Skupštinska kafana br. 19 - Код златног БМW-а

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne bih voleo da budem u koži onih koji će saznati.:prpa:
attachment.php
 
bjezi sa tim palacinkama, ko da izdrzi pored sporeta po ovoj vrucini...ajde na sladoled, imam masinu, znam kakve sladolede pravim...
znaš onu čuvenu urbanu legendu iz Urgentnog
Dolazi mladić sa vrlo povređenim spolovilom i devojka sa opečenim licem i čvorugom na glavi
Elem, pekao on palačinke dok mu je ona vršila felacio
I u zanosu on da obrne palačinak, promaši tiganj i padne sirotoj devojci na lice
E tu onda ona stisne zube od bola a on je takođe od bola instinktivno mlatne tiganjem po vugli
Igračka plačka
 
znaš onu čuvenu urbanu legendu iz Urgentnog
Dolazi mladić sa vrlo povređenim spolovilom i devojka sa opečenim licem i čvorugom na glavi
Elem, pekao on palačinke dok mu je ona vršila felacio
I u zanosu on da obrne palačinak, promaši tiganj i padne sirotoj devojci na lice
E tu onda ona stisne zube od bola a on je takođe od bola instinktivno mlatne tiganjem po vugli
Igračka plačka

ou maj gad...:sad2:
 
znam i proverene priče od druga hirurga koji je radio u urgentnom
Aiiiiiiiiiiii
Ova legenda je još i komična
Šta su sve vadili ljudima iz dupeta budibogsnama i sakloni me

- - - - - - - - - -

Ја сам имала још бизарнији случај, на послу, је л'те....поломљено споловило....док је варао жену. :evil:
ako....hi hi hi....ako.....hi hi hi
 
Ја сам имала још бизарнији случај, на послу, је л'те....поломљено споловило....док је варао жену. :evil:

Нешто овако (видео инсајд) :)
https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/adulterous-lovers-shamed-after-getting-9289345

Толико су се волели да нису могли да их раздвоје. Једина мана је да су били у прељуби обоје, варали своје партнере
 
Нешто овако (видео инсајд) :)
https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/adulterous-lovers-shamed-after-getting-9289345

Толико су се волели да нису могли да их раздвоје. Једина мана је да су били у прељуби обоје, варали своје партнере
nisam gledala ovo što si puštio al to mi liči na pojavu koja se zove vagina denti​ (nek me Sofi ispravi ako sam pogrešila termin)
elem,kad zaljubljeni par neko iznenadi,usled šoka nastane grč vagine a pošto je spolovilo puno krvi, onda ne mere izać
I to je vrlo,vrlo,vrlo neprijatno,moraju lekari da intervenišu
Događalo se nekad davno u bioskopima kad se naglo upali svetlo jer je pukla traka
 
nisam gledala ovo što si puštio al to mi liči na pojavu koja se zove vagina denti​ (nek me Sofi ispravi ako sam pogrešila termin)
elem,kad zaljubljeni par neko iznenadi,usled šoka nastane grč vagine a pošto je spolovilo puno krvi, onda ne mere izać
I to je vrlo,vrlo,vrlo neprijatno,moraju lekari da intervenišu
Događalo se nekad davno u bioskopima kad se naglo upali svetlo jer je pukla traka

:rotf:

Ima da pamte film dok su zivi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top