Амерички медији упоредили нуклеарно оружје Русије и САД: Јачи су много од нас!

То је надмоћ Русије у границама совјетског погледа на свет.

И они су били уверени да је војна моћ сасвим довољна за надјачавање Запада. Да упоредиш наслове из данашњег Спутника и ондашње Правде, не би уочио много разлика.

Узалуд је вама објашњавати да сте вечни губитници. Већина вас ће и умрети без отрежњења и покајања. Таква вам сорта. Декадентна, безвредна, самоубилачка.
Da nisi prevazisao granice svog intelekta Ili zivis u iluzijama?. Dosao si na ovaj nistavan Forum da demonstriras svoj nadmocni(:rotf:) um. Ovo je dokaz tvoje umne nemoci da se nadmeces sa svojim bivsim sunarodnicima. Ne zaboravi da ta tvoja anglo-sfera kopni bas kao i ti. Otisao si, prodao si za jeftine pare to sto znas, a umreces siromah u prebogatom okruzenju.
 
Detonacija jedne manje nuklearne takticke bojeve glave iznad tog broda i njegove grupe i ostaje samo gvozdjurija....
Tu bojevu glavu treba bezbedno dovesti iznad tog broda da bi od njega ostala samo gvozdjurija??? Kinezi, navodno, imaju rakete nedostizne brzine koje bi, pod uslovom da je ta informacija tacna, lako potapale americke nosace aviona. S druge strane Amerikanci tvrde da se naoruzavaju za rat zvezda, radi unistenja svih ruskih satelita i time im obezvtredile znacajan deo njihovih balistickih raketa?
 
Da nisi prevazisao granice svog intelekta Ili zivis u iluzijama?. Dosao si na ovaj nistavan Forum da demonstriras svoj nadmocni(:rotf:) um. Ovo je dokaz tvoje umne nemoci da se nadmeces sa svojim bivsim sunarodnicima. Ne zaboravi da ta tvoja anglo-sfera kopni bas kao i ti. Otisao si, prodao si za jeftine pare to sto znas, a umreces siromah u prebogatom okruzenju.

Дошао сам да се упознамо. Напустио сам Балкан у десетој години, не знам ништа о вашем свету. Крста је један од бољих извора за истраживање ваше патологије.

То што свако јутро у мокраћи испустим ваше животно искуство не значи да не треба да ме занима пропаст коју сам за длаку избегао.
 
Potpuno je nebitno ali zaista potpuno je nebitno da li će u ovoj diskusiji grupa prozapadnih forumaša uspeti da ubedi kibicere ( pošto proruse neće sigurno) u to da je Amrečka agresija na Rusiju samo fantazija koja postoji samo u glavama Rusa.
Ne, slika je obrnuta, Ameri su ti koji imaju opsesiju ruske moci i u stalno joj pripisuju potencijalnu agresiju. U osnovi svega je prodaja naoruzanja.
 
Русија је Русији највећи непријатељ.

Ваше шизофрене фантазије о америчком нападу служе за прикривање поменуте чињенице.

Русија никад није нападала друге Државе,свргавала њихове Владе,инфлинтирала се у економске токове других поднебља
као што су то Англосаксонци радили током целог свог постојања.

Они,које тако здушно подржаваш су цео свој напредак базирали на ПЉАЧКИ И САМО ПЉАЧКИ.

Ви,који свој Устав базирате на "неприкосновеном праву приватне Својине" несумице отимате туђе територије,туђе територије...
оружаном силом немилице пљачкате туђу Својину која није ваша и која Вама никад није припадала ?

Ти треба се лечиш дечко :D
 
Дошао сам да се упознамо. Напустио сам Балкан у десетој години, не знам ништа о вашем свету. Крста је један од бољих извора за истраживање ваше патологије.

То што свако јутро у мокраћи испустим ваше животно искуство не значи да не треба да ме занима пропаст коју сам за длаку избегао.
Nisi ti izbegao bilo sta. Iz prilozenog je ocito da si sacuvao balkansko- brdske gene, koji nisu izumreli s tvojim odricanjem od tebi mrskog porekla. To sto si ih poprskao sa After shave losion ne znaci da oni, tvoji geni, vise ne luce balkanski odor. Ti si, zapravo, ovde dosao da lecis svoje anglo-sferski komleks. Naisao si na bolje od sebe.
 
Poslednja izmena:
Русија никад није нападала друге Државе,свргавала њихове Владе,инфлинтирала се у економске токове других поднебља
као што су то Англосаксонци радили током целог свог постојања.

Они,које тако здушно подржаваш су цео свој напредак базирали на ПЉАЧКИ И САМО ПЉАЧКИ.

Ви,који свој Устав базирате на "неприкосновеном праву приватне Својине" несумице отимате туђе територије,туђе територије...
оружаном силом немилице пљачкате туђу Својину која није ваша и која Вама никад није припадала ?

Ти треба се лечиш дечко :D

Русија је напала читав низ држава кроз историју. Пола Европе је држала у кавезу мимо њихове воље. И опет би да може.

Пази, неко мора да брани цивилизацију од Црвеног Канцера. Ко други ако не Америка? Ниси ваљда мислио да ће се совјетски смрад несметано ширити?

329736_1.jpg


- - - - - - - - - -

Nisi ti izbegao bilo sta. Iz prilozenog je ocito da si sacuvao balkansko- brdske gene, koji nisu izumreli s tvojim odricanjem od tebi mrskog porekla. To sto si ih poprskao sa After shave losion ne znaci da oni, tvoji geni, vise ne luce balkanski odor. Ti si, zapravo, ovde dosao da lecis svoje anglo-sferski komleks. Naisao si na bolje od sebe.

Који комплекс?

Мене само занима зашто се друштво у којем сам рођен поносно ваља у блату.
 
Tu bojevu glavu treba bezbedno dovesti iznad tog broda da bi od njega ostala samo gvozdjurija??? Kinezi, navodno, imaju rakete nedostizne brzine koje bi, pod uslovom da je ta informacija tacna, lako potapale americke nosace aviona. S druge strane Amerikanci tvrde da se naoruzavaju za rat zvezda, radi unistenja svih ruskih satelita i time im obezvtredile znacajan deo njihovih balistickih raketa?

Sustina je da nema pobednika...ovi govore jedno oni drugi drugo...sve su to nagadjanja i prazne price dok ne vidimo na delu....naravno ako bude niko nece ni videti osim onih koji direktno ucestvuju na trenutak pre smrti...
 
Poslednja izmena:
Русија је напала читав низ држава кроз историју. Пола Европе је држала у кавезу мимо њихове воље. И опет би да може.

Пази, неко мора да брани цивилизацију од Црвеног Канцера. Ко други ако не Америка? Ниси ваљда мислио да ће се совјетски смрад несметано ширити?

Колико је невиних,недужних људи загинуло приликом "руских окупација европе" а колико приликом инвазија англосконаца ХИЉАДУ ГОДИНА уназад у покушају да освоје цео СВЕТ,
не само европу?
 
Русија је напала читав низ држава кроз историју. Пола Европе је држала у кавезу мимо њихове воље. И опет би да може.

Пази, неко мора да брани цивилизацију од Црвеног Канцера. Ко други ако не Америка? Ниси ваљда мислио да ће се совјетски смрад несметано ширити?

329736_1.jpg


- - - - - - - - - -



Који комплекс?Onaj koji ti je nametnu od strane tvojih novih sugradjana. Ti si za njih bio i ostao Srbin koga oni vide samo kroc njihove izvitoperene naocare. Za njih ti nisi ono sto mislis da jesi.

Мене само занима зашто се друштво у којем сам рођен поносно ваља у блату.
To ne bi tako video da si dobronameran i da imas iole pozitivnih emocija prema svojoj domovini.
Tvoj nastup ovde govori da se nisi "transformisao" u anglosaksonca. Ssta vise, pises cirilicnim pismom sto navodi da se nisi iselio, vec da blefiras..Ti si se i skolovao u Srbiji, pitanje je samo u kojoj palanci zivis? I koje si nacionalnosti?
 
Руси имају завидан нуклеарни арсенал али га никада неће употребити против запада.У великим западним метрополама живе деца, рођаци и швалерке руских руководилаца и тајкуна, руски естаблишмент неће бацати нуклеарне бомбе на своју децу.

Поред тога, када би Руси уништили САД и још неке западне земље, Руси не би имали коме да продају нафту и гас, а Кинези би морали да затворе 2/3 своје индустрије.
 
Поред тога, када би Руси уништили САД и још неке западне земље, Руси не би имали коме да продају нафту и гас, а Кинези би морали да затворе 2/3 своје индустрије.

Potpuno tačno, samo taj svet što opisuješ je svet u kojem je Amerika obustavila agresiju na Rusiju, pa svi žive kao srećna familija koja trguje bez ikakvih ograničenja.
 
Rusi vladali celim svetom posle toga.

Уколико би Русија победила у нуклеарном рату са САД, сигурно би претрпела огромне губитке.Велики градови попут Москве и Петрограда би били уништени,десетине милиона Руса би погинуло, дошло би до великог загађења животне средине, морало би да се ангажује неколико милиона лекара и здравственог особља да би санирали последице нуклеарног рата по део популације који би преживео.

Вероватно би остатак света морао да пружа хуманитарну помоћ победнику у нуклеарном рату.Победник у таквом рату би вероватно временом постао плен неке друге силе, или би спао у ранг трећеразредне силе.

Нешто слично се десило у Другом светском рату, прве три светске силе(УК, Француска, Немачка) су постале другоразредне силе под доминацијом САД и СССР-а.

Тада би светом владала нека земља/група земаља које нису претрпеле нуклеарно разарање, уколико нуклеарни рат не би имао глобалне последице које би уништиле цело човечанство.
 
Znanstvenici su nedavno radili simulaciju nuklearnog rata i dosli do zaključka da je dovoljna eksplozija samo 100 nuklearnih bombi da to imalo utjecaja na cijeli svijet.
Da dođe do takvog razvoja događaja eksplodirat će puno više bombi od tih 100 koliko je potrebno da uništi civilizaciju kakvu poznajemo.
Tada oni koji su slučajno preživjeli u nekom dubokom bunkeru mogu slobodno napraviti posljednju veliku zabavu sa zalihama koje imaju i nadati se da će umrijeti od trovanja alkoholom ili hranom, jer poslije toga nema više budučnosti za ljude sljedečih nekoliko stotina godina na površini zemlje.
 
Amerika može da ratuje na 7 frontova istovremeno širom svijeta tako da od usporedbe nema ništa. Samo je Sovjetski savez mogao donekle parirati u određenim fazama hladnog rata, Rusija to ne može prije svega iz finansijskih razloga, ali i korupcije koja im pojede sve viškove koje naprave u budžetu.

Sad može da ratuje na 9 frontova istovremeno.
Tu su sad i Crnogorci, specijalisti za Japan i croati koji odlično poznaju Staljingrad.
Još mi u sećanju kako su ekspresno porobili silnu Grenadu
 
Poslednja izmena:
Дошао сам да се упознамо. Напустио сам Балкан у десетој години, не знам ништа о вашем свету. Крста је један од бољих извора за истраживање ваше патологије.

То што свако јутро у мокраћи испустим ваше животно искуство не значи да не треба да ме занима пропаст коју сам за длаку избегао.

ti si ovde posmatrac koji nije svestan kroz kakve stvari smo mi ovde godinama prolazili
o americkim "intervencijama" znas koliko vidis na tv, znaci nista, ne znas da su po srbiji bombardovani civili i ubijana deca dok je tvoj otac dezerter i sisica se skrivao u agresorskoj drzavi a ti sad dezerterstvo svog oca u podsvesti branis
molio bih te da zaboravis sve vezano za srbiju pocev od jezika, pravi se da si se rodio u sad i zaboravi da balkan uopste postoji
bolje i za tebe i za nas
 
To ne bi tako video da si dobronameran i da imas iole pozitivnih emocija prema svojoj domovini.
Tvoj nastup ovde govori da se nisi "transformisao" u anglosaksonca. Ssta vise, pises cirilicnim pismom sto navodi da se nisi iselio, vec da blefiras..Ti si se i skolovao u Srbiji, pitanje je samo u kojoj palanci zivis? I koje si nacionalnosti?

Позитивних емоција??? Па нису осећања важнија од чињеница. Није Слободан Јовановић без разлога тражио да почива у Лондону, а Дучић у Америци. Није Мирослав Ђорђевић постао Мајкл из чиста мира.


Ви морате да схватите једну надјачавајућу истину.

Србе и Србију не можеш упознати док не одеш у неку цивилизовану државу. По могућности протестантску. Радикализам и марксизам узели су маха вероватно за сва времена. И онда се појави нека капиталистичка сила која жели да вас укроти и цивилизује, а ви узвикујете - фашисти, империјалисти, убице!

- - - - - - - - - -

ti si ovde posmatrac koji nije svestan kroz kakve stvari smo mi ovde godinama prolazili
o americkim "intervencijama" znas koliko vidis na tv, znaci nista, ne znas da su po srbiji bombardovani civili i ubijana deca dok je tvoj otac dezerter i sisica se skrivao u agresorskoj drzavi a ti sad dezerterstvo svog oca u podsvesti branis
molio bih te da zaboravis sve vezano za srbiju pocev od jezika, pravi se da si se rodio u sad i zaboravi da balkan uopste postoji
bolje i za tebe i za nas

О америчким интервенцијама из приложеног знам да се односе на нацисте и комунисте.

А ћалац је урадио маестралну ствар, драго ми је што му је количник интелигенције тродупло већи од твог. Замисли да си ми ти отац, не дај Боже, и да ме сад учиш све то о чему овде пишеш.

Један ретард више међу ретардима.
 

Back
Top