Ми, Хрвати (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ustaska propaganda Djole,ustaska propaganda,cak ni na Jadranu hrvatski dio nije najljepsi. ;)

Nemam ti pojma.

Za vreme SFRJ, kao dete, od hrvatskog primorja sam letovao samo u srpskom Dubrovniku.

Moja pokojna majka (koja je bila zadužena za odabir destinacija) nije mirisala Hrvatsku.

Verovatno zato što su oni kao deca, 50-tih i 60-tih, morali da idu u odmarališta na hrvatskom primorju...pa je njoj taj "prinudni" odmor ostavio loš utisak...

A što se mene tiče, ja nikad neću ni saznati kako to hrvatsko primorje izgleda, pošto nemam nameru da trošim svoje dragoceno slobodno vreme i novac u Hrvatskoj.
 
Laz,u Novom Sadu i Splitu. ;)

Jes doope tvoje. U NS em nisu nikakve, em su teske za smuvati. Doduse drze se jako vode racuna da su vitke, ali su im face ruznjikave...

- - - - - - - - - -

srpski-migovi-vsrs.jpg


Da Bog pozivi Trampa i da malo jos procarlija po tom NATO :D
 
Nemam ti pojma.

Za vreme SFRJ, kao dete, od hrvatskog primorja sam letovao samo u srpskom Dubrovniku.

Moja pokojna majka (koja je bila zadužena za odabir destinacija) nije mirisala Hrvatsku.

Verovatno zato što su oni kao deca, 50-tih i 60-tih, morali da idu u odmarališta na hrvatskom primorju...pa je njoj taj "prinudni" odmor ostavio loš utisak...

A što se mene tiče, ja nikad neću ni saznati kako to hrvatsko primorje izgleda, pošto nemam nameru da trošim svoje dragoceno slobodno vreme i novac u Hrvatskoj.

Ne propustas nista Djole,ima puno boljih mjesta. ;)
 
Ne propustas nista Djole,ima puno boljih mjesta. ;)

To "bolje" "gore" je stvar pogleda na odmor. A i na život uopšte.

Na svetu je toliko mesta na kojima ima šta da se vidi, mimo sunčanja doopeta i soljenja yaya, odnosno uz to, da ne razumem ljude koji se zalepe za jednu destinaciju.

Ne razumem ni Srbina koji godinama ide u Grčku, a od Grčke vidi apartman u Paraliji i Palmu kako igra kolo, ni Hrvata koji nije izašao iz Hrvatske preko leta zato što mu je ćaća 80-tih kupio neki plac jeftino u Dalmaciji, pa od ide samo tamo, i priča kako je hrvatska obala najlepša na svetu.
 
To "bolje" "gore" je stvar pogleda na odmor. A i na život uopšte.

Na svetu je toliko mesta na kojima ima šta da se vidi, mimo sunčanja doopeta i soljenja yaya, odnosno uz to, da ne razumem ljude koji se zalepe za jednu destinaciju.

Ne razumem ni Srbina koji godinama ide u Grčku, a od Grčke vidi apartman u Paraliji i Palmu kako igra kolo, ni Hrvata koji nije izašao iz Hrvatske preko leta zato što mu je ćaća 80-tih kupio neki plac jeftino u Dalmaciji, pa od ide samo tamo, i priča kako je hrvatska obala najlepša na svetu.

Pa evo,na zadnjih nekoliko stranica je navedeno da su Grcka,Turska,Egipat....puno bolji od Hrvatske....a gdje su tek ostale zemlje...;)
 
kulturniji i gostoljubiviji od vas. z:D


Pa dobro jel teško nać nekog gostoljubljivijeg od povijesnih čuvara europe Hrvata ? To ti baš nejde zajedno da si dobar u usluzi ako ti je gen i zadatak ubijat svakog tko energično nadire iz jugoistočnog smjera...

Zato oprezno s naglim energičnim potezima dok si na hrvatskom jadranu. Naprimjer ti bi htio skočit u ustaško more, ali konobar u prolazu to može protumačit kao "zaskok", pa te prikolje u letu. Samo oprezno i polako...



.
 
Pa dobro jel teško nać nekog gostoljubljivijeg od povijesnih čuvara europe Hrvata ? To ti baš nejde zajedno da si dobar u usluzi ako ti je gen i zadatak ubijat svakog tko energično nadire iz jugoistočnog smjera...

Zato oprezno s naglim energičnim potezima dok si na hrvatskom jadranu. Naprimjer ti bi htio skočit u ustaško more, ali konobar u prolazu to može protumačit kao "zaskok", pa te prikolje u letu. Samo oprezno i polako...



.

 
Dakle, ostavljam @Libru zadatak za slijedecu sedmicu: broj vila na Dedinju zauzetih od boraca i rukovodilaca Seste licke, porijeklom Licana!


A ja tebi ostavljam ovaj zadatak:


General Franjo Tuđman u Beogradu KOMANDUJE Srbima !??

Hrvat Tito u Beogradu VLADA Srbima !!?

Ustaška crna legija iz Staljingrada 1945. OSLOBAĐA Srbiju od nacizma !!??

Partizan crne ustaške boje !!?


I sve to i još i puno više ODMAH NAKON JASENOVCA !!!?


Pa to je za rubriku vjerovali ili ne. Pa kako vam je to uspjelo ?
Što kad vas Židovi pitaju što je prvo što ste napravili nakon jasenovca, a vi kažete: "Kako mislite što, pa doveli ustaše u Beograd da vladaju žnjami..."

(Ma zayebajem se ja... nemoj svoju srpsku tikvu razbijat ovim mišterijima, izludit ćeš. Radije dođi na ustaško more, opusti se, baci se u more, relaksiraj se malo od svog prosječnog srpskog Alan ford života, upoznaj malo Hrvate i shvatit ćeš da te netko izmanipuliro... )



.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top