24" monitor ili 32+" tv?

Mislim da daljina nije nesto presudna, imam dvojicu drugara koji imaju ogromne lg televizore imaju barem 49 inca, ako ne i veci, tu su negde oba tva oko 60k placeni i nismo ih gledali dalje od 1,5metra i izgleda slika ekstra na njima. Nisu pravi 4k televizori, ali nivo detalja je brutalan, vidis svaku poru, svaku dlaku...Ja sam se odusevio, ali mi je to mnogo para. Zajebi.



720p kaki to.

Pazi nije problem sto slika nije extra-vec tvoje ochi...ce da trpe...Ali OK kazem ti eto-ja sam 40 gledao sam par metara, 2,3 ne znam tacno...720p tj. HD redy zaobidji pusti strucnjake :) vako nesto kad bi se moglo nabaviti-43incha+ 4K + brand TV ne mnora biti Viewsonic...i Bog da te viidi :) i za tu nekucifru 500-600 evra..
 
Sta mi je pametnije da uzmem? Monitor koji sada koristim je ok, ali vec mu ima neko vreme i valjalo bi ga menjati. Dvoumim se izmedju monitora ili tv-a. Trenutni monitor je hd ready i najvise mi smeta sto ne mogu da gledam youtube na fhd. Ako bih uzeo tv, na njemu bih gledao samo youtube i neke filmice i sl. Na starom bih onda cepao igrice dok ne skupim pare za drugi monitor. Graficka koju imam je gtx 1060 6gb. Sad me interesuje da li bi bilo pametno uzeti tv umesto monitora i koji tv bi mi preporucili a da nike previse skup? Bas me briga za neke gedzete na tvu, iskljucivo me interesuje kvalitet slike i da moze da se montira na zid, sve ostalo je manje bitno. Ili da sve ovo zajebem i da kupim monitor od 24-27" i da ne kupujem tv uopste. Tv kao tv me ne interesuje jer je kablovska *****, samo me zanima kombinacija sa kompom.

Zato sam i kupio 4k tv da ne bacam pare na prolazna sranja koja ogranicavaju,nisam ni antenu nakacio,krenuo sam od 400€,2 tva vratio,na kraju sony 550€ pun pogodak
 

Back
Top