Srbija uvozi hleb i peciva

erdbermund

Početnik
Poruka
43
Radio sam u maksijevom magacinu u pazovi i prošle godine sam promenio firmu.Bio sam i na ispomoći u njihovoj hladanjači neko kratko vreme.Nisam verovao svojim očima,svaki dan dolazi jedan,a nekada i do 4 šlepera sa smrznutim uvoznim hlebom i pecivima.Da dragi moji i drage moje,Srbija uvozi hleb.Maksi svaki dan uveze između 15 i 50 tona smrznutog hleba i peciva.Na to dodajte još ideju,dis i neke manje lance,sada će i lidl.I eto ti preko 100 tona uvoznog hleba dnevno.Države iz kojih se uvozi hleb su Češka,Slovačka,Mađarska,Rumunija,Moldavija,Bugarska i Albanija.Sve one reklame o maksi pekari i sličnim govnima možete obesiti mačku o rep.To je ustvari smrznuti uvozni hleb koji se u radnji odmrzne u infracrvenim rernama i onako lep,svež,mirisan se prodaje kao da je napravljen u nekoj pekari.Čisto da ponovim.100 tona uvoznog hleba i peciva se proda dnevno u Srbiji u svim velikim trgovačkim lancima.I treba da nas karaju i da nam dupe pomeraju i šiptari i ceo svet.Hleb uvozimo,e stvarno smo slinava govna.
 
Kažete ima gladnih u Srbiji??????????? Pa odkuda toliko ne obrađene zemlje? Pitanje za milijon franaka?

Zemlja treba da ostane zaparlozena ,kako bi joj pala cena i uzmu je oni koji su je sebi namenili.

Narod, po njima i treba da bude gladan, kako bi se njime lakse manipulisalo;

Neumesno je da to pitanje postavljas ti iz razbojnicke zemlje odakle se i kreira ovaj haos.

Svajcarska je najveca praonica prljavog novca na svetu, te stoga nemoj ti odatle da sernjas o nekakvom vrednom i postenom radu.
 
Poslednja izmena:
Postali smo kolonija.
не да смо колонија.. ајд то би још било и добро .. колонија си па оно помириш се са малом платом и ок. Него нас трују путем хране, у те хлебове (уља, млеко.., зубне пасте сигнал, пантен про 5 све канцерогене материје) убацују отрове који кроз јендо 5 година изазивају повишени притисак, а шта се дешава после, па срчка попизди од оптерећења, мало излив крви на мозак.. и ко је крив?
Мислите да ће неко да окриви тај Дон-дон.. чији ко зна ко је власник - а највероватније је дугодеценијски непријатељ Србије...
Да иронија буде још већа можда то брашно и купују од нас и тамо пеку хлеб и додају хемију, па нам га враћају и ми још све то платимо!

Ја правим своје а ко је дебил нека га трују непријатељи!
 
Poslednja izmena:
Radio sam u maksijevom magacinu u pazovi i prošle godine sam promenio firmu.Bio sam i na ispomoći u njihovoj hladanjači neko kratko vreme.Nisam verovao svojim očima,svaki dan dolazi jedan,a nekada i do 4 šlepera sa smrznutim uvoznim hlebom i pecivima.Da dragi moji i drage moje,Srbija uvozi hleb.Maksi svaki dan uveze između 15 i 50 tona smrznutog hleba i peciva.Na to dodajte još ideju,dis i neke manje lance,sada će i lidl.I eto ti preko 100 tona uvoznog hleba dnevno.Države iz kojih se uvozi hleb su Češka,Slovačka,Mađarska,Rumunija,Moldavija,Bugarska i Albanija.Sve one reklame o maksi pekari i sličnim govnima možete obesiti mačku o rep.To je ustvari smrznuti uvozni hleb koji se u radnji odmrzne u infracrvenim rernama i onako lep,svež,mirisan se prodaje kao da je napravljen u nekoj pekari.Čisto da ponovim.100 tona uvoznog hleba i peciva se proda dnevno u Srbiji u svim velikim trgovačkim lancima.I treba da nas karaju i da nam dupe pomeraju i šiptari i ceo svet.Hleb uvozimo,e stvarno smo slinava govna.

maxi ocigledno ima potrebe za tolikom kolicinom hleba i peciva a ocigledno u Srbiji ne postoji pekarska industrija koja moze dnevno da zadovolji potrebe velikih trgovinskih lanaca. treba razmotriti i tu mogucnost.
 
ranije smo imali vise stanovnika, maxi nije postojao...pa bilo pekarske industrije i naseg leba
kontam da drzava jeftino otkupi od nasih seljaka super kvalitetnu psenicu pa je onda za debele novce izveze, a da narod ne ostane bez leba uveze jeftin leb...
ko te pita sta si pojeo, bitno da si sit:roll:
 
ranije smo imali vise stanovnika, maxi nije postojao...pa bilo pekarske industrije i naseg leba
kontam da drzava jeftino otkupi od nasih seljaka super kvalitetnu psenicu pa je onda za debele novce izveze, a da narod ne ostane bez leba uveze jeftin leb...
ko te pita sta si pojeo, bitno da si sit:roll:

Odlično otkrili ste slabu tačku državi i to vam je šansa da joj budete konkurencija.Iskoristite šasu i ne oklevajte
 
Zemlja treba da ostane zaparlozena ,kako bi joj pala cena i uzmu je oni koji su je sebi namenili.

Narod, po njima i treba da bude gladan, kako bi se njime lakse manipulisalo;

Neumesno je da to pitanje postavljas ti iz razbojnicke zemlje odakle se i kreira ovaj haos.

Svajcarska je najveca praonica prljavog novca na svetu, te stoga nemoj ti odatle da sernjas o nekakvom vrednom i postenom radu.

Niko ne brani nikom da pere novac pa ni vama.Nažalost sasvim je sigurno nemate vremena da "operete" već odmah ozakonite pljačku.
 

Back
Top