In Memoriam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
18.895
Овом темом желим да упутимо последње збогом нашем форумском колеги Драгољубу, који је јуче преминуо.

Био си друг и ментор. Памтићу те увек по најбољем.

Почивај у миру Драгче.
 
Poslednja izmena:
Драгољубе, почивај у миру...

Тужно је што си отишао тако изненада, жао ми је и веце коју си толико волео...
 
Poslednja izmena:
Овом темом желим да упутимо последње збогом нашем форумском колеги Драгољубу, који је јуче преминуо.

Био си друг и ментор. Памтићу те увек по најбољем.

Почивај у миру Драгче.

mnogo sam volela Dragceta kao Coveka, bio je izuzetan prijatelj i kolega :heart2:

- - - - - - - - - -

Sve mi nedostaje


Celu celcatu zimu je reka tekla bez mene...
Tihi šapat virova i senovita mesta pod vrbama
I ona pala topola koja vodu zavrti...

Nedostajem i ja njoj...
Moj pogled koji joj virove moćne ispraća
Potiskivače s baržama i samohotke

I pecaroški štapovi zabačeni...
i oprez i osećaj
I niz stazu priobalnu pecaroši i lovci...

Sve mi nedostaje...
i ti ces meni mnogo nedostajati, drugarcino, neka je spokoj tvojoj dusi uz jednog skopskog pivkana :pivce:
 
To je onaj covek sa mackama na avataru. :(
Imao je stvarno uvek originalne i smislene komentare,uvek je bio spreman na salu.Delovao je nekako vickast,energican i pun zivota.Voleo sam da vidim njegove postove.
Sva je prilika da nije imao ni 50 godina.. velika tragedija i tuga.Saucesce njegovoj supruzi (i porodici).Nek pociva u miru. :(
 
U spomen


Gospodinu coviax-u, jednom od vrlo retkih ljudi koji su zadužili ovu zajednicu nepoznatih ljudi. Sasvim svesno je, pored posla i porodice, trošio vreme da pomeri način razmišljanja rušeći stereotipe. Uzimajući iz nauke sumnju kao osnovu razmišljanja nije imao poštivanja prema religijskim, političkim, mediokritetskim, a ni estetskim autoritetima. Takav pristup je zahtevao posvećenost pored visoke intelegencije i duhovnosti kojim nas je posipao kroz vreme koje je proveo s nama.
Godine koje je proveo polemišući o najbitnijim životnim pitanjima i pisanju priča ostavile su pečat na ovu zajednicu. Ne mareći za posebnosti bio je sasvim poseban, koliko svoj toliko i društven, koliko ozbiljan u polemici, toliko zanimljiv u druženju.
Iako nisam znao njegov privatni život, bila mi je čast da sam poznavao njega lično kao coviaxa, superkulera,fishermana i dragoljuba.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top