Некретнине зврје празне на Златибору, у Врњачкој Бањи...

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.596
По речима домаћих ... домаћица и домаћина на Златибору зврији трећина капацитетеа а у Врнјацкој и вше од пола
празно

Ту тмурну слику превелике екстезивне градње подкрепљује стање на тржишту продаје рентирања
некретенина

на једну што је на издавање десет је на продају

шизофрену слику ћете добити кад се распитујете .... код 'агената' .. код оних који издају ...
квадрат нуде за 1 400 евра .. смештај за 30 евра
врло брзо ови што издају вам у лежа добаве 20 ... 10 евра ...
они што продају ћуте ... тешко им се одрећи 4% провизије на откључавање врата

Локација Локација Локација
тврдиће превејани утрапљивачи сопствених дугова и коцкања ....
будећи коцкарску грозницу
за лаком зарадом

лакомих има и даље али нема више лакога новца ...
па агенције за рентирање и продају све више ишчекују
да неки намерници застану .. при пролазу на нека не тако далека мора где је квадрат упола јевтинији
чувене руже ветрова су се офуцале
уосталом и Акапулко после две деценије није оно што је био ... а што би било другачије по Златибору Врњачкој ....
 
Poslednja izmena:
По речима домаћих ... домаћица и домаћина на Златибору зврији трећина капацитетеа а у Врнјацкој и вше од пола
празно

Ту тмурну слику превелике екстезивне градње подкрепљује стање на тржишту продаје рентирања
некретенина

на једну што је на издавање десет је на продају

шизофрену слику ћете добити кад се распитујете .... код 'агената' .. код оних који издају ...
квадрат нуде за 1 400 евра .. смештај за 30 евра
врло брзо ови што издају вам у лежа добаве 20 ... 10 евра ...
они што продају ћуте ... тешко им се одрећи 4% провизије на откључавање врата

Локација Локација Локација
тврдиће превејани утрапљивачи сопствених дугова и коцкања ....
будећи коцкарску грозницу
за лаком зарадом

лакомих има и даље али нема више лакога новца ...
па агенције за рентирање и продају све више ишчекују
да неки намерници застану .. при пролазу на нека не тако далека мора где је квадрат упола јевтинији
чувене руже ветрова су се офуцале
уосталом и Акапулко после две деценије није оно што је био ... а што би било другачије по Златибору Врњачкој ....

1400evra m2 nije bas jeftino to se može naći mnogo gde u bolje uređenim turističkim destinacija.. Čudne su mi te cene dole ko to placa i odakle potražnja koja drži te cene nikako mi nije jasno.. ..
 
bum nekog biznisa donosi najvecu zaradu

a onda se svi polakome , pa ulazu da bi zaradili mnogo

poveca se ponuda , traznja ista , pad cena je neminovan

za sada stanovi u bg odolevaju tome , drze cenu

ali to je zato sto dobrih stanova ima malo a gomila losih samo pravi masu

kod srba ne vazi trzisna loggika,zakon ponude i potraznje,
cijena se odredi onako napamet,ja mislim da to toliko vredi odnosno toliko mi je potrebno da podmirim sve svoje potrebe pa ako neko naleti dobro je a ako ne, nek stoji nije o glavu
zato imas preskupe nekretnine
 
kod srba ne vazi trzisna loggika,zakon ponude i potraznje,
cijena se odredi onako napamet,ja mislim da to toliko vredi odnosno toliko mi je potrebno da podmirim sve svoje potrebe pa ako neko naleti dobro je a ako ne, nek stoji nije o glavu
zato imas preskupe nekretnine

Па изгледа башш то је суштина целе накарадности лабилне равнотеже.
Има ту три неке тачке за думање
1.
Кредит који је инвеститор узео је толико јефтин да му се исплати преваљивати трошак на крајњега купца , а притом и држава као порезник и банка сретни јер што дуже продаја траје
све вежа зарада
2.
Ако је инвеститор пљунуо свој кеш з аградњу знаши да је лако дошо до лове или је јефтина градња па му се опет исплати да чека ...
3.
Инвеститор узо пре-кеш од купца у пре-д-продаји ... Отеже јер ако му затреба лове тражиће још од будућих власника или се покупи и све остави ...
 

Back
Top