Kafana Kod Lude Metalke

Vasi omiljeni podzar(ovi) metala?

  • Heavy metal

    glasova: 3 25,0%
  • Thrash metal

    glasova: 1 8,3%
  • Glam metal

    glasova: 0 0,0%
  • Folk metal

    glasova: 0 0,0%
  • Progressive metal

    glasova: 2 16,7%
  • Industrial metal

    glasova: 0 0,0%
  • Doom metal

    glasova: 2 16,7%
  • Death metal

    glasova: 1 8,3%
  • Black metal

    glasova: 1 8,3%
  • Gothic metal

    glasova: 2 16,7%
  • Speed metal

    glasova: 0 0,0%
  • Viking metal

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da mahnem :D



57336222_10156739423698124_4341664542674124800_n.jpg
 
Šteta je ne iskoristiti ovako lepo vreme za šetnju ili neku spoljnu aktivnost.
Prijatne snove ti želim.
hebiga ja nisam spavala pre toga 20h il kolko

chao Bole :lol:

a sada san koji je nadmasio sve snove ikad sanjane..
hm, mozda ne.. hm..

astralno sam se kretala kroz svoju kucu, nema necistih sila, sve do,
dakle, u nekim delovima svoje sobe sam videla da je energija zagusena da tako kazem i sad sam srecna sto znam sta da procistim, mada sam vec pretpostavila da je na tim delovima gadnija atmosfera
ali nema niceg sem toga, osim,
osim onog belog dobrog entiteta koji me prati. dok sam se ja kretala kao duh kroz kucu, on je isao pored/iza mene i drzao orgomni beli sljasteci balon oko mene.
videla sam na jos nekim delovima kuce zagusenu energiju il gadniju atmosferu ali to je sve
sve do sobe sajkopate, odande je izbijala neka probadajuce uzasna energija, vec sam htela da se vratim i ni ne ulazim dok je moj licni entitet uradio sledece:
opet me pipnuo po ramenu i rekao: vrati se, nemas ti nista s tim.
i ja se vratim u krevet i ako moje telo tamo vec spava.
 
супер, значи кретала си се својом кућом али на другој фреквенцији. Претпостављам да под психопатом мислиш на твоју сестру. Па ништа, само убудуће прати шта ти говори твој гардијан и неће бити проблема.
 
Dixy,drago mi je sto si nasla nekoga da nezno volis,jer to je sustina svega. O promenama sam pricao,prenosio ovde pricu, razmisljao o tom, i vidis da ima nesto.
Evo jos nesto: dotice te neka katarzicna energija cim sanjas ovakve snove. Juce je bila Lazareva suubota, dan kad je Isus vaskrsao Lazara. Znacaj dan.;)
Takodje, ovaj danasnji i jucerasnji pun mesec u Vagi, prelep i sav romatican, zove se `Roze mesec`. Samo baci pogled na nebo i reci mi kako ti izgleda...:cool:
On je znacajan, kao i sve astroloske pojave ove,bas ove godine. Osecaju se promene u zivotu, pogledu na svet, itd. Desavaju se nenadano, ali blagovremeno.
Oplemenjuju dalji zivotni hod. Stari ego se trajno menja, sazreva neki novi..Perceptivniji, osecajniji. Od konkretno ovog punog meseca i - razboritiji. Kao da se prisecamo
ko smo ustvari, umesto onoga sto smo sebi nametnuli ili nam je to nametnuto, ili smo sebe uverili da je nametnuto. Stvari se odvijaju nekako bez one brane, zadrske..
Prirodno, kako samo umeju i kako samo vredi. Staro, bezvredno ide u proslost. Samo uzivaj i nastavi. Raduju me sve te promene. Nesto za tebe, da se nasmejemo malo:
:lol: P.S.Smanji ton, ja ovo ne mogu...:D:p
 
Poslednja izmena:
супер, значи кретала си се својом кућом али на другој фреквенцији. Претпостављам да под психопатом мислиш на твоју сестру. Па ништа, само убудуће прати шта ти говори твој гардијан и неће бити проблема.

jesam to joj je nadimak :lol:
mnogo bre imam astralnih putovanja u snovima cudim se sebi jer kolko znam za astralna putovanja treba da radis citave vezbe da bi dosao do toga..

- - - - - - - - - -

Dixy,drago mi je sto si nasla nekoga da nezno volis,jer to je sustina svega. O promenama sam pricao,prenosio ovde pricu, razmisljao o tom, i vidis da ima nesto.
Evo jos nesto: dotice te neka katarzicna energija cim sanjas ovakve snove. Juce je bila Lazareva suubota, dan kad je Isus vaskrsao Lazara. Znacaj dan.;)
Takodje, ovaj danasnji i jucerasnji pun mesec u Vagi, prelep i sav romatican, zove se `Roze mesec`. Samo baci pogled na nebo i reci mi kako ti izgleda...:cool:
On je znacajan, kao i sve astroloske pojave ove,bas ove godine. Osecaju se promene u zivotu, pogledu na svet, itd. Desavaju se nenadano, ali blagovremeno.
Oplemenjuju dalji zivotni hod. Stari ego se trajno menja, sazreva neki novi..Perceptivniji, osecajniji. Od konkretno ovog punog meseca i - razboritiji. Kao da se prisecamo
ko smo ustvari, umesto onoga sto smo sebi nametnuli ili nam je to nametnuto, ili smo sebe uverili da je nametnuto. Stvari se odvijaju nekako bez one brane, zadrske..
Prirodno, kako samo umeju i kako samo vredi. Staro, bezvredno ide u proslost. Samo uzivaj i nastavi. Raduju me sve te promene. Nesto za tebe, da se nasmejemo malo:
:lol: P.S.Smanji ton, ja ovo ne mogu...:D:p

pogledala sam u nebo sve sto vidim je ugalj crninu :rotf:
vazda neke promene a ja sedim u mestu, svasta gde zivimo, nesto se desava i dok se nista ne desava :eek:

boze Blekstare sta je ovo nisam ni do pola imala hrabrosti da pogledam.. :sad2:

- - - - - - - - - -

bio je pun mesec dva dana bas sam se divno osecala :heart:
u ljubavi sam sa punim mesecom :heart:

nego da se vratim svom astroloskom humoru :lol:

IMG_20190420_071523_774.JPG
 
Не нужно. Неким људима су та врата сама отворена. Немој да бежиш од тога. Сигурно постоји разлог за то...

samo dok sam ja zasticena od svega onog sto srecem na tim putovanjima..
znas da sam nasla vrlo ociglednog krivca u svojoj natalnoj, zasto sanjam prosle zivote.
ali to necu javno reci sta je jer ne bih da mi se nakace odredjeni
 
vazda neke promene a ja sedim u mestu, svasta gde zivimo, nesto se desava i dok se nista ne desava :eek: - - - - - - - - - -

bio je pun mesec dva dana bas sam se divno osecala :heart:
u ljubavi sam sa punim mesecom :heart: /QUOTE]

Dia, upravo to je to. Travelling without moving.;) Promene iznutra. Nije spoljasnji spektakl,"bum-bam"... Unutrasnji.:) I odjednom, povecava se horizont pogleda u daljinu tamo gde se misli da nam je domet mogucnosti i zelja.
Sad nam deluje moguc za isvesti...;) Unutrasnje oko ga jasno vidi. To je bas - zbog te Vage u kojoj sada cuci mesec , one koja ti tu mogucnost sada skromno pruza, delujuci razborito, svesno, jasnog pogleda, sa tendencijom da tih 100% stresa sto joj neko:cool: pripisuje spadne na totalnih 0 ili 1%, - ler iliti komotna prva brznina.;)
 
Dia, upravo to je to. Travelling without moving.;) Promene iznutra. Nije spoljasnji spektakl,"bum-bam"... Unutrasnji.:) I odjednom, povecava se horizont pogleda u daljinu tamo gde se misli da nam je domet mogucnosti i zelja.
Sad nam deluje moguc za isvesti...;) Unutrasnje oko ga jasno vidi. To je bas - zbog te Vage u kojoj sada cuci mesec , one koja ti tu mogucnost sada skromno pruza, delujuci razborito, svesno, jasnog pogleda, sa tendencijom da tih 100% stresa sto joj neko:cool: pripisuje spadne na totalnih 0 ili 1%, - ler iliti komotna prva brznina.;)

ajme Blekstare mnogo si ti optimistican covek
ja bas jutros kisu isplakala
nem pojma
 
samo dok sam ja zasticena od svega onog sto srecem na tim putovanjima..
znas da sam nasla vrlo ociglednog krivca u svojoj natalnoj, zasto sanjam prosle zivote.
ali to necu javno reci sta je jer ne bih da mi se nakace odredjeni

Пази, да немаш анђела чувара не би ти ни било дозвољено да та слободно "вршљаш" по астралу. Оно што ти је дало ту слободу дало ти је и чувара. ;)
 
cemu vodopadi?:( ..s debelim razlogom,verujem. Ali posle kise sija sunce. Postoji debeo razlog i za osmeh,reci da nema. Nisam ni optimistican,ni pesimistican. To su sada dva ekstrema. Vagama to ne bi odgovaralo.;)
Pogotovu sada, kad je mesec (emocije,osecanja) u njoj (vagi)...Dakle, emotivnost nam pomaze da steknemo novi rast. Novi pogled na staro,i o tome se radi. U ravnotezi izmedju dva ekstrema: optimizma i pesimizma, dobijas - jedan novi, svesni realizam. I to je to.
 
cemu vodopadi?:( ..s debelim razlogom,verujem. Ali posle kise sija sunce. Postoji debeo razlog i za osmeh,reci da nema. Nisam ni optimistican,ni pesimistican. To su sada dva ekstrema. Vagama to ne bi odgovaralo.;)
Pogotovu sada, kad je mesec (emocije,osecanja) u njoj (vagi)...Dakle, emotivnost nam pomaze da steknemo novi rast. Novi pogled na staro,i o tome se radi. U ravnotezi izmedju dva ekstrema: optimizma i pesimizma, dobijas - jedan novi, svesni realizam. I to je to.

oo mnogo je razloga mnogo.. koje vesto krijem tako da vecini izgleda; ova Dia nista ne radi nista joj ne fali samo vileni okolo
o ne druze o ne nemas ideju sta je iza mene, i ne zelis da imas

optimizam mi je strano telo :lol: realizam zvuci fini al ne znam u kojoj sam katergoriji :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top