Kafana Kod Lude Metalke

Vasi omiljeni podzar(ovi) metala?

  • Heavy metal

    glasova: 3 25,0%
  • Thrash metal

    glasova: 1 8,3%
  • Glam metal

    glasova: 0 0,0%
  • Folk metal

    glasova: 0 0,0%
  • Progressive metal

    glasova: 2 16,7%
  • Industrial metal

    glasova: 0 0,0%
  • Doom metal

    glasova: 2 16,7%
  • Death metal

    glasova: 1 8,3%
  • Black metal

    glasova: 1 8,3%
  • Gothic metal

    glasova: 2 16,7%
  • Speed metal

    glasova: 0 0,0%
  • Viking metal

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nego da ti pričam
Puštamo mačka napolje na kratko jer je još rovit od pada i moj muž mu kaže da dođe kući u pola osam
I evo ti Isidora TAČNO u pola osam
Sve su mi mačke bile pametne ali ovaj razume srpski
I priča kad ga nešto pitaš
Neverovatno
Inače mi je SAM došao u kuću
Cicojka je popizdela i tuče ga svakodnevno dan danas

Nama je tako Marko, bio je prvo kod komšinice i svaki put kad bi došla kod babe na kafu eto i njega, i održimo mi sastanak za okruglim stolom u vezi ljubimca i dogovorimo se da može, sledeći put kad je komšinica došla eto i njega sa njom, muva nam se oko nogu i samo pogledava, kao da nešto čeka i u jednom momentu mi kažemo ostaješ, odmah je skočio meni u krilo, kad je komšinica kretala kući, skoči on sa krila i hop na onu praznu stolicu i samo mrnjao, i ona se lepo ugnezdi na tu stolicu, komšinica otišla on ostao.
Imao je običaj da me čeka kad se vraćam iz provoda, bio je to predivan mačor, sav žut. :heart:
 
Ja sam na moru viđala jednog haskija koji je svaki dan dolazio na plažu predveče kad se rasčisti gužva i dođu pecaroši
Obavezno dobije ribe od njih i onda skoči u more
Potopi se ceo a ostavi rep van vode
Sve buve onda pobegnu na rep
I tada pametna životinja potopi i rep
Nije bio ničiji a svi su ga voleli i mazili

- - - - - - - - - -

Nama je tako Marko, bio je prvo kod komšinice i svaki put kad bi došla kod babe na kafu eto i njega, i održimo mi sastanak za okruglim stolom u vezi ljubimca i dogovorimo se da može, sledeći put kad je komšinica došla eto i njega sa njom, muva nam se oko nogu i samo pogledava, kao da nešto čeka i u jednom momentu mi kažemo ostaješ, odmah je skočio meni u krilo, kad je komšinica kretala kući, skoči on sa krila i hop na onu praznu stolicu i samo mrnjao, i ona se lepo ugnezdi na tu stolicu, komšinica otišla on ostao.
Imao je običaj da me čeka kad se vraćam iz provoda, bio je to predivan mačor, sav žut. :heart:
o bože:zaljubljena:
 
Dakle obožavam ih
colored-eyes.jpg
 
Poslednja izmena:
Nama je tako Marko, bio je prvo kod komšinice i svaki put kad bi došla kod babe na kafu eto i njega, i održimo mi sastanak za okruglim stolom u vezi ljubimca i dogovorimo se da može, sledeći put kad je komšinica došla eto i njega sa njom, muva nam se oko nogu i samo pogledava, kao da nešto čeka i u jednom momentu mi kažemo ostaješ, odmah je skočio meni u krilo, kad je komšinica kretala kući, skoči on sa krila i hop na onu praznu stolicu i samo mrnjao, i ona se lepo ugnezdi na tu stolicu, komšinica otišla on ostao.
Imao je običaj da me čeka kad se vraćam iz provoda, bio je to predivan mačor, sav žut. :heart:
ejo Sumi :cmok:
macke su divna i inteligentna bica, i sve su cudnovate na svoj nacin.. :heart:
Ja sam na moru viđala jednog haskija koji je svaki dan dolazio na plažu predveče kad se rasčisti gužva i dođu pecaroši
Obavezno dobije ribe od njih i onda skoči u more
Potopi se ceo a ostavi rep van vode
Sve buve onda pobegnu na rep
I tada pametna životinja potopi i rep
Nije bio ničiji a svi su ga voleli i mazili
dusica :heart: da vecina voli vodu ova moja nikako nije volela..

- - - - - - - - - -

ista moja bivsa Aska :heart2:
 
Odrasla sam na selu, tu je bilo i mačaka i kuca i svašta nešto, onda sam došla u grad, i moj prvi ljubimac je bio Marko, bilo je tu i drugih mačaka, al on je nekako bio baš poseban...
Sad smo u stanu i nekako mi ne ide da mačka bude u stanu, znam da oni mogu da se naviknu na stan, ali s obzirom na gomilu obaveza u toku dana i nemanju vremena da se posvetim maci ili kuci, za sad to ostaje samo želja.

Jedna pesmica
 
Odrasla sam na selu, tu je bilo i mačaka i kuca i svašta nešto, onda sam došla u grad, i moj prvi ljubimac je bio Marko, bilo je tu i drugih mačaka, al on je nekako bio baš poseban...
Sad smo u stanu i nekako mi ne ide da mačka bude u stanu, znam da oni mogu da se naviknu na stan, ali s obzirom na gomilu obaveza u toku dana i nemanju vremena da se posvetim maci ili kuci, za sad to ostaje samo želja.

Jedna pesmica

ja sam s svojim u stanu sta cu ne mogu bez njih nezamislivo mi je :lol:
 
ja sam s svojim u stanu sta cu ne mogu bez njih nezamislivo mi je

U početku mi bilo teško bez mačke u stanu, sad sam navikla.
Lino je bio poslednji, htela da i on dođe sa nama u stan, došao ali je vrlo brzo otišao i nije se više vraćao.
Navikao da lunja i nije mogao da se navikne na mali prostor, još se sećam njegovog pozdrava pre nego što je odmaglio u nepoznatom pravcu.
Imala sam tad osećaj ko da mi šapom maše i ko da mi kaže: Zbogom, ja odoh.
a zaista je tad podigao šapu i držao je par sekundi i samo kratko mau, mau, maaaau,mauuuu
 
U početku mi bilo teško bez mačke u stanu, sad sam navikla.
Lino je bio poslednji, htela da i on dođe sa nama u stan, došao ali je vrlo brzo otišao i nije se više vraćao.
Navikao da lunja i nije mogao da se navikne na mali prostor, još se sećam njegovog pozdrava pre nego što je odmaglio u nepoznatom pravcu.
Imala sam tad osećaj ko da mi šapom maše i ko da mi kaže: Zbogom, ja odoh.
a zaista je tad podigao šapu i držao je par sekundi i samo kratko mau, mau, maaaau,mauuuu

dusica divna.. da komuniciraju one na cudan nacin, moja me uvek upozori kad sam nesto zaboravila a idem iz kuce, ili kad ce biti neko srranje. samo mi legne na ranac, gleda me i nece da ustane
 
U početku mi bilo teško bez mačke u stanu, sad sam navikla.
Lino je bio poslednji, htela da i on dođe sa nama u stan, došao ali je vrlo brzo otišao i nije se više vraćao.
Navikao da lunja i nije mogao da se navikne na mali prostor, još se sećam njegovog pozdrava pre nego što je odmaglio u nepoznatom pravcu.
Imala sam tad osećaj ko da mi šapom maše i ko da mi kaže: Zbogom, ja odoh.
a zaista je tad podigao šapu i držao je par sekundi i samo kratko mau, mau, maaaau,mauuuu
oni se stvarno pozdrave kad odlaze
Sad se setih mog Arčibalda:(
 
oni se stvarno pozdrave kad odlaze
Sad se setih mog Arčibalda


:zag:

Lino nije otišao na taj način, samo nije želeo da bude u stanu, viđala sam ga povremeno neko vreme, mislim da je našao neku drugu porodicu.
Imao je običaj da ode i da ga ne bude po dva meseca i bude sa nama nekih mesec dana i opet ode.

Marko je jednom otišao i nije ga bilo skoro dva meseca i onda se jednog dana pojavio sa jednom belom macom, Bela, tad sam prisustvovala neverovatnoj sceni, taj izliv ljubavi je nešto neopisivo.
Tata je uzeo Belu u krilo i sad čekamo da vidimo šta će Marko da uradi, samo je prišao i počeo da mazi i ljubi Belu i ona njega.
Mačići su im bili preslatki.
Jeste da smo imali muke da ih podelimo ali smo uspeli, a oni su svako mače ispratili.
Bez obzira gde bili u tom momentu kad bi znali da će neko doći došli bi u dvorišti i čekali da vide ko dolazi i ko će uzeti njihovo mače, i tad je bilo mjaukanja.
Kad je ostalo jedno mače došla jedna devojčica sa roditeljima i htela ona da uzme mače, mače se povuklo a Marko i Bela stali između njih, dete viče hoću, hoću a Marko krenuo da frkće, odustali istog momenta, posle je došao jedan dečak oko 3 godine, u kolicima, mače je samo skočilo u krilo tog dečaka.
Ni danas nisam sigurna zašto nije htelo kod devojčici da li zato što je osetilo da devojčica ne bi bila dobra za njega ili zato što je čekao tog dečaka, jer oni su došli nekih pola sata posle njih.

Fascinira me to kod mačaka, ta njihova intuicija, njihova ljubav koju daju, koliko je samo puta Marko umeo da mi sedne u krilo i prede kad sam bila tužna..............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top