Ми, Хрвати (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A možemo i da pitamo koji je prvi oslobođen grad na teritoriji SFRJ pri kraju rata, i od strane koga :D

Много питања, а са оне стране Саве, Уне и Дунава мук.

- - - - - - - - - -

Pa zar ti ozbiljno misliš da vi Srbi možete raditi našto sistematski??? Onda bi bili danas duplo bogatiji od Hrvata...hahaha

Мани се сељачких фазона и одговори на питања.
 
Мали, мали баш си мали. Хајде ти нама овде постави слике четничких зулума над невиним
Хрватима ако их има. Ако не то значи да четници нису животиње каквим их ти сматраш ако
ништа бар нису фоткали иживљавања над недужним народом ради накнадног онанисања.
Што јел'те усташе јесу радиле, препун је нет таквих грозота.
Написа ти човек малопре да незнаш у шта се упушташ.

Ajde pogledaj slike bradatih i prljavih četnika i urednih ustaša, pa ćeš odmah vidjeti tko je organiziraniji i efikasniji u svom zločinačkom poslu.
 
Ajde pogledaj slike bradatih i prljavih četnika i urednih ustaša, pa ćeš odmah vidjeti tko je organiziraniji i efikasniji u svom zločinačkom poslu.

Гаје и културу.

kult-A.jpg
 
Pa zar ti ozbiljno misliš da vi Srbi možete raditi našto sistematski??? Onda bi bili danas duplo bogatiji od Hrvata...hahaha
Lupaš rode!!
Što se tiče istrebljenja nekog naroda ,tu vam skidamo kapu!
Što se tiče pisanja lažne "historije" dvaput skidamo kapu.
Što se tiče ravnopravnog fer ratovanja,tu vi skidate gaće!!
Jedino ste hrabri nad nemoćnim i nedužnim.
Kukavice u suštini!
I na kraju,je,be mi se i za vas i za vaš "nogomet"!
OK?
 
Ajde pogledaj slike bradatih i prljavih četnika i urednih ustaša, pa ćeš odmah vidjeti tko je organiziraniji i efikasniji u svom zločinačkom poslu.

Нисам ти те тражио, уосталом имам огледало и брада ми баш лепо стоји
замисли и Месију.
Слике на сунце или пишат па спават.
 
Много питања, а са оне стране Саве, Уне и Дунава мук.


Мани се сељачких фазона и одговори на питања.

Evo, da mu odgovorim ja makar na ovo prethodno postavljeno pitanje. Dakle, 14. oktobra 1944. godine Kruševac je postao prvi oslobođeni grad od okupatora na teritoriji cele kasnije SFRJ, a oslobodili su ga četnici pod komandom pukovnika Dragutina Keserovića.
 
Evo, da mu odgovorim ja makar na ovo prethodno postavljeno pitanje. Dakle, 14. oktobra 1944. godine Kruševac je postao prvi oslobođeni grad od okupatora na teritoriji cele kasnije SFRJ, a oslobodili su ga četnici pod komandom pukovnika Dragutina Keserovića.

Близу си, али има чак и раније :) 31. августа 1941. године четнички одреди су ослободили Лозницу, при том заробивши преко 90 немачких војника :)
 
Близу си, али има чак и раније :) 31. августа 1941. године четнички одреди су ослободили Лозницу, при том заробивши преко 90 немачких војника :)

Dobro, ali mislio sam na kasnije konačno oslobađanje gradova, a naravno da je bilo u međuvremenu gradova koji su pali u naše ruke, na žalost kasnije ponovo zauzeti od strane Nemaca. Uzgred, priča o oslobađanju Kruševca je veoma zanimljiva i pokazuje svu zločinačku prirodu titoističkog režima...
 
Evo, da mu odgovorim ja makar na ovo prethodno postavljeno pitanje. Dakle, 14. oktobra 1944. godine Kruševac je postao prvi oslobođeni grad od okupatora na teritoriji cele kasnije SFRJ, a oslobodili su ga četnici pod komandom pukovnika Dragutina Keserovića.

Moguće da je tako, ali su poslije četnici cijeli rat čuvali Njemcima u Srbiji željezničke i cestovne komunikacije prema Rumunjskoj, Bugarskoj i Grčkoj. Uništili zajedno sa Njemcima partizanski pokret itako je Srbija živjela mirno do kraja 1944. Tako da su Njemci mogli da sve snage prebace u BiH, Hrvatsku i Sloveniju i da zajedno s Četnicima i Ustašama ratuju protiv partizana.
 
Moguće da je tako, ali su poslije četnici cijeli rat čuvali Njemcima u Srbiji željezničke i cestovne komunikacije prema Rumunjskoj, Bugarskoj i Grčkoj. Uništili zajedno sa Njemcima partizanski pokret itako je Srbija živjela mirno do kraja 1944. Tako da su Njemci mogli da sve snage prebace u BiH, Hrvatsku i Sloveniju i da zajedno s Četnicima i Ustašama ratuju protiv partizana.

А теби је баш онако жао партизана.
 
Moguće da je tako, ali su poslije četnici cijeli rat čuvali Njemcima u Srbiji željezničke i cestovne komunikacije prema Rumunjskoj, Bugarskoj i Grčkoj. Uništili zajedno sa Njemcima partizanski pokret itako je Srbija živjela mirno do kraja 1944. Tako da su Njemci mogli da sve snage prebace u BiH, Hrvatsku i Sloveniju i da zajedno s Četnicima i Ustašama ratuju protiv partizana.

Превише си ти гледао партизанских филмова, а они нису неки извор информација.

Друкај ти за 'Ајдука, оставе вам Срби нешто липо у срид Сплита, уживај :)
 
Moguće da je tako, ali su poslije četnici cijeli rat čuvali Njemcima u Srbiji željezničke i cestovne komunikacije prema Rumunjskoj, Bugarskoj i Grčkoj. Uništili zajedno sa Njemcima partizanski pokret itako je Srbija živjela mirno do kraja 1944. Tako da su Njemci mogli da sve snage prebace u BiH, Hrvatsku i Sloveniju i da zajedno s Četnicima i Ustašama ratuju protiv partizana.

Kako posle genije, kada je tada krenulo opšte povlačenje Nemaca? :hahaha: Recimo, Beograd je oslobođen nedelju dana kasnije, na žalost ne od strane četnika. Uzgred, samo Rasinski odred JVuO je imao brdo bitaka sa Nemcima, i to veoma uspešnih pre oslobađanja Kruševca, da ne pričamo o ostalim operativnim zonama...
 
Moguće da je tako, ali su poslije četnici cijeli rat čuvali Njemcima u Srbiji željezničke i cestovne komunikacije prema Rumunjskoj, Bugarskoj i Grčkoj. Uništili zajedno sa Njemcima partizanski pokret itako je Srbija živjela mirno do kraja 1944. Tako da su Njemci mogli da sve snage prebace u BiH, Hrvatsku i Sloveniju i da zajedno s Četnicima i Ustašama ratuju protiv partizana.

Зато је онај ваш злотвор из Кумровца и дошао у Србију да обезбеди 100 за једног,
видиш да и поред све наше глупости ипак нисмо сисали весла.
Шта би са фоткама иживљавања четника над невиним Хрватским народом?
 
А теби је баш онако жао партизана.

Moj otac je bio u partizanima i ušao u Trst. Kod mene ustaše ne igraju jer su predali su Dalmaciju Talijanima. Srbi su stvorili ustaše nakon zločina u Lici nakon 1918 (Kosinjske žrtve,Velebitski ustanak). U domovinskom ratu iskoristili smo srpski strah od ustaša koje je stvorila srpska propaganda. Psihološka pobjeda dovodi do vojne pobjede.
 
Moj otac je bio u partizanima i ušao u Trst. Kod mene ustaše ne igraju jer su predali su Dalmaciju Talijanima. Srbi su stvorili ustaše nakon zločina u Lici nakon 1918 (Kosinjske žrtve,Velebitski ustanak). U domovinskom ratu iskoristili smo srpski strah od ustaša koje je stvorila srpska propaganda. Psihološka pobjeda dovodi do vojne pobjede.

Кад се прикључио партизанима, 1945? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top