ЈЕЗИВО ПОНАШАЊЕ СНС-А: Новим законом држава има право на ваше органе након смрти!

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.928
ЈЕЗИВО ПОНАШАЊЕ СНС-А: Новим законом држава има право на ваше органе након смрти!

Ових дана се у Скупштини Србије расправља о новом закону по којем након смрти држава има право да самостално одлучује о донирању органа!

То значи да више није неопходно поседовати донорску картицу, већ сви грађани Србије, аутоматски постају донатори органа. Наравно, владајућа напредна странка у свему овоме види огроман профит, па Вучић и екипа буквално од целе Србије праве нову жуту кућу.


y-17.jpg


Вероватно по угледу на своје коалиционе партнере у виду Рамуша Харадинаја ову срамоту су осмислили Лончар и државни секретар Владимир Дјукић, професор и муж Бранке Дјукић иначе директорке лажног Тањуга.

Како ћемо имати увид у то коме је донирано, како да се заштитимо да министар здравља, иначе осведочени криминалац не учествује у продаји органа на међународном тржишту и зашто се од Србије буквално прави „жута кућа“?

Ниједна држава на свету тренутно нема овакав закон, нити га сматра нормалним.

Уколико не желите да држава поседује право на ваше органе, морате писмено отказати да желите да будете донатор.

Пратићемо наставак дискусије у скупштини и ако ништа друго, надати се да ће Уставни суд реаговати по савести и укинути овај терористички закон.

Нервоза у редовина СНС-а:

На сам помен овог закона, напредњачки ботови добијају невероватан излив нервозе, погледајте врло отворене претње председнику покрета „Цела Србија“.

https://srbin.info/2018/07/19/jeziv...-drzava-ima-pravo-na-vase-organe-nakon-smrti/

SNS od Srba pravi zamorcice

Prodavace nase organe strancima na svetskom trzistu za debele pare
 
jel drzava brine o meni? ne brine...nema pravo ni na moje organe.
Dakle imamo obaveznu vakcinaciju, gde pri tome niko nema pravo da proveri sadržaj vakcine a vakcina obavezna. Sada imamo i obavezno donatrostvo organa. Gde niko ne može da kaže da zloupotrebe neće biti, jer ona već postoji uveliko u Srbiji.

Po mom mišljenju ovim zakonom smo osudli naše potomstvo da postanu lovina lovcima na organe i da sve to bude poptuno legalno. Jer kome trebaju organi od nekog penzionera pa još bolesnog, ali nekoga od 25 godina eeeeeeeeeeeee takav neko sa ovim zakonom postaje lovina. Udare ga atuom, zovu hitnu, povade mu organe i prajve da je umro na putu za bolnicu. Ko to može da dokaže da nije zloupotreba. Vozač nestane i sve oprano i legitimno.

Dok onaj ko ne želi da donira organe, mora da ode u policiju i da mu se uzeme izjava da ne želi da postane donor i pritom mora da overi tu izjvavu, što naravno košta.

- - - - - - - - - -

Brnabici naviru, palite mrtve!!

 
Ама јок - САМО ОДЕШ У ДОМ ЗДРАВЉА И ПИСМЕНО ДОСТАВИШ НА ИМЕ СВОГ ЛЕКАРА ДА УНЕСЕ У КАРТОН ДА НЕ ДОЗВОЉАВАШ КОМАДАЊЕ СВОГА ТЕЛА У СЛУЧАЈУ СМРТИ......... и тачка !!!:cool:

ja im jos za zivota besplatno na svakom mestu dajem i od srca moj organ koga fafaju

- - - - - - - - - -

Polako stiže žetva posejanih i uzgajanih plodova ...

harvest moze da bude mnogo toga ako krenemo kroz metafore i alegorije... meni je prva sns snoplje
 
Dakle imamo obaveznu vakcinaciju, gde pri tome niko nema pravo da proveri sadržaj vakcine a vakcina obavezna. Sada imamo i obavezno donatrostvo organa. Gde niko ne može da kaže da zloupotrebe neće biti, jer ona već postoji uveliko u Srbiji.

Po mom mišljenju ovim zakonom smo osudli naše potomstvo da postanu lovina lovcima na organe i da sve to bude poptuno legalno. Jer kome trebaju organi od nekog penzionera pa još bolesnog, ali nekoga od 25 godina eeeeeeeeeeeee takav neko sa ovim zakonom postaje lovina. Udare ga atuom, zovu hitnu, povade mu organe i prajve da je umro na putu za bolnicu. Ko to može da dokaže da nije zloupotreba. Vozač nestane i sve oprano i legitimno.

Dok onaj ko ne želi da donira organe, mora da ode u policiju i da mu se uzeme izjava da ne želi da postane donor i pritom mora da overi tu izjvavu, što naravno košta.

Ne mora da beži

Dobije 4 godine, za 20,000E

Ubrizgavanje ugljenmonoksida u vozilu hitne pomoći, pacijent pada u komu i nedokaziv je zločin.

Overa se falsifikuje.

... ima para za sve ...
 
Sa ovim zakonom gradjani Srbije postali su uzgajalište organa.

ne kazu glavnu stvar ne posle smrti jer tad organ nikom ne vredi... obzirom na lekarsku srpsku stoku vec vidim sto rece mistik uzgajaliste smrti bez razloga

- - - - - - - - - -

Ne mora da beži

Dobije 4 godine, za 20,000E

Ubrizgavanje ugljenmonoksida u vozilu hitne pomoći, pacijent pada u komu i nedokaziv je zločin.

Overa se falsifikuje.

... ima para za sve ...
kad su siptarima prodavali srpske bebe u komunistickom totalitarizmu sta mislis u ovoj slobodi bez odgovornosti sta ce raditi
 
Ne mora da beži

Dobije 4 godine, za 20,000E

Ubrizgavanje ugljenmonoksida u vozilu hitne pomoći, pacijent pada u komu i nedokaziv je zločin.

Overa se falsifikuje.

... ima para za sve ...

Ne mora čak ni to. Evo imamo primer slučaj Mitrovićevog sina. Gde uz pomoć korupcije može da se dokaže kako vozač zapravo nije kriv :)

ne kazu glavnu stvar ne posle smrti jer tad organ nikom ne vredi... obzirom na lekarsku srpsku stoku vec vidim sto rece mistik uzgajaliste smrti bez razloga

- - - - - - - - - -


kad su siptarima prodavali srpske bebe u komunistickom totalitarizmu sta mislis u ovoj slobodi bez odgovornosti sta ce raditi
Pa o tome se radi, mi smo postali lovina ovim zakonom.
 
ЈЕЗИВО ПОНАШАЊЕ СНС-А: Новим законом држава има право на ваше органе након смрти!

Ових дана се у Скупштини Србије расправља о новом закону по којем након смрти држава има право да самостално одлучује о донирању органа!

То значи да више није неопходно поседовати донорску картицу, већ сви грађани Србије, аутоматски постају донатори органа. Наравно, владајућа напредна странка у свему овоме види огроман профит, па Вучић и екипа буквално од целе Србије праве нову жуту кућу.


y-17.jpg


Вероватно по угледу на своје коалиционе партнере у виду Рамуша Харадинаја ову срамоту су осмислили Лончар и државни секретар Владимир Дјукић, професор и муж Бранке Дјукић иначе директорке лажног Тањуга.

Како ћемо имати увид у то коме је донирано, како да се заштитимо да министар здравља, иначе осведочени криминалац не учествује у продаји органа на међународном тржишту и зашто се од Србије буквално прави „жута кућа“?

Ниједна држава на свету тренутно нема овакав закон, нити га сматра нормалним.

Уколико не желите да држава поседује право на ваше органе, морате писмено отказати да желите да будете донатор.

Пратићемо наставак дискусије у скупштини и ако ништа друго, надати се да ће Уставни суд реаговати по савести и укинути овај терористички закон.

Нервоза у редовина СНС-а:

На сам помен овог закона, напредњачки ботови добијају невероватан излив нервозе, погледајте врло отворене претње председнику покрета „Цела Србија“.

https://srbin.info/2018/07/19/jeziv...-drzava-ima-pravo-na-vase-organe-nakon-smrti/

SNS od Srba pravi zamorcice

Prodavace nase organe strancima na svetskom trzistu za debele pare


Opet glasajte za njih...

Najbolji su koje imate.
 
Rotsildi zele da zive hiljadama godina sa transplantima, ali evo i Vucic izgleda. Citava ekonomija zombija se razvija. Ne zele bogu na istinu. Prave farme organa.

Нажалост -- и у овоме ИМА ИСТИНЕ....... и то морбидне, злочиначке и одвратне. Могу мислити какав ће се "бизнис" организовати и осмислити након усвајања оваквог закона. Па није случајно што је надимак Министра здравља "ДОКТОР СМРТ"........ јбт.....:dash: Ево шта и други људи мисле о "закону":

Нови закон о пресађивању људских органа од Србије прави „ЖУТУ КУЋУ“?
19.јул 2018.
Свака пунолетна особа се дефинише као потенцијални давалац, без њеног изричитог пристанка. Смањују се трошкови јер нема регистра. Ко неће да буде давалац треба то да изјави Управи за биомедицину. Новине: установа за обављање послова пресађивања органа и болница за даривање органа. Све то у складу с европском регулативом, тврди Лончар.
Министар здравља Златибор Лончар изјавио је да ће се предлогом новог Закона о пресађивању људских органа и Закона о људским ћелијама и ткивима решити лоша пракса из прошлости, смањити листе чекања, јер се њима системски уређује област донирања органа, ћелија и ткива у складу са европском регулативом.

Лончар је образлажући предлог закона у парламенту, казао да је кључна новина закона о пресађивању људских органа, то што је поједностављен поступак пристанка, јер се свака пунолетна особа дефинише као потенцијални давалац*.

Он је казао да се на тај начин смањују трошкови, јер нема регистра с обзиром да давалац неће бити само онај ко се томе успротиви током живота, односно ако се томе није изричито успротивио родитељ, супружник, ванбрачни партнер или пунолетно дете умрлог.

Према Лончаревим речима, уколико неко не жели да буде давалац то треба да пријави усмено или писмено Управи за биомедицину, која је и надлежна за спровођење закона.

„Разлози за доношење овог закона садржани су у потреби да се област пресађивања органа системски потпуно уреди, односно да се утврде услови о постизању стандарда квалитета и безбедности људских органа за пресађивање и услова рада и начина организације здравственог система, како би се постигла висока заштита људског здравља“, рекао је Лончар.
Према његовим речима, предлогом закона се омогућава уважавање приоритетних интереса за очување живота и здравља, као и заштита основних људских права и достојанства даваоца и примаоца људских органа.
Он је навео да је ова област до сада била уређења Законом о трансплатацији, из 2009. године, који није у складу са европском регулативом, али и који је имао пропусте у уређивању ове области.
ИЗВОР: ХРОНОГРАФ
 
Poslednja izmena:
Rotšild svakako želi organe nekog ko je pušio paklu dve dnevno, pivo Jelen, Lav i jeo Matijević hrskavica viršle te paštete od kljunova i kloaka.

Suvim zlatom plaća ta creva.

Не лупетај НЕГО СЕ РАСПИТАЈ КОЛИКО ПУТА СУ ТИМ МОНСТРУМИМА ПРЕСАЂИВАЛИ ЉУДСКО СРЦЕ !!!

цитат:
Dejvid Rokfeler

Transplantacija srca
Jedna od njih i ona o nizu hirurških intervencija, odnosno transplantacija Dejvida Rokferela. Prva transplantacija srca navodno je izvršena 1976. godine, nakon što je Dejvid usled velike saobraćane nesreće doživeo srčani udar.
Glasine kažu – u naredne četiri decenije na svakih šest do sedam godina presađeno mu je po jedno srce, a poslednja transplantacija izvršena je u avgustu 2016. godine, nedelju dana nakon neuspele šeste transplantacije. Prema pisanju pojedinih opskurnih medija, operacija je trajala šest sati, a hirurzi su izvršili zahvat u glavnoj rezidenciji na njegovom porodičnom imanju u Pokanriko Hilsu u blizini Njujorka.


Dejvid je citiran kako je u šali rekao da planira da živi 200 godina.
– Svaki put kada dobijem novo srce, osetim da dah života prostruji mojim telom. Osećam nalet nove energije, osetim se živim – navodi se.
 
Poslednja izmena:
Нажалост -- и у овоме ИМА ИСТИНЕ....... и то морбидне, злочиначке и одвратне. Могу мислити какав ће се "бизнис" организовати и осмислити након усвајања оваквог закона. Па није случајно што је надимак Министра здравља "ДОКТОР СМРТ"........ јбт.....:dash: Ево шта и други људи мисле о "закону":

Нови закон о пресађивању људских органа од Србије прави „ЖУТУ КУЋУ“?
19.јул 2018.
Свака пунолетна особа се дефинише као потенцијални давалац, без њеног изричитог пристанка. Смањују се трошкови јер нема регистра. Ко неће да буде давалац треба то да изјави Управи за биомедицину. Новине: установа за обављање послова пресађивања органа и болница за даривање органа. Све то у складу с европском регулативом, тврди Лончар.
Министар здравља Златибор Лончар изјавио је да ће се предлогом новог Закона о пресађивању људских органа и Закона о људским ћелијама и ткивима решити лоша пракса из прошлости, смањити листе чекања, јер се њима системски уређује област донирања органа, ћелија и ткива у складу са европском регулативом.

Лончар је образлажући предлог закона у парламенту, казао да је кључна новина закона о пресађивању људских органа, то што је поједностављен поступак пристанка, јер се свака пунолетна особа дефинише као потенцијални давалац*.

Он је казао да се на тај начин смањују трошкови, јер нема регистра с обзиром да давалац неће бити само онај ко се томе успротиви током живота, односно ако се томе није изричито успротивио родитељ, супружник, ванбрачни партнер или пунолетно дете умрлог.

Према Лончаревим речима, уколико неко не жели да буде давалац то треба да пријави усмено или писмено Управи за биомедицину, која је и надлежна за спровођење закона.

„Разлози за доношење овог закона садржани су у потреби да се област пресађивања органа системски потпуно уреди, односно да се утврде услови о постизању стандарда квалитета и безбедности људских органа за пресађивање и услова рада и начина организације здравственог система, како би се постигла висока заштита људског здравља“, рекао је Лончар.
Према његовим речима, предлогом закона се омогућава уважавање приоритетних интереса за очување живота и здравља, као и заштита основних људских права и достојанства даваоца и примаоца људских органа.
Он је навео да је ова област до сада била уређења Законом о трансплатацији, из 2009. године, који није у складу са европском регулативом, али и који је имао пропусте у уређивању ове области.
ИЗВОР: ХРОНОГРАФ

Uzas !! A sta ako neko nije cuo da treba izricito da izjavi i naglasi da ne zeli da bude donor organa ? Osim toga, to je dodatna obaveza da se daju takve izjave i sl.

Po meni je to fasisticki zakon... i kao nesto ce time da se uredi... ja licno ne zelim niti da doniram bilo kakav organ, niti da mi presade bilo sta...

Uostalom, moje misljenje je da je to presadjivanje organa za ocajnike...
 
Sram ih bilo naprednjake da donose jedan ovakav zakon, gde je dovoljno samo da kazes da ne zelis da se tvoji organi koriste u donatorske svrhe u slucaju smrti i to ce biti ispunjeno. Sram ih bilo, cuo sam da ce AV zajedno sa Brnabickom ici po kucama da vadi ljudima bubrerge, plucna krila, srca i mozgove.

Ne damo bre, nece nas niko od tih sorosevih satanista da zaje.bava.

U medjuvremenu, nikome ne pada na pamet da se ovi zakoni donose da nam se ne bi dogodilo da jedno dete (ili odrasla osoba) umre cekajuci transplataciju.

Sta bre nas koji sve znamo boli uvo za ovakvu tragediju

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/t...olu-cekajuci-transplataciju-ali-sinoc/n9m1fp8

Zbog ovakvog primitivnog i retardiranog nacina razmisljanja o ozbiljnim stvarima i treba bioloski da izumremo kao narod. Prosto ne poverujem sta sve necu procitati na ovim stranicama. Dok smo zdravi mi se na ovaj nacin borimo protiv cistog satanizma ove vlasti, a ne daj Boze da se razbolimo ili da nam se neko od voljenih razboli i da nam treba transplatacija, kakva bi onda pesma bila.
 
Poslednja izmena:
Ма та управа треба да оформи базу података, док се то деси проћи ће много времена, паде ми на памет како је РТС оним некадашњим законом из мислим 2003. био обавезан да направи регистар својих дужника, никад они нису то урадили, и после више од 10 година направљен је нов закон, тако ће и ово.

Него кажу да нигде у свету нема оваквог закона, ја не знам да ли је то истина.
 

Back
Top