "...и мислим да све смајлије које си поставио - форумски софтвер види као .." једну слику "...:think: :aha2:

Проба - плаво срце
 
Значи да можеш да постављаш смајлије са свог телефона, јер их форумски софтвер треира као ..IMG..који може бити: png, jpg, gif , а можда и у bmp...:think: :aha2:

Moze ... ali iskreno nisam vidjao bmp emoji :) mozda one stare crno bele mada i ti su bili gif - staticni.
 

Back
Top