Život je implikacija. Smrt je opcija.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Smrt je neproverena glasina" za pokojnike, ali za nas koji privremeno ostajemo - smrt je vrlo konkretna, barem kad je reč o nečijem ne-prisustvu.

Počivaj u miru, Dragoljube. Žao mi je što ne stigosmo da se upoznamo u rl. Ovde ćeš nedostajati.

https://forum.krstarica.com/showthr...ate-Nikada?p=36026431&viewfull=1#post36026431

Moja crkva je ona šuma Krstatica na obali Dunava...Hiljadu zvonika paraju nebo,a zvona (ptice)zvone (pevaju)dan i noć,
leti i zimi i ne sele se na jug...Tamo i bogovi odmaraju dušu,a i naši kampovi su rajski...
 
Poslednja izmena:
Jest da smo se rečima često mačevali, da je bio malo naporan i bezobrazan, ali ipak dobar, duhovit i istrajan vitez. Načitan i snalažljiv. Ne brinem da će se tamo dobro snaći.
Jedna nežna baletska koju sam htela za svoj ispraćaj, ali hajde da poklonim za srećan put i prispeće na bolju destinaciju:

 
Zbogom Drakče:(
old-soul-brewing.jpg
 
Poslednja izmena:
sta da kazem o osobi koja je jedina razumela moje apstraktne filozofske izlete i zato me fino zezala... osoba neverovatnog obrazovanja i cesto sam se pitao sta je trazila i pricala sa nama filozofskim polovnjacima... kasnije sam ga mnogo bolje razumeo... i da, ja ne verujem da je nestao i napustio nas zauvek...zeza nas po obicaju...

odavde treba otici jer nestaju najbolji..
 
Neka je Vecna slava nasem Drugaru Dragoljubu 69 , sa kojim i nismo "morali" da se slazemo oko nekih virtuelnih dogadjanja u nasim mislima i temama ovog Foruma , ali je covek mogao da bude siguran da nisi sve ovo nase piskaranje shvatao previse ozbiljno i da nisi uvece legao u san i sve to zlopamtio , a da nisi i zaboravio i oprostio i pre nego bi Te san savladao .

Porodici iskreno saucesce zbog iznenadnog odlaska , Vaseg i naseg Dragoljuba 69 .

 
SUPERKULER - 03.08.2015. 06:41
Svako od nas je Bog dok postoji,samo što nije svako svestan toga...
Molitva je obraćanje svom duhovnom Ja!
Dominus spiritus santis est!
Tako da,kroz našu dušu-ceo svet je ili jeste Bog ili nije!
I naša duša:ili je Božija ili nije ili je lepa ili ružna ili se širi ili se skvrči...
Molitva je snaženje sebe i svoje duše ,a tako i Bog narasta u grandiozno biće naše duše...
Iracionalno jeste,ali sva lepota sveta je takva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top