E, TEK SAD SAM LJUT...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
Такви као што си Ти... људи који само потхрањују мржњу јер верују да ће у томе нешто профитирати...

Eto....ja ga lepo pitam...a on, tako.....
Zasto, druze....????
zasto odmah grubo???
nista ti ruzno nisam rekao...:)

A, i veruj...nisam bas provalio sta si hteo da kazes...ajde, molim te sad, ispocetka, polako.....i da ima nekog smisla.....

Koncetrisi se na to da probas da ne lupetas bez veze.....nije tesko....
 
billy_THE_kid:
hehehheee....toliko o toleranciji male grupe ( mala, mala, mala, grupa ......edera )
ccccc.......pa vi ste bre, vise sekta...hahhaaa.....nemoj da vas neko dira....zajedno ste jaci..shatro:P

E da znas sta znaci eremita, onda ne bi lupao ko demoNkrate u serpe i lonce, al posto si se sam izjasnio da vise volis u bulju nego u pitchku, ne vidim sto se sad ljutis... al to je zbog teme verovatno :lol::lol::lol:
 
marlon:
E da znas sta znaci eremita, onda ne bi lupao ko demoNkrate u serpe i lonce, al posto si se sam izjasnio da vise volis u bulju nego u pitchku, ne vidim sto se sad ljutis... al to je zbog teme verovatno :lol::lol::lol:

Nisam reko da vise volim u bulju.....reko sam da mogu da ga stavim gde hoces...nisam gadljiv....

Eto, tebi mogu i bulju i u usta....no problem...samo da drzis za to vreme kapicu na glavi
 
Strela:
Takvi kao ti.
Sve im nešto smeta i ne valja u Srbiji, narod ne valja, narod je glup...uvešće
Srbiju u Evropu, makar i bez Srba...i bez Kosova...

Nije valjda, strelo, da sam ja najveci problem Srbije....cccccc

I nikad nisam rekao da cu uvesti Srbiju u Evropu...naprotiv, ja mislim da ona nikada nece u Evropu....ni sa KOsovom, ni bez njega....
 
Zarathustra:
Могу да схватим да људи могу бити незадовољни актуелном ситуацијом у друштву али заиста не разумем људе као Тун и овај :confused:

Evo, posto si ti, bajo, jedini ovde koji se nije trudio da bude shatro duhovit i bezobrazan, kazacu ti iskreno.....boli me za situaciju u drustvu...skroz...

Ali, dobro se zezam , dopisujuci se sa ovom malom grupom ( mala, mala, mala,...grupa pederaaaa...... )
 
billy_THE_kid:
Nisam reko da vise volim u bulju.....reko sam da mogu da ga stavim gde hoces...nisam gadljiv....

Eto, tebi mogu i bulju i u usta....no problem...samo da drzis za to vreme kapicu na glavi

Стоко безрепа неваспитана... после када Те неко кресне, има да трчиш код јоминија да се жалиш и крештиш као нека жена... а први си почео са увредама... сељоберу један...

subara7cw.gif
subidubi1tn.gif
plavicetnika6od.gif
 
eremita:
Стоко безрепа неваспитана... после када Те неко кресне, има да трчиш код јоминија да се жалиш и крештиш као нека жена... а први си почео са увредама... сељоберу један...

subara7cw.gif
subidubi1tn.gif
plavicetnika6od.gif


Eremito usamljenice, sto neces u nasu grupu Kolibri? :lol::lol::lol:
 
marlon:
Eremito usamljenice, sto neces u nasu grupu Kolibri? :lol::lol::lol:

Драго ми је да бар Ти Марлоне знаш шта значи мој ник... али што се тиче Колибрија овај Били д дрипац им је изгледа утекао ... па дошао овде да цвркуће... 8-)

Треба га ставити на ИГНОРЕ, ИГНОРЕ, ИГНОРЕ, ИГНОРЕ...
 
eremita:
Стоко безрепа неваспитана... после када Те неко кресне, има да трчиш код јоминија да се жалиш и крештиш као нека жена... а први си почео са увредама... сељоберу један...

subara7cw.gif
subidubi1tn.gif
plavicetnika6od.gif

Izvini, decko, sto si ljubomoran???
Ma necu mu nista, sta si se ti uzbudio??
Ajde, procitaj temu ispocetka, i vidi ko je poceo sa uvredama....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top