OVK zbog njihovih spomenika prete celoj Srbiji samo ako ih pipnu u Preševu

To je odavno trebalo da bude sruseno...bukvalno cim ovi zapale par kuca i sruse spomenike na groblju na Kosovu, ti porusis sve spomenike u Presevu....isti dan...dobro 12h razlike...cisto da ne bude bez provere..
Djoka moj bi bilo OVK u Presevu...


Какву бре то одмазду спомињеш?? Дванаест сати је у реду временски рок. Али да се похапсе онај што је побио оне полицајце из заседе деведесетих у Глоговцу и онај спортиста што је 1998/99. харао Метохијом огњем и мачем. Удобне ћелије Окружног затвора у Приштини би биле сасвим добар смештај за почетак. :hvala:

п.с. Мислим да сви добро знамо ко су те две персоне.
 
Poslednja izmena:
Kome poražena ovk prijeti na jugu Srbije? Šta radi tamo vojska, sjedi i slika se dok ovi otvoreno izazivaju i provociraju iako su dobili po gu.... 2001?

Znači, sad ispada da i kad ih razbijemo vojno oni opet kroz koju godinu zato što se smirila situacija odmah ponovo provociraju....šta mislite kako bi Bugari npr djelovali da Turci dignu nos i počnu prijetit nakon što su ušutkani do 80tih godina.
 
Uzivo na dnevniku Prva tv albanski zvaničnici prete celoj Srbiji samo ako pokušaju da pipnu makar jedan spomenik podignut OVK -u u Preševu.Iako ti spomenici krše zakon države Srbije.
Ajmo Srbi da vas čujem vi koji bi se odrekli Kosova i Metohije.

da sam na mestu Stefanovica,za dan bi bile skinute sve oznake i spomenici siptara,na tlu Srbije.Pa nek prete i nek se zale Trampu.Mame im ga.
 
Да ли имате булдожери?

IMA IMAAA...... :)

Bio spomenik TERORISTIMA.....

246299_ragmi-mustafa-presevo-spomenik_ls.jpg


...Zatim su došli BULDOŽERI i policija...

800x600_uklanjanje-spomenika.jpg


.... i DJUBRE je uklonjeno.. :)

- - - - - - - - - -

P71k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVdRN01EQV8vOGU2NDMzNTZjNWUyNTJjMWFmOWI5ZGMxNDViYWE3M2QuanBnkZMCzQJCAIGhMAE
 
To je odavno trebalo da bude sruseno...bukvalno cim ovi zapale par kuca i sruse spomenike na groblju na Kosovu, ti porusis sve spomenike u Presevu....isti dan...dobro 12h razlike...cisto da ne bude bez provere..
Djoka moj bi bilo OVK u Presevu...

Кад је полиција то радила 90-их и хватала терористе, Борка Павићевић и овде гомила форумаша су гроктали: "Слобо Садаме"
Сад, тишина и гутање.
 
Прешево,Бујановац и Медвеђа нису на КИМ колико ја знам. А припадници ОВПМБ а не ''ОВК'' су амнестирани и држава је са том формацијом потписала мировни споразум. Зар не?

To je ista formacija samo izmislili drugo ime jer nisu na teritoriji AP Kosovo i Metohija

- - - - - - - - - -

da sam na mestu Stefanovica,za dan bi bile skinute sve oznake i spomenici siptara,na tlu Srbije.Pa nek prete i nek se zale Trampu.Mame im ga.

Šipci će ponoviti 2004tu južnije od Ibra, zato se AV AV stresira, a i sam bi izgubio puno, ne bi se mogao pravdati svojim sponzorima na Zapadu.
 
Uzivo na dnevniku Prva tv albanski zvaničnici prete celoj Srbiji samo ako pokušaju da pipnu makar jedan spomenik podignut OVK -u u Preševu.Iako ti spomenici krše zakon države Srbije.
Ajmo Srbi da vas čujem vi koji bi se odrekli Kosova i Metohije.

А нас остале не желиш да чујеш?

Што си опет сиса, Нешко?
 
Da Vam Lovac sada nesto kaze. Jadni ste i bedni.

Svi znaju da sam ja pacifista u dusi, zalazem se za mir, miran suzivot, ne volim nacionalne trzavice, zelim da svi u miru i slozi zivimo, ali ovo sta Albanci rade je pretrasno ali i za svaku pohvalu jer pokazuju kako se fanaticno bori za svoje interese, ne samo zbog ovoga sad vec uopsteno, svako malo izadje neka vest gde se vidi koliko su samo agresivni i ustrajni.

A zasto ste Vi jadni i bedni??

Ljudi boziji, tema o nekom nacistickom pozdravu Vide i to eeeeej balvani jedni, izmedju Rusije i Ukrajine ima vec neverovatnih 40 strana, hebo te zivot, 40 strana, a ovde tek 20tak komentara od kojih se pola zahebavaju, neki predlazu neke reciprocitete dok lade jajca po inozemstvu i naravno cekaju da neko drugi napravi to.

Znam ja da jedna tema na forumu nece nista promeniti, ali nece ni u vezi nekog nacistickog pozdrava pa se ko muve na goovna skupite tamo. Ovo je samo pokazatelj srpskog mentalnog stanja i koliko Vam je stvarno stalo do Srbije i Kosova.

I da, to vam kaze LOVAC, Srbin iz Hrvatske, koji je ovde stalno nazivan Hrvatom, Ustasom i raznim drugim pogrdnim imenima od tkz. velikih "Srbendi" koji evo ovde ni jedan jedini post nisu napisali.
 
I da, to vam kaze LOVAC, Srbin iz Hrvatske, koji je ovde stalno nazivan Hrvatom, Ustasom i raznim drugim pogrdnim imenima od tkz. velikih "Srbendi" koji evo ovde ni jedan jedini post nisu napisali.

A samo zamisli te internet Srbende da zagusti na Kosovu i da ponovo treba obuvati čizme. Bio bi tutanj nogama u guzicu...
 

Back
Top