Ми, Хрвати (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tako sto ce fotosopom da mu namestite sahovnicu u ruke ?Da li ti smatras da si najpametniji pa se javljas sa glupim odgovorom ,ili to vuce korene jos iz prvog osovne kada si uciteljici "kopao" oci sa dva prsta u zraku?:lol:

Pa naravno, montažom RH zastave u ruke pokazuješ da Novak voli Hrvate: šta je tu glupo?

Jel ti glup i ovaj fotošop?

povamp10.jpg
 
Nisu, likvidirano je malo ostaša.
Ostali su bili ***********e, vrsta ustaša.
Ajmo dalje.
MPT-u ne valja s mozgom.

Zaboravio si i one koji ga slušaju. U svakom slučaju, stvarno misliš da je posednik nekretnina (vrednih) u NDH mogao da funkcioniše van ustaškog režima? Uzgred, kod nas i dalje postoje detaljni spiskovi pobijenih bez suđenja i bez ikakve krivice, a da vidimo neki primer na pravdi Boga ubijenog Hrvata od strane komunista, sa vrednom imovinom, ali bez ikakve veze sa ustašama?
 
Zaboravio si i one koji ga slušaju. U svakom slučaju, stvarno misliš da je posednik nekretnina (vrednih) u NDH mogao da funkcioniše van ustaškog režima? Uzgred, kod nas i dalje postoje detaljni spiskovi pobijenih bez suđenja i bez ikakve krivice, a da vidimo neki primer na pravdi Boga ubijenog Hrvata od strane komunista, sa vrednom imovinom, ali bez ikakve veze sa ustašama?

O čemu ti?

Svi Hrvati su ustaše ili ***********e, šta nije jasno?
 
Da, ali to se desilo u Srbiji gde nije bilo ustaša, tako da su tada likvidirani ljudi koji to ničim nisu zaslužili, osim što su imali neku nekretninu u posedu. Dok su u Hrvatskoj, ukoliko je likvidacija na njenom tlu uopšte bilo, pobijeni oni koji su sve vreme rata bili deo ustaškog režima na ovaj ili onaj način. Ako žališ za takvima, podržavaš ustaštvo, veoma jednostavno.

To se desilo u cijeloj Jugoslaviji..
 
To se desilo u cijeloj Jugoslaviji..

Možda, ali je razlika u karakteru pobijenih. U ustaškom režimu je sve ustaško, od elite do seoskog pijanca. A u okupiranom Beogradu su živeli obični ljudi koje Nemci nisu imali razloga da proteruju odatle, ali su komunisti našli razlog u njihovoj imovini da ih pobiju...

- - - - - - - - - -

O čemu ti?

Svi Hrvati su ustaše ili ***********e, šta nije jasno?

Sve u redu, ali trenutno raspravljamo o tome jesu li stihovi navedene pesme ustaški ili ne...
 
Novak: Čestitke Modriću i hrvatskoj reprezentaciji
Dan posle osvajanja Vimbldona, Novak Đoković još sabira utiske iz velike pobede i šalje čestitke novim vicešampiona sveta u fudbalu.

Novak Đoković vratio se minulog vikenda tamo gde mu je i mesto - na čuvenu vimbldonsku terasu, sa najvrednijim grend slem peharom u rukama, koji je osvojio četvrti put.

Srpski teniser opet je na svom nekadašnjem, šampionskom nivou, na kojem je odigrao fenomenalan turnir i osvojio svoj 13. grend slem.

U intervjuu za Radio-televiziju Srbije, Đoković je u ponedeljak rekao da je pobeda protiv Rafaela Nadala bila njegov najvažniji trenutak turnira, ali i godine.

"U poslednjih nekoliko nedelja stvari su mi se skockale, uspeo sam da uspostavim kontrolu nad sobom i svojim emocijama, da očvrsnem, da dokažem sebi da mogu. Dosta sam sumnjao tokom pauze da li mogu da se vratim na taj nivo i ta pobeda (protiv Nadala) značila mi je iz mnogo perspektiva. Ne samo za ulazak u finale, već da osetim polet", izjavio je Novak.
U pitanju o vrhunskim sportistima koji su duboko "zagazili" u tridesete godine, osim Rafaela Nadala i Rodžera Federera pomenut je i Hrvat Luka Modrić, najbolji igrač Svetskog prvenstva u Rusiji.

"Očekivao sam poređenje, jer su mi Federer i Nadal oduvek bili najveći rivali. Naravno, ono što njih dvojica čine, pogotovo Federer u ovim godinama, je impresivno i za pohvalu. Da, vidim se da igram još dugi niz godina, dok god u meni postoji ta iskra, varnica, strast ljubavi prema sportu... Uz to je veoma bitna i važna podrška mojih najbližih ljudi, koju imam na pretek i bez njih bi mi sve bilo otežano".

Hrvatskom fudbaleru potom je čestitao istorijski uspeh.

"Čestitao bih i Luki Modriću i celoj reprezentaciji na izvanrednom uspehu i jako je lepo videti da tako mala zemlja ostvari tako veliki uspeh na svetskoj smotri, da li je to tenis, vaterpolo, košarka. Lepo je da se ostvaruju svetski uspesi i da individualci budu prepoznati kao najbolji igrači prvenstva", dodao je Đoković.

Za kraj intervjua za RTS, Novak je izrazio zahvalnost svima koji ga podržavaju.

"Pratim sve reakcije ljudi i jako sam zahvalan što sa mnom proživljavaju trenutke na terenu. Hvala još jednom, uz obećanje da ću dati sve od sebe da se ponovo svi zajedno radujemo", dodao je Đoković.

http://mondo.rs/a1118936/Sport/Teni...ta-Luki-Modricu-hrvatskoj-reprezentaciji.html

Svaka čast Novaku...​

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 500880

После се питаш зашто шизимо? Зато што вам је све фалсификат, како ова фотка
тако историја,језик, држава, црква и на крају и народ.
И све би то било уреду да се ти фалсификати директно не дотичу нас.
Уосталом сами смо криви за све ваше фалсификате па немамо право
превише да се љутимо али претерујете мораш признати.
Узгред честитам на успеху репрезентације, уживајте у слављу и
трудите се да поправите музички репертоар.
 
Ako su svi Hrvati ustaše, to znači da su i na kraju rata likvidirane ustaše, što je dobra stvar. Ali, ako neko pomisli da to nije dobra stvar, kao recimo autor dotičnih stihova, onda nešto ne valja sa mozgom ni njemu ni onima koji te stihove vole...

E znas sta, spominjes nesto stalno pa evo da ti pokusam objasniti iako se sad o tome ne pise no vidim da si u zabludi, a posto je meni deo posla..;) jer ja sam Lovac na talente i u tom sam svetu da ti objasnim, cisto da ne budes u zabludi.

Dakle Mamic, ratni proiter, prodavac stiropora je po tebi i jako puno Srba, najodgovorniji za ovaj uspeh Hrvata, a upravo je suprotno, grobar je Hrv fudbala.

Dakle da krenemo od transfera po cemu ga svi i volite. Kao prvo puno je naduvanih tu cifri, a da Dinamo ima kvalitete u mladim igracima ima, a ima zato sta je unistio sve i sve podredio Dinamu, naravno i sam Dinamo kao Dinamo je velika zelja mnogih klinaca, te to nije neka njegova zasluga. Pre Mamica i pocetkom globalizacije za velike iznose su se prodali Maric i Biscan. Da je bilo ko bio na njegovom mestu, to bi napravio, naravno da je neko posten ne bi sebi pare uzimao i tako ostetio klub za ogromne cifre. Ali ajde to je nevazno, kad bi ti sad pisao neke statistike o njegovoj uspesnoti i sreci ne bi do sutra zavrsio, no covek je unistio Hrv fudbal, da ti pravim sad paralele sa srpskim fudbalskim Mamicima i zasto je on uspesniji opet ne bi do sutra.

No ajmo o reprezentaciji. Kad je zaseo na vrh HNS-a imao je skupu igracku i kvalitetnu, i sta je uradio? Trenere koje je on doveo su bili pocetnik i trener koji je ispao sa Zadrom u drugu ligu, Stimac, TV serviser koji je antitalenat Cacic, neiskusni Kovac. Sve njegove pickice i politroni koji je svaki gurao neki svoj sustav. Pa sa Stimcem je imao deal, pa u jednoj vaznoj kvalifikacijskom utakmici protiv Belgije je prvi put zaigrao Radosevic iz Hajduka, cak nije los ni bio, vise reprezentaciju nije video. Sami igraci su bili nezadovoljni trenerima supcima i to se videlo i na igri.

Zapravo je ovo srebro tuzno jer im je ovo limit a mogli su napraviti toliko vise...svi hvalite Sukera ali to je jedno takvo glupo bice da nemam reci..isto njegova kujica.

On je grobar Hrv fudbala a ne zasluzan, bas krivo mislis o coveku, obicnom mafijasu koji je toliko zla napravio Hrv fudbalu da je to za knjigu. Ovo su samo sitnice koliko bi jos mogao pisati
 
ovo vise ima umetnicku tezinu.Ne posmatram ovo nikako drugacije nego kao umetnicko izrazavanje.Ostala ti navika da dizes dva prsta i kada treba i ne treba ?

Dobro, i tebi je potpuno nerazumljiva apstraktna poruka fotošopiranog Đokovića?
Iz toga nisi zaključio da je autor htio reći da voli Hrvatsku... nego što točno?
Daj me upoznaj sa svojim mentalnim procesom. :lol:

- - - - - - - - - -

Uzgred, ja bio otvorio temu za Hrvate pod nazivom "Mučka đubrad", nego mi je moderacija izbrisala, iskreno ne znam zašto :D

Zato jer je to za Mamića. Završava na ić, Srbin je. A na Krsti nećeš vrijeđati Srbe. Jasno?
 
E znas sta, spominjes nesto stalno pa evo da ti pokusam objasniti iako se sad o tome ne pise no vidim da si u zabludi, a posto je meni deo posla..;) jer ja sam Lovac na talente i u tom sam svetu da ti objasnim, cisto da ne budes u zabludi.

Dakle Mamic, ratni proiter, prodavac stiropora je po tebi i jako puno Srba, najodgovorniji za ovaj uspeh Hrvata, a upravo je suprotno, grobar je Hrv fudbala.

Dakle da krenemo od transfera po cemu ga svi i volite. Kao prvo puno je naduvanih tu cifri, a da Dinamo ima kvalitete u mladim igracima ima, a ima zato sta je unistio sve i sve podredio Dinamu, naravno i sam Dinamo kao Dinamo je velika zelja mnogih klinaca, te to nije neka njegova zasluga. Pre Mamica i pocetkom globalizacije za velike iznose su se prodali Maric i Biscan. Da je bilo ko bio na njegovom mestu, to bi napravio, naravno da je neko posten ne bi sebi pare uzimao i tako ostetio klub za ogromne cifre. Ali ajde to je nevazno, kad bi ti sad pisao neke statistike o njegovoj uspesnoti i sreci ne bi do sutra zavrsio, no covek je unistio Hrv fudbal, da ti pravim sad paralele sa srpskim fudbalskim Mamicima i zasto je on uspesniji opet ne bi do sutra.

No ajmo o reprezentaciji. Kad je zaseo na vrh HNS-a imao je skupu igracku i kvalitetnu, i sta je uradio? Trenere koje je on doveo su bili pocetnik i trener koji je ispao sa Zadrom u drugu ligu, Stimac, TV serviser koji je antitalenat Cacic, neiskusni Kovac. Sve njegove pickice i politroni koji je svaki gurao neki svoj sustav. Pa sa Stimcem je imao deal, pa u jednoj vaznoj kvalifikacijskom utakmici protiv Belgije je prvi put zaigrao Radosevic iz Hajduka, cak nije los ni bio, vise reprezentaciju nije video. Sami igraci su bili nezadovoljni trenerima supcima i to se videlo i na igri.

Zapravo je ovo srebro tuzno jer im je ovo limit a mogli su napraviti toliko vise...svi hvalite Sukera ali to je jedno takvo glupo bice da nemam reci..isto njegova kujica.

On je grobar Hrv fudbala a ne zasluzan, bas krivo mislis o coveku, obicnom mafijasu koji je toliko zla napravio Hrv fudbalu da je to za knjigu. Ovo su samo sitnice koliko bi jos mogao pisati

Kad tebe citam sticem utisak da je Hrvatska ladno mogla biti 3 puta prvak sveta i 3 puta prvak Evrope u zadnjih 10 godina
 
Kad tebe citam sticem utisak da je Hrvatska ladno mogla biti 3 puta prvak sveta i 3 puta prvak Evrope u zadnjih 10 godina

Pa naravno da ne, ali da se 20 godina nije plasirala u drugi krug SP je tuga, a za EP da ne pricam...pa iskreno Hrv od pre dve godine je igrala bolje od ove sad, sve je zasrao Cacic svojim losim vodjenjem, ej takvu zver dar Cacicu. Uglavnom mislim da su strucnim vodjenjem mogli bar do jos jedne medalje da se sva sranja Mamica nisu prelila na reprezentaciju

- - - - - - - - - -

To je fotošopirao neki četnik da pokaže da je Novak ustaša.

Ko god je, debil je
 
Dobro, i tebi je potpuno nerazumljiva apstraktna poruka fotošopiranog Đokovića?
Iz toga nisi zaključio da je autor htio reći da voli Hrvatsku... nego što točno?
Daj me upoznaj sa svojim mentalnim procesom. :lol:

Волим и ја Хрватску, лепа земља али ми смета усташлук који обилно
исијавате а мислим да смета и Ђоковићу само не жели да се конфронтира
и излаже опасности као Моника Селеш.
 
On je grobar Hrv fudbala a ne zasluzan, bas krivo mislis o coveku, obicnom mafijasu koji je toliko zla napravio Hrv fudbalu da je to za knjigu. Ovo su samo sitnice koliko bi jos mogao pisati

Pokušaću malo da objasnim svoj stav. Dakle, u Srbiji imaš problem sa menadžerima igrača (to jest samo par njih koji drže skoro sve kvalitetne igrače, izuzetak je SMS sa Kežmanom). Ti menadžeri otkupljuju prava na igrače od klubova za sitnu kintu, tako što se isprse sa milion ili dva evra kada je klub u nekoj buli, a nakon toga prodaju igrača gde god žele za veću kintu. Tako da, na primer, kada navijači Partizana (pošto Zvezda nije napravila kršten transfer još od '91) pitaju gde su pare od Lazara Markovića, Nastasića, Milenkovića... odgovor je veoma jednostavan. U džepovima njihovih menadžera jer se tako klub prethodno dogovorio, u zamenu za isplatu u kešu dok su bili klinci. Plastičan primer, Ramadani da Partizanu milion da sanira trenutne dugove dok Marković ima 18 godina, a sa 19 ga proda za dvadeset miliona i uzme sve, i to potpuno legalno.

Mamić nije dopuštao da se to dešava jer je uleteo sa sopstvenom kintom u klub koji daje najviše talenata, i nije uopšte bitno za koliko je prodavao igrače, već gde ih je prodavao i da li je imao garancije da će oni igrati tamo. A to je mogao sebi da priušti jer je u svakom momentu mogao svojim parama da sanira svaku tekuću potrebu Dinama, kojih sigurno nije bilo malo i koje bi u suprotnom pale na neko drugo rukovodstvo kluba bez para, pa bi i Dinamo završio u Ramadanijevim rukama. A onda ne bi bilo bitno gde idu igrači, već jedino za koliko se para prodaju, što u prevodu znači da bi vam polovina reprezentacije bili invalidi...
 
Волим и ја Хрватску, лепа земља али ми смета усташлук који обилно
исијавате а мислим да смета и Ђоковићу само не жели да се конфронтира
и излаже опасности као Моника Селеш.

Cuj volim hrvatsku . :bljak::thumbdown::banovati: koje pusenje kurrca od izjave ..

Sta znaci to lepa zemlja . zemlja je lepa onoliko koliko su dobri ljudi koji zive u njoj .. a ustase i dobrota no no
 
Pokušaću malo da objasnim svoj stav. Dakle, u Srbiji imaš problem sa menadžerima igrača (to jest samo par njih koji drže skoro sve kvalitetne igrače, izuzetak je SMS sa Kežmanom). Ti menadžeri otkupljuju prava na igrače od klubova za sitnu kintu, tako što se isprse sa milion ili dva evra kada je klub u nekoj buli, a nakon toga prodaju igrača gde god žele za veću kintu. Tako da, na primer, kada navijači Partizana (pošto Zvezda nije napravila kršten transfer još od '91) pitaju gde su pare od Lazara Markovića, Nastasića, Milenkovića... odgovor je veoma jednostavan. U džepovima njihovih menadžera jer se tako klub prethodno dogovorio, u zamenu za isplatu u kešu dok su bili klinci. Plastičan primer, Ramadani da Partizanu milion da sanira trenutne dugove dok Marković ima 18 godina, a sa 19 ga proda za dvadeset miliona i uzme sve, i to potpuno legalno.

Mamić nije dopuštao da se to dešava jer je uleteo sa sopstvenom kintom u klub koji daje najviše talenata, i nije uopšte bitno za koliko je prodavao igrače, već gde ih je prodavao i da li je imao garancije da će oni igrati tamo. A to je mogao sebi da priušti jer je u svakom momentu mogao svojim parama da sanira svaku tekuću potrebu Dinama, kojih sigurno nije bilo malo i koje bi u suprotnom pale na neko drugo rukovodstvo kluba bez para, pa bi i Dinamo završio u Ramadanijevim rukama. A onda ne bi bilo bitno gde idu igrači, već jedino za koliko se para prodaju, što u prevodu znači da bi vam polovina reprezentacije bili invalidi...

Sustinski se slazem sa tobom ali kad vec pricamo o tome 5 miliona od Milenkovica je pripalo Partizanu , celokupan iznos . kako Zvezda nije imala transfer a Grujic pre koju godinu u Liverpul za 7 miliona ??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top