Tuča i vatreni obračun u Novom Sadu, povređen mladić

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Posledica "vrednosti" koje im se svakodnevno serviraju. Tj. svi gledaju "tranzicione pobednike", najvece lopove, lazove i kontraverzne biznismene... "navijace" sa 50+ krivicnih prijava koji voze audije i ne brinu za zatvor... tatine sinove koji gaze po ulicama i ne odgovaraju za to... jer para vrti gde burgija nece. I sta onda? Koji je to sistem vrednosti koji ovde vlada? Pozitivna selekcija ili mafijasko-lopovsko-politicka?

Mene ovo uopste ne iznenadjuje, bice samo jos gore. Svi samo muvaju, "snalaze se", korupcijom dolaze do poslova... opste sivilo.
 
Nema veze sa tim...

Tuca je izgubila smisao iznosenja neprihvatanja preko neke granice, vec je dobila smisao MMA i borbe Van Dam u areni.
Zato je danas cest nastavak tuce palica gazenje i noz i pistolj...
To znaci da se moraju razviti nove preventive prema izjasnjavanju prednosti preko fizickog nasilja i tuce sto je kao dobar dan za srpskog domacinskog gospodina, coveka..
Recimo desava se da u danu vidim bar 5,6 situacija gde vuce ka tuci a to nije zravo bas iz razloga sto danas tuca ne znaci daj da ja tebi nalupam par udaraca makar ih ti meni nalupao da me prodje ovaj bes sto si ga stvorio....
Niti znaci ej ti mislis da mozes da mi tako skidas devojku....

Bukvalno pocinje da znaci, ti mene izudaras ili mi uzmes kljuceve od kola da provozac, a ja te overim u hayatu kao Kneleta...
Hladno , bez rasprave bez primedbe i bez prava zalbe...

- - - - - - - - - -

Eto pitanja za vas, ima li kod vas takvog shvatanja da je tuca nesto kao ti ces meni da radis to, pa se uhvate pa udare par puta po plecima iz zagrljaja kako vec nekad vidite da urade seoski domacini ili pijanci?
 
Једу свињске туморе и гутају сперму од петла.

Jadni obeleženi (tetovirani i pirsingovani) robovi koji proždiru GMO salame, kobasice i paštete od svinjskih creva i tumora - https://i28.servimg.com/u/f28/19/59/38/13/pig10.jpg - zatim žderu GMO jaja sa farme puna petlove sperme i kokošje menstruacije - https://i28.servimg.com/u/f28/19/59/38/13/egg10.jpg - (viđajdere ovu beličastu masu na žumancetu, ala se pevac iskipovao) i nalivaju se industrijskim GMO mlekom sa farme punim kravlje krvi i gnoja - http://i21.servimg.com/u/f21/19/25/11/41/gnoj10.jpg - i nisu ni za šta bolje. Fuj.

- - - - - - - - - -

Posledica "vrednosti" koje im se svakodnevno serviraju. Tj. svi gledaju "tranzicione pobednike", najvece lopove, lazove i kontraverzne biznismene... "navijace" sa 50+ krivicnih prijava koji voze audije i ne brinu za zatvor... tatine sinove koji gaze po ulicama i ne odgovaraju za to... jer para vrti gde burgija nece. I sta onda? Koji je to sistem vrednosti koji ovde vlada? Pozitivna selekcija ili mafijasko-lopovsko-politicka?

Mene ovo uopste ne iznenadjuje, bice samo jos gore. Svi samo muvaju, "snalaze se", korupcijom dolaze do poslova... opste sivilo.

Tako nekako. Luzeri.

- - - - - - - - - -

Dosli planinski dodjosi brdjani u NS, NS propo ko muda kroz pocepane gace.

A odakle su došli preci barskih odoša? Pošto su jedini starosedeoci u Vojvodini žabe. Jadna ti i muda i gaće.

- - - - - - - - - -

Interesantno da u ostalim delovima Srbije ljudi nemaju tako pogrdan naziv za pripadnike sopstvenog naroda.

On ni ne pripada sopstvenom narodu. :sad2: Njegovi preci su žabe. :cepanje:
 

Back
Top