Surova realnost

Prevarices u 40. godini zivota,veruj mi.
U 40. godinama zene razmisljaju sta su uradili za sve te godine.
I dalje zele da budu privlacne muskarcima i onda se desava preljuba i povecavaju svoj ego.
A inace to su najbolje godine zivota ako si se ostvarila.

Jel ovo iz iskustva kad si ti bio cetrdesetogodisnja zena? :lol:

Znaci, toliko generalizujes stvari da je to strasno. Ne varaju svi, ne varaju ni sve zene kad napune 40. Nisu svi isti....
 
Morao bi neko ko ima desetogodišnje bračno iskustvo da nas prosvetli.
Posle deset godina braka, seks sa istom osobom postane rutina. Treba mnogo raditi na tome da se odrzi onaj prvobitni plamen.
Normalno je pozeleti seks sa nekim drugim, pogotovo ako se radi o senzualnoj osobi koju ne zadovoljava sam seksualni cin, vec nesto vise of toga.
Znaci, vecina ce pozeleti seks van braka, jednako i muskarci i zene. Da li ce doci do prevare zavisi od karaktera. Ima tu mnogo rizika - da partner otkrije, da ta veza preraste u nesto vise od seksa. Hedonista ce reci - bas me briga, meni je lepo ovde i sada. Savestan nece rizikovati 10 godina za pola sata slasti.
 
Izgovori za prevaru.

događaju se iz raznih motiva i u raznim okolnostima

netko se igra, hrani ego, dokazuje nekakvu moć
nekome je to jednostavno uzbudljivo, fali mu adrenalin u životu
nekome se jednostavno desi prilika kojoj ne može odoljeti
netko tako bježi od svojih problema


ne opravdavam
osoba koja vara mora imati sposobnost manipulacije i laganja
a to nisu osobine koje krase kvalitetnu osobu
 
Ne varaju svi ali je danas tesko naci takvu osobu.
Deluje teško jer se više priča o prevarama i otvorenim brakovima.
Nije sve baš tako crno.

Jedan prijatelj kada je ostavljao ženu, između ostalog joj kaže: "Pa zar ne vidiš da svi varaju jedni druge,kako su brakovi loši..."
Ona ga je pitala, pa ko to vara, ja ne znam nikog da vara muža/ženu...
Svako vidi ono što želi u datom momentu.
Ružno bude kada se nađu dvoje sa razlličitim pogledima na brak.
 
Kakve veze ima menstr. sa temom?

Ja sam dobila sa 11 godina i rano sam se razvila, al sam prvi seks imala mnogooo kasnije.

Dobila si menstruaciju tako rano zbog hrane a najvise mesa u kojem su ubacivali hormon rasta ( veca zivotinja,vise mesa i vise para)... I onda se u mesu pronalaze tragovi hormona rasta,tacnije jedemo smece.
Danas su svi viskoki,a nasi djedovi su bili visoki po 160 cm kako sad to? Pa kad jedemo smece,u hranu ubacuju secera,aditiva i pitaj boga sta jos...
A da se aditivi ubace u jastuk,jastuk bi bio ukusan za jelo
Zato prvo hrana mora biti zdrava pa tek onda ukusna...
Danas zene i muskarci imaju vece seksualne nagone nego pre 60 godina nije samo zbog hrane ima nesto i od TV i ostalih gluposti.
 
Jel ovo iz iskustva kad si ti bio cetrdesetogodisnja zena? :lol:

Znaci, toliko generalizujes stvari da je to strasno. Ne varaju svi, ne varaju ni sve zene kad napune 40. Nisu svi isti....

Jesu svi isti

Jednog coveka da stavis u dzak i da sedis na njega a sa drugim covekom da pijes kafu,obadvojca ti isto misle

- - - - - - - - - -

Ne varaju svi ali je danas tesko naci takvu osobu.

Ne znam kako ljudi ne mogu da se pomire sa cinjenicom da su ljudi najvece zivotinje.

Nemas dobrog prijatelja kupis kera,e da vi znate kako je ker pametna zivotinja
 
Prevarices u 40. godini zivota,veruj mi.
U 40. godinama zene razmisljaju sta su uradili za sve te godine.
I dalje zele da budu privlacne muskarcima i onda se desava preljuba i povecavaju svoj ego.
A inace to su najbolje godine zivota ako si se ostvarila.

U pravu si, zelim da izgledam privlacno muskarcima ali to je daleko od prevare. Videcu sta ce biti nadalje. :D
 
Posle deset godina braka, seks sa istom osobom postane rutina. Treba mnogo raditi na tome da se odrzi onaj prvobitni plamen.
Normalno je pozeleti seks sa nekim drugim, pogotovo ako se radi o senzualnoj osobi koju ne zadovoljava sam seksualni cin, vec nesto vise of toga.
Znaci, vecina ce pozeleti seks van braka, jednako i muskarci i zene. Da li ce doci do prevare zavisi od karaktera. Ima tu mnogo rizika - da partner otkrije, da ta veza preraste u nesto vise od seksa. Hedonista ce reci - bas me briga, meni je lepo ovde i sada. Savestan nece rizikovati 10 godina za pola sata slasti.

Verujem da je dobar brak moguć jedino ako postoji pravo prijateljstvo.
 
Verujem da je dobar brak moguć jedino ako postoji pravo prijateljstvo.

Pravi prijatelj neće uraditi namerno nešto što prijatelja može povrediti. Zato je pravi, a ne tek tamo neki prijatelj poznanik..

Prijatelji se ne koriste za seks,prijatelji sluze za nesto drugo...

Seks i ljubav 'dodju i prodju' i onda se desava da ostanemo bez prijateljstva.

Ali danas je teze naci dobrog prijatelja,nego dobrog partnera.Zato treba prijateljstvo vise da se ceni.

Po mom misljenju:

Covek ne treba imati partnera,ali je pozeljno imati decu.
I to je pravi miran zivot.
 
Prijatelji se ne koriste za seks,prijatelji sluze za nesto drugo...

Seks i ljubav 'dodju i prodju' i onda se desava da ostanemo bez prijateljstva.

Ali danas je teze naci dobrog prijatelja,nego dobrog partnera.Zato treba prijateljstvo vise da se ceni.

Po mom misljenju:

Covek ne treba imati partnera,ali je pozeljno imati decu.
I to je pravi miran zivot.

Pretpostaviću da nemaš decu, jer da imaš, ne bi tako nešto mogao da napišeš. Postoje deca koja imaju jednog roditelja kraj sebe, ali činjenica je da je deci potrebna stabilnost kakvu može da pruži samo porodica, i to funkcionalna porodica.
 
Pretpostaviću da nemaš decu, jer da imaš, ne bi tako nešto mogao da napišeš. Postoje deca koja imaju jednog roditelja kraj sebe, ali činjenica je da je deci potrebna stabilnost kakvu može da pruži samo porodica, i to funkcionalna porodica.

Deca mogu da zive sa jednim roditeljom,to sto na Balkanu smatraju dete sa jednim roditeljom siroce to je debilno.

Za dosta znam dece sto zive sa jednim roditeljom i postaju uspesni nego sa dva roditelja.

Kad jedan komadant moze da postroji vojnike zasto sam covek ne bi mogao dete?

Ja sam odrasto sa majkom i nikad nisam osetio taj nedostatak (cak i vise postujen zene nego muskarce mora da je zbog toga sto sam odrasto sa majkom)

Inace ima cerku od 2 godine

Inace si me uvredila ovim odgovorom,ali verujen ne samo mene.Ispada da deca sa jednim roditeljom nisu stabilna sto nije tacno.

Ako te jos nesto zanima napisi u PM ne mogu ovde...
 
Deca mogu da zive sa jednim roditeljom,to sto na Balkanu smatraju dete sa jednim roditeljom siroce to je debilno.

Za dosta znam dece sto zive sa jednim roditeljom i postaju uspesni nego sa dva roditelja.

Kad jedan komadant moze da postroji vojnike zasto sam covek ne bi mogao dete?

Ja sam odrasto sa majkom i nikad nisam osetio taj nedostatak (cak i vise postujen zene nego muskarce mora da je zbog toga sto sam odrasto sa majkom)

Inace ima cerku od 2 godine

Inace si me uvredila ovim odgovorom,ali verujen ne samo mene.Ispada da deca sa jednim roditeljom nisu stabilna sto nije tacno.

Ako te jos nesto zanima napisi u PM ne mogu ovde...

Da odem u pm, misliš? :lol:

Opet ti tumačiš kako ti odgovara, zato si se uvredio. Ja nipošto nisam imala nameru da te vređam, niti sam, ni tebe ni bilo koga drugog.
Dete ne može biti siroče ako ima bar jednog roditelja. Uspeh. Na kakav uspeh se misli?
Svakom detetu trebaju oba roditelja, svaki roditelj na neki način usmerava i uči nešto svoje dete. Nisam spomenula da deca koja imaju jednog roditelja nisu stabilna, već da deci treba stabilnost koju pruža porodica. Ali čitajući ovo što ti pišeš, ispada da je najbolja stvar na svetu da majka odgaja dete, a otac uživa u blaženom neznanju.
Kao što rekoh, sve tumačiš kako želiš.
A još i sve ovo više nema veze sa temom. Ali tema koju otvoriš sa predrasudama, pa očekuješ potvrdu od svih nas, nije prava tema za raspravu....
 
Poslednja izmena:

Back
Top