Kafana Kod Lude Metalke

Vasi omiljeni podzar(ovi) metala?

  • Heavy metal

    glasova: 3 25,0%
  • Thrash metal

    glasova: 1 8,3%
  • Glam metal

    glasova: 0 0,0%
  • Folk metal

    glasova: 0 0,0%
  • Progressive metal

    glasova: 2 16,7%
  • Industrial metal

    glasova: 0 0,0%
  • Doom metal

    glasova: 2 16,7%
  • Death metal

    glasova: 1 8,3%
  • Black metal

    glasova: 1 8,3%
  • Gothic metal

    glasova: 2 16,7%
  • Speed metal

    glasova: 0 0,0%
  • Viking metal

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 413453

Buduća legenda
Poruka
25.500
Zdravo narode posebno metalci i metalke jelte! :D

evo je zvanicno jedna kafana metalskog karaktera :lol:
hajmo se sprrdati, razmenjivati pesme, diskutovati. i molim bez vredjanja i svadja zbog razlicitih ukusa u ovom podzanru muzike.

da sazivi malo i ovaj pdf! udrite metalcuge! :twisted:

da pocnem sa jednim meni odlicnim slovenskim black-om
 
pa kad navratim cetvoronoske ili kako vec:) a ti natoci der pe`ar tih suza da iskapim naiskap:) dzavo da ih nosi;)
al posto je kafana od metala,da ne spamujem vise, evo za pocetak da postavim nesto nemoguce, ko voli taj black ili death sta vec... p.s. be patient i cufajte zfucnike...;):)

- - - - - - - - - -

nego evo ga sunce moram u kovceg ce pregorim od uve zracenja:mrgreen:
ja sam nekulturan,fala gazdarica bolje te nasli,al gledaj te nadju u jednom komadu,tako je ipak najbolje;):D
 
Poslednja izmena:
jel se to odnosilo na pivo ili ja opet ne razumem neke izreke? :D
evo piva, ako sam pogresila sipa sta drugo treba :lol:
beer-main-0-1496757601.jpg


e ako je za ljubitelje Black-a i Death-a trebalo bi da se svidi i Bau i meni :twisted:

- - - - - - - - - -

cuj ga u komadu, imam neki trip da pricam s nekim iz meni daljih krajeva :lol:

@Bau takodje me je ona uvela u ceo metal cini mi se
 
ja obozavam rane radove fila anselma, a volim i kad je ono stos`kaze mutirao u glasu...znaci,sto blize madoni,to bolje.:lol:
poseban pikant mi je taj prelazni period, kad decacic menja glas u onaj zadrigao od kafane i dima...kao recimo ovaj redak snimak,`89.ta cin`mi`se:

- - - - - - - - - -

fala gazdarice,blize sam nego sto mislis,ipak je ovo mali svet;):)
fala za pivo,opet cu da zaginem,nece biti dobro.:
 
ja obozavam rane radove fila anselma, a volim i kad je ono stos`kaze mutirao u glasu...znaci,sto blize madoni,to bolje.:lol:
poseban pikant mi je taj prelazni period, kad decacic menja glas u onaj zadrigao od kafane i dima...kao recimo ovaj redak snimak,`89.ta cin`mi`se:

- - - - - - - - - -

fala gazdarice,blize sam nego sto mislis,ipak je ovo mali svet;):)
fala za pivo,opet cu da zaginem,nece biti dobro.:

bas velik fan Madone vidi se :p
da tu mu je jos bio normala glas, sjebbo se od droge rekla bih..mada ja nikako ne volim taj pocetni deo prva 3-4 albuma gde su bili Glam/Power sta vec
a svaki album posle toga mi kida
inace omiljeni bend :heart:
 
nije fil pijo drogu s cadjavu kasiku,nemo lazes:lol: pijo drugu drogu sto se pije s nogu stos kaze.:D
salim se.odlican lik,a i voli plavuse,sto je takodje plus ovako licni i personalni od mene.
sta zam,volim pevacke mogucnosti i na 5 minutes alone, a i na over my head. sta da okacim sad:confused:
aj moram tu staru, rano krenuo sevdah u kafani,ne znam dal je fajront il se tek otvorilo,j sam jeza kako okrenes:P
na kraju me odusevljava lik sa ovim podizucim valerima,sta ume ta generacija to je cudo...kao i madona;):lol:
 
a droga ko droga :lol:

plavuse :hahaha:

kakav crni fajront pupu, ima da radi i danju i nocu, cini mi se vise nocu :D

svidja ti se ova mozda?


- - - - - - - - - -

latinica!!
poslusacu :D
ajd ziveli dodji nam opet, sta cu kad sam prebukirana nemoj tu da se mislis da ce ovde biti zabusavanja :cool:

a cekam malo i sveta da se nakupi, sami pricamo ko da smo u pp :p
- - - - - - - - - -

Dobro jutro :D

Neka ti je srećom nova kafana :pivce:

hvala! :heart2:
ako bogda da potraje :D
 
Ti rani radovi Pantere zvuče potpuno drugačije od onoga kasnije, teško je i poverovati da se radi
o istom bendu. Na prva tri albuma pevao je Terry Glaze, onda na četvrtom Power metal dolazi Phil,
a njihov prepoznatljiv zvuk koji ih je proslavio počinje od albuma Cowboys from hell.
 
jesu, glameri vole samo te prve albume, za ocekivati :D
ja sam pokusala da slusam, ni ceo album iz tog perioda nisam uspela, ne lezi mi prosto al od CFH pa nadalje, sve savrseno!

- - - - - - - - - -

bar jedna dobra pesma po svakom albumu, da se skromno izrazim
 
jako potcenjena pesma sto bi neki rekli! obozavam je :heart:

- - - - - - - - - -

kolko nas je troje u kafani, vidim da je ceo pdf uzasno mrtav, sta raditi, ocu dici revoluciju na ovom pdf-u! :hej:

- - - - - - - - - -

rece volis Slayera, meni ova omiljena, al sumnjam da ti se dopada :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top