Da li je bilo vaskrnuca?

Jok more, nema dokaza :confused:

A sta ti ili ja imas od toga i da jeste se isus digo iz groba..aj kazi ..iako sam vernik ja ovo ne razumem...

- - - - - - - - - -

Njah.. odakle znaš.. sva velika naučna otkrića su u početku delovala kao nemoguće misije...

Nego ti navali na traženje dokaza i patentiranje mašine.

Prvi bi nakacio masinu u grobu..:rotf:
 
Ma nećete. Samo ćete se ubosti na vreteno i spavati sto godina.

Sami od sebe da se probudimo ne moze..

- - - - - - - - - -

Ne mozemo znati u kom momentu ce nas smrt zadesiti, niti da li ce biti brza ili spora.

Ali kad dodje smrt, mene vise nece biti, pa ni zelje, ni zalosti za produzenjem zivota.

Sekund pre nego te lapi imaces zelju barem jos jedan da zivis..i tako svaki dan
.
 
Ma nećete. Samo ćete se ubosti na vreteno i spavati sto godina.


:)

Da li je to naravoucenije i "pouka" da " none stope nosimo vretence i da vrtenemo kad naidje situacija" ili ...?

- - - - - - - - - -

Ne može. Dok vas princ ne poljubi, ne vredi.

A pre toga ima da raskrči stogodišnje rastinje koje vas je opkolilo.

:)

Hlisto , ustupam ti sve princevske poljupce na Svetu i odricem ih se u tvoju korist , ako smatras da bi ti bili za vajdu ...
 
:)

Da li je to naravoucenije i "pouka" da " none stope nosimo vretence i da vrtenemo kad naidje situacija" ili ...?


Tako je. Kad god vidiš da neko glupne ovako nešto kao sada Vilaret,
ti vrtni.. :lol:



Hlisto , ustupam ti sve princevske poljupce na Svetu i odricem ih se u tvoju korist , ako smatras da bi ti bili za vajdu ...
Da, ne bi ti bilo milo da te princ poljubi, makar doveka morao da spavaš.. :lol:

Al ako promisliš šta to zapravo znači, verujem da ćeš zadržati makar jedan.

To je priča o vaskrsenju, ispričana na drugačiji način. Iz davnih pradavnih
vremena.
 
Kako mislis plase? Zar dolazak Isusa ne bi bio dobra stvar?

Informacija je dobra u zavisnosti od toga da li je tacna, dosada je bila netacna.

Poruka Novog Zaveta nije u skladu sa normalnim zivotom, ona poziva na odricanja od njega kako bi vernici "ubeleli svoje haljine".
Jedan od nacina da vratis vernike, koji zapostavljaju odlazak u crkvu, je stalno podsecanje da je kraj blizu i da moraju vise da se potrude.
 
Pa nije baš dobra ta informacija o drugom dolasku sina božijeg pogotovu za one koji nisu verovali u njega.A i za hrišćane je pitanje koliko je dobra obrizom da ima preko 30 000 varijanti hrišćanstva odnosno crkava i svaka za sebe kaže da je ona prava i istinska a svaka od njih se udaljila miljama od onoga što se zove izvorno Hrišćanstvo,pa ti vidi.
 

Back
Top