Ми, Хрвати (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sustinski se slazem sa tobom ali kad vec pricamo o tome 5 miliona od Milenkovica je pripalo Partizanu , celokupan iznos . kako Zvezda nije imala transfer a Grujic pre koju godinu u Liverpul za 7 miliona ??

Lupio sam, nisam hteo da pominjem konkretne primere, pošto ni ja pojma nemam ko je sve prodat na taj način, samo mi je Milenković pao na pamet bezveze. Eto, nisam znao ni za Grujića, mada i tu sve pare odu na saniranje dugova...
 
Cuj volim hrvatsku . :bljak::thumbdown::banovati: koje pusenje kurrca od izjave ..

Sta znaci to lepa zemlja . zemlja je lepa onoliko koliko su dobri ljudi koji zive u njoj .. a ustase i dobrota no no

A u Srbiji imate osuđenog ratnog zličinca četničkog vojvodu i njegovu stranku u parlamentu. A imate i njegovog potrčka iz 90-tih na čelu države koji je promovirao granice Srbije, Virovitica, Karlovac, Karlobag , a vi o ustašluku u Hrvatskoj.
 
Al kad vec pricamo o fudbalu da , tacno je da Zvezda i Partizan mogu samo da sanjaju one Mamiceve transfere od 10, 15 i 20 miliona al ni to ti nije garant za uspeh eto Dinamo je prodao Pjacu za 23 miliona u Juventus pa je grejo klupu poslali su ga na pozajmicu u Salke i tu se nije naigrao a guraju ga u reprezentaciji jer je on njihov projekat veruju u njega i istrpece ga kolko treba e sad sa druge strane imas slucaj Andrije Zivkovica koji je po meni bolji i kompletniji igrac od Pjace njega bi Mamic uvaljo za 30,35 miliona ubedjen sam . Partizan ne sto nije zaradio na njemu nego je cak platio i penale da ne ulazim sad u detalje ko prati zna o cemu pricam . ali eto taj Zivkovic se u toj Benfici izborio i postao jedan od najboljih igraca portugalske lige ..

ono sto raduje a sto danas malo ko zeli da prizna to je cinjenica da se u nasem FSS konacno radi planski Krstajic je pozvao manje vise sve koga treba .. da je osto Muslin gledali bi Gudelja i Stefana Mitrovica a ovako je neko ipak prepoznao da je trenutak da se ubace Milinkovic Savic , Milenkovic pre svih ali i Radonjic , Veljkovic , Zivkovic , Jovic , itd . . ne treba odma paniciti Sergeju su ovo bile prve takmicarske utakmice u reprezentaciji bice on zver samo ga treba istrpeti malo , jos je mlad a ne odma drvlje i kamenje .... ni Mitrovica nije hteo gol do pre godinu dve a sad uvek mozes racunati na njega znas da ce ga zabiti uvek

E sad zasto su Hrvati usli u finale a mi ispali u grupi . pa eto jednostavno ih je usrala jedna jaka generacija i sve im se poklopilo vecina glavnih igraca im ima od 30 do 33 godine puni su iskustva . da su talentovaniji od nas nisu , al su zato verovatno odradili bolju selekciju u mladjim kategorijama al ima i jos jedna jako bitna stvar a to je da su oni verovatno najborbenija repka na svetu u top 3 sigurno .. oni kidaju , ginu i za to im svaka cast

- - - - - - - - - -

A u Srbiji imate osuđenog ratnog zličinca četničkog vojvodu i njegovu stranku u parlamentu. A imate i njegovog potrčka iz 90-tih na čelu države koji je promovirao granice Srbije, Virovitica, Karlovac, Karlobag , a vi o ustašluku u Hrvatskoj.

A sta fali Cetnicima ?
 
A u Srbiji imate osuđenog ratnog zličinca četničkog vojvodu i njegovu stranku u parlamentu. A imate i njegovog potrčka iz 90-tih na čelu države koji je promovirao granice Srbije, Virovitica, Karlovac, Karlobag , a vi o ustašluku u Hrvatskoj.

Pa da, zato što je ustaških žrtava neuporedivo više nego što su četnici pobili zajedno neprijateljskih vojnika i civila, i to otkad postoji pojam "četnik", koji svakako ne datira od DSR. Znači, obraća se pažnja na zločince, a na četnike nemamo potrebe da obraćamo pažnju jer nisu zločinci :whistling:

2cyk6x2.jpg


kex7q1.jpg
 
Sapun

Nego, čujem da sutra paćenici jašu i dalje po ustašama:

OBRUKAO NAS! KRSTAJIĆU OTKAZ ZBOG TOMPSONA: Da li će selektor preživeti buru zbog slike Rakitića i USTAŠE?

:lol:

Rakitić je zajedno s Krstajićem bio na koncertu Malog Kninđe. Takav je njihov muzički ukus. Da je došla Ceca u ZG možda bi je hrvatski nogometaši dočekali s većim oduševljenjem jer oni obožavaju srpske cajke. To svi znaju u Hrvatskoj. Imate snimke na Youtube. Ne slušaju oni Rock & Roll ili Techno. Oni su svi neškolovani i iz primitivnih sredina.
 
A u Srbiji imate osuđenog ratnog zličinca četničkog vojvodu i njegovu stranku u parlamentu. A imate i njegovog potrčka iz 90-tih na čelu države koji je promovirao granice Srbije, Virovitica, Karlovac, Karlobag , a vi o ustašluku u Hrvatskoj.

Он је војвода као што смо ти и ја војводе. Потрчко је срао о границама али не зна да хода по равном па је сав грех што је срао а сад лиже. Јел дао булици цвеће скоро?
Код вас је друга прича.
 
Ne, ubijali su ih u ratu i samoodbrani, a ne planski kao ustaše. Uostalom, da vidimo lokacije četničkih logora za Hrvate i njihovu decu?

Pa to se podrazumjeva. Ustaše su kao Hrvati organiziraniji nego Srbi. Tako nas je Austrija naučila. Red, rad i disciplina. Zato smo i bogatiji od Srba.

- - - - - - - - - -

Он је војвода као што смо ти и ја војводе. Потрчко је срао о границама али не зна да хода по равном па је сав грех што је срао а сад лиже. Јел дао булици цвеће скоро?
Код вас је друга прича.

Mi u Hrvatskom Saboru imamo samo dva slična idiota koje je narod izabrao, dok je to kod vas većina.
 
Poslednja izmena:
Novak: Čestitke Modriću i hrvatskoj reprezentaciji
Dan posle osvajanja Vimbldona, Novak Đoković još sabira utiske iz velike pobede i šalje čestitke novim vicešampiona sveta u fudbalu.

Novak Đoković vratio se minulog vikenda tamo gde mu je i mesto - na čuvenu vimbldonsku terasu, sa najvrednijim grend slem peharom u rukama, koji je osvojio četvrti put.

Srpski teniser opet je na svom nekadašnjem, šampionskom nivou, na kojem je odigrao fenomenalan turnir i osvojio svoj 13. grend slem.

U intervjuu za Radio-televiziju Srbije, Đoković je u ponedeljak rekao da je pobeda protiv Rafaela Nadala bila njegov najvažniji trenutak turnira, ali i godine.

"U poslednjih nekoliko nedelja stvari su mi se skockale, uspeo sam da uspostavim kontrolu nad sobom i svojim emocijama, da očvrsnem, da dokažem sebi da mogu. Dosta sam sumnjao tokom pauze da li mogu da se vratim na taj nivo i ta pobeda (protiv Nadala) značila mi je iz mnogo perspektiva. Ne samo za ulazak u finale, već da osetim polet", izjavio je Novak.
U pitanju o vrhunskim sportistima koji su duboko "zagazili" u tridesete godine, osim Rafaela Nadala i Rodžera Federera pomenut je i Hrvat Luka Modrić, najbolji igrač Svetskog prvenstva u Rusiji.

"Očekivao sam poređenje, jer su mi Federer i Nadal oduvek bili najveći rivali. Naravno, ono što njih dvojica čine, pogotovo Federer u ovim godinama, je impresivno i za pohvalu. Da, vidim se da igram još dugi niz godina, dok god u meni postoji ta iskra, varnica, strast ljubavi prema sportu... Uz to je veoma bitna i važna podrška mojih najbližih ljudi, koju imam na pretek i bez njih bi mi sve bilo otežano".

Hrvatskom fudbaleru potom je čestitao istorijski uspeh.

"Čestitao bih i Luki Modriću i celoj reprezentaciji na izvanrednom uspehu i jako je lepo videti da tako mala zemlja ostvari tako veliki uspeh na svetskoj smotri, da li je to tenis, vaterpolo, košarka. Lepo je da se ostvaruju svetski uspesi i da individualci budu prepoznati kao najbolji igrači prvenstva", dodao je Đoković.

Za kraj intervjua za RTS, Novak je izrazio zahvalnost svima koji ga podržavaju.

"Pratim sve reakcije ljudi i jako sam zahvalan što sa mnom proživljavaju trenutke na terenu. Hvala još jednom, uz obećanje da ću dati sve od sebe da se ponovo svi zajedno radujemo", dodao je Đoković.

http://mondo.rs/a1118936/Sport/Teni...ta-Luki-Modricu-hrvatskoj-reprezentaciji.html

Svaka čast Novaku...​

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 500880

Retko ko bi imao i srce i snage da pokaze da je navijao za Hrvate na sv. prvenstvu.
 
Pa to se podrazumjeva. Ustaše su kao Hrvati organiziraniji nego Srbi. Tako nas je Austrija naučila. Red, rad i disciplina. Zato smo i bogatiji od Srba.

Da, ali vidiš, nije potrebna neka preterana organizacija za logor. Takođe, srpska država nikada nije promovisala istrebljenje Hrvata, kao ni četnici. Ali, najbolje je da konsultujemo sled događaja, koji glasi - Hrvati počinju sa planskim istrebljivanjima stotina hiljada civila, a potom četnici u samoodbrani počinju da ubijaju ustaše :kafa: Uzgred, ne pomažu vam red, rad i disciplina da se ne iseljavate, što znači da vas je Austrija jedino naučila da služite :hahaha:
 
Osim što niko nije maltretirao i ubijao Hrvate, već su Hrvati ubijali Srbe (maltretiranje je dobar ishod u takvim slučajevima po žrtve)...

Vi ste ubijali Hrvate u Jugoslavenskom parlamentu (braća Radić, Basariček i Pernar), a što ste tek radili po Hrvatskoj kad se to radilo u parlamentu, kad je sva policija i vojska bila srbske nacionalnosti. Zašto je buknuo ustanak na Velebitu u Lici? Kako su nastale ustaše?
 
Poslednja izmena:
Pa to se podrazumjeva. Ustaše su kao Hrvati organiziraniji nego Srbi. Tako nas je Austrija naučila. Red, rad i disciplina. Zato smo i bogatiji od Srba.

- - - - - - - - - -



Mi u Hrvatskom Saboru imamo sam dva slična idiota koje je narod izabrao, dok je to kod vas većina.

Сабор не осликава баш тачно расположење хрвата мада се и коколинди омакне застава са белим пољем, Бујанец и Миро Барешић.

- - - - - - - - - -

Vi ste ubijali Hrvate u Jugoslavenskom parlamentu (braća Radić, Basariček i pernar), a što ste tek radili po Hrvatskoj kad se to radilo u parlamentu, kad je sva policija i vojska bila srbske nacionalnosti. Zašto je buknuo ustanak na Velebitu u Lici? Kako su nastale ustaše?

Није истина. Краљ Александар вас је држао као мало воде на длану. Жандари хрвати су тукли српске свештенике на сред Теразија.
 
Vi ste ubijali Hrvate u Jugoslavenskom parlamentu (braća Radić, Basariček i pernar), a što ste tek radili po Hrvatskoj kad se to radilo u parlamentu, kad je sva policija i vojska bila srbske nacionalnosti.

Pa ne mi, već pojedinac koji je uhapšen i robijao zbog toga. Sa druge strane, hrvatska država je sprovela plan ubijanja srpskog stanovništva u stotinama hiljada, razlika je prilično očigledna svakome, osim ustaši ili debilu. Što mu dođe na isto :kafa: Uzgred, i tu možemo da se obratimo sledu događaja, koji kaže da su Hrvati u Velikom ratu napravili neviđene zločine u Mačvi i Podrinju, a potom sami hteli da uđu u Kraljevinu jer, buljaši kakvi već jesu, nisu imali drugu bulju u koju bi se uvukli, a da ih spasi nestajanja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top