Eto mene malo u Beogradu

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Najzad posle gotovo 8 meseci ja dolazim u svoj rodni grad...srecna sam sto cu se videti sa rodbinom i prijateljima a i sa onima sa foruma koji zele da me upoznaju...Najzad cu cuti malo nase muzike, pogledati po koji domaci film i otici mozda na neko novootvoreno mesto...Gde se ceka N. g? Sta je IN a sta OUT? Jel se Beograd izmenio na bolje? Hoce li neko nesto da malo napise o tome...
 
Od proletos :?

meni se čini da se ništa vidljivo nije promenilo
kao što reče PsD - raskopana Nemanjina
i gde god da kreneš ne stižeš na vreme.

izmenila se kursna lista
a i Bg je okićen kao svi evropski gradovi :lol:
 
Ja sam cula da ce i ove godine biti dobar program na trgu za docek, nekoliko bina, super muzikica, za svakog po nesto.
Zao mi je sto necu moci da budem tamo, a opet kad pomislim na onu kolicinu baruta u vazduhu... ma samo se tesim :sad:
 
alexandrra:
Ja sam cula da ce i ove godine biti dobar program na trgu za docek, nekoliko bina, super muzikica, za svakog po nesto.
Zao mi je sto necu moci da budem tamo, a opet kad pomislim na onu kolicinu baruta u vazduhu... ma samo se tesim :sad:
Uz duzno postovanje moram da kazem da za mene na tim binama po centru nema nista. Pre neki dan sam u novinama procitao spisak izvodjaca i prokomentarisao..."srranje".
Nista novo. Svake godine manje vise sviraju isti.
A inace mi ti doceci na ulici deluju kao zabava za sirotinju koja nema pare da uplati docek NG negde u nekom hotelu ili na nekoj planini ili bilo gde,pa onda ajde na ulicu tamo ce da budu svi.
Meni je docek NG totalno izgubila bilo kakav znacaj. I vec godinama nemam onaj pozitivni naboj koji sam imao kao klinac.
 
ja uvek uzmem kartu sa spavanjem i onda lepo kad dodjem odem u grad...isla sam preko Londona prosli put a tamo jos imam neko drustvo pa samo se zezali do pola noci i onda me vratili na vreme za poletanje..

nego, jesu i tebi ispekli celo prase? :)
 

Back
Top