Šešelj napustio bolnicu, evo u kakvom stanju se trenutno nalazi

zemunski kej

Elita
Poruka
20.267
Covek koji je pobedio haski sud,pobedio nato pakt ,pobedio kancer ipak je oboleo od uvecanih zlezdi na vratu. Operisan je i tkivo je poslato na analizu, Na prvu loptu ozbiljna bolest ,verovatno lose patologije, Covek se razboli ali ovde je u pitanju jedinka koja se drugima u slicnim situacijama obracala JOS NISI ODAPELA ILI JOS NISI CRKNUO,,,,, http://www.alo.rs/vesti/politika/se...ltate-ocekuje-dan-posle-operacije/176379/vest
Sta da mu porucimo.? Da ga sazaljevamo.njega koji nije nikoga ?
 
Gde nestadose komentari? On je osudjeni ratni zlocinac ,nista ne izmisljamo ,sud je tako presudio, Cemu brisanje,?

Koliko se ja secam, njega su oslobodili optuzbi...



A kad je to i kako napadao Crkvu ? Ne pratim redovno politiku....

Sto se tice zaljenja, koliko sam ja shvatila, za sada mu je dobro...

E sad, ljudi obicno sazaljevaju ljude, koji su bolesni od neke teske bolesti ili zale kad neko umre.... ali ja nekako imam u vidu da ce bas svako od nas jednog dana umreti, pa mi nekako glupo da zalimo za tim ljudima kao da su u mnogo goroj i tezoj situaciji od nas ostalih.... Mislim da bi trebalo da smo stalno u zalosti zbog celog ljudskog roda, ukljucujuci tu i nas same...
 
Čovek od 130 kg. koji je lagao da ima rak u 4. stadijumu i time se narugao 40.000 Srba koji godišnje obole od te opake bolesti i u većini slučajeva umru?Ko bi takvoga sažaljevao?I pakao je malo za njega.

Isto mislim, da je prica o bolesti bila farsa.
I nikad mu nisam zelela nista dobro.
Medjutim, zelim mu da bude zdrav.
...ali da mu se zabrani bavljenje poilitikom i svako javno pojavljivanje
da ga moje oci vise ne vide
 

Kako je osudjen kad je na slobodi, jesi jeo bunike?

- - - - - - - - - -

Kakvi bolesnici ovde, ....bice da je Seselj na takve mislio kad im se rugao, pa ni niste za zaljenje, nego za gumene celije.
Pa na slobodi je zato što je odslužio kaznu


Žalbeno veće Mehanizma u Hagu osudilo je Vojislava Šešelja na 10 godina zatvora i zaključila da je njegova kazna odslužena za vreme boravka u pritvoru od 2003. godine
 
Covek koji je pobedio haski sud,pobedio nato pakt ,pobedio kancer ipak je oboleo od uvecanih zlezdi na vratu. Operisan je i tkivo je poslato na analizu, Na prvu loptu ozbiljna bolest ,verovatno lose patologije, Covek se razboli ali ovde je u pitanju jedinka koja se drugima u slicnim situacijama obracala JOS NISI ODAPELA ILI JOS NISI CRKNUO,,,,, http://www.alo.rs/vesti/politika/se...ltate-ocekuje-dan-posle-operacije/176379/vest
Sta da mu porucimo.? Da ga sazaljevamo.njega koji nije nikoga ?

U Hagu Seselj nije pobedio, vec je bio ucesnik lakrdije. Lakrdijas u lakrdiji. Taj njegov proces je bio besmislen (npr. u Vojvodini nije bilo rata, a sudjen za ratne zlocine u istoj) i nije izricito zagovarao ubijanje civila. Klovn ucestvovao u cirkusu i sad to treba da me zadivi?

Seselj je pajac, kafansko-sarajevskog ulicnog verbalnog ispoljavanja. Ima talenta za kreativno izvrtanje istine, ali na kraju dana je njegovo delo cista nula. Kao intelektualac je nula. Citao sam njegove knjige i sve su to transkripti iz njegovih emisija ili govora ili plagijati (npr. Laze Kostica).

Kao covek coveku zelim mu da bude zdrav i zivi 120 godina. Nadam se da ce nalazi biti dobri, ali on je toksin za Srbiju i srpstvo i antireklama za srpski nacionalizam.
 
Pa zbog toga je odležao 10 i kusur godina ,dosta je to , sad je ionako samo rijaliti klovn .

Pa ako je odlezao kaznu, zasto ponovo traze njegovo izrucenje.
Ne znam ko se jos normalan poziva na presude haskog suda.

- - - - - - - - - -

U Hagu Seselj nije pobedio, vec je bio ucesnik lakrdije. Lakrdijas u lakrdiji. Taj njegov proces je bio besmislen (npr. u Vojvodini nije bilo rata, a sudjen za ratne zlocine u istoj) i nije izricito zagovarao ubijanje civila. Klovn ucestvovao u cirkusu i sad to treba da me zadivi?

Seselj je pajac, kafansko-sarajevskog ulicnog verbalnog ispoljavanja. Ima talenta za kreativno izvrtanje istine, ali na kraju dana je njegovo delo cista nula. Kao intelektualac je nula. Citao sam njegove knjige i sve su to transkripti iz njegovih emisija ili govora ili plagijati (npr. Laze Kostica).

Kao covek coveku zelim mu da bude zdrav i zivi 120 godina. Nadam se da ce nalazi biti dobri, ali on je toksin za Srbiju i srpstvo i antireklama za srpski nacionalizam.

I Laza Kostic plagijat.:rumenko:
 

Back
Top