Skupštinska kafana br. 19 - Код златног БМW-а

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ja ću ti zaključim... vidim ti srećnu budućnost do trenutka svadbe, posle toga neće da da bude baš tako, radićeš za sebe, ali i za ženu, decu... Učlanićeš se u partiju da bi bolje živeo, onako kao moj dobri Stojko, tu negde. I počećeš da mrziš izBosne jer su ti oteli poso, pa moraš u stranku. I počećeš da pratiš na društvenim mrežama onog lekara Miroljuba, za svaki slučaj.
 
Evo ja ću ti zaključim... vidim ti srećnu budućnost do trenutka svadbe, posle toga neće da da bude baš tako, radićeš za sebe, ali i za ženu, decu... Učlanićeš se u partiju da bi bolje živeo, onako kao moj dobri Stojko, tu negde. I počećeš da mrziš izBosne jer su ti oteli poso, pa moraš u stranku. I počećeš da pratiš na društvenim mrežama onog lekara Miroljuba, za svaki slučaj.

Ti to znaš da gledaš u šolju? :sad2:
 
широк си.. луташ.. релативно ти је добро.. можеш да бираш у неким стварима али нећеш.. имаш искуства..

pa svi lutamo, i svi imamo neku vrstu iskustva. svi mozemo da biramo u nekim stvarima ali necemo. svima nam je relativno dobro. a ovo da sam sirok ne znam ni sta znaci. :D

ali dobro, upravo si demonstrio da si sposoban da manipulises manje inteligentnim ljudima, i da, ako pozelis, to i debelo naplatis. nadam se samo da ti moral to ne dozvoljava.
 
pa svi lutamo, i svi imamo neku vrstu iskustva. svi mozemo da biramo u nekim stvarima ali necemo. svima nam je relativno dobro. a ovo da sam sirok ne znam ni sta znaci. :D

ali dobro, upravo si demonstrio da si sposoban da manipulises manje inteligentnim ljudima, i da, ako pozelis, to i debelo naplatis. nadam se samo da ti moral to ne dozvoljava.

нема то везе са шољом, одма се јаве навијачи интелектуалци :lol:

него кад ти неко каже нпр 1. хрват, 2. секта, 3. средња школа, 4. неожењен/неудата.. е ту је већ јасније шта је у питању
а има их ко кусих паса

иначе на питање 1. одговор ти даје пдф политика, на питање 2. пдф религија, на питања 3. и 4. мора да се тражи одговор по целом форуму..

- - - - - - - - - -

свирка

 
Evo ja ću ti zaključim... vidim ti srećnu budućnost do trenutka svadbe, posle toga neće da da bude baš tako, radićeš za sebe, ali i za ženu, decu... Učlanićeš se u partiju da bi bolje živeo, onako kao moj dobri Stojko, tu negde. I počećeš da mrziš izBosne jer su ti oteli poso, pa moraš u stranku. I počećeš da pratiš na društvenim mrežama onog lekara Miroljuba, za svaki slučaj.

jal tvoga licnoga doTora...

- - - - - - - - - -

Ti to znaš da gledaš u šolju? :sad2:

kako ne bi
zar nema zlatnu...solju.
 
Marsi, ti si doope, znači imaš robu za prodaju. :mrgreen:

cuj

oma se prepozna

i jos sa tangicama , setas po kvartu.

neg

cini mi se da si naucio i lekciju

osnove , nacina zarade.

no i tu imas ti problem

a sta ako svoju robu , samo menjas za drugu robu

zbog svojih potreba

hmm

gde je tu onda prosta prosirena akumulacija kapitala.

ma dje mi je KAMI

nikada nije uspeo da resi zadatak
ti moram reci da si sluuuuuusa ..i shvatio sta je ROBA.
 
ja sam jela samo bombone sa steviom
Crne ko katran
I ima jedna sitnica
Slane su ko otrov

To jest slatko slana kombinacija
Zvuči čudno ali diže iz mrtvih
To se tamani u Skandinaviji
sw03p_1391_detail.jpg


- - - - - - - - - -


Sjuzi je majstor live

lakritz se i ovde tamani...pravi se od slatkog korena i moze biti i slatko i slano...jedino dijabeticari i osobe sa povisenim krvnim pritiskom moraju pripaziti sa konzumacijom...
moj muz ih tamani, uvek kad otputujemo negde gde se ne mogu kupiti on ponese svoje rezerve...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top