Kafana Kod Lude Metalke

Vasi omiljeni podzar(ovi) metala?

  • Heavy metal

    glasova: 3 25,0%
  • Thrash metal

    glasova: 1 8,3%
  • Glam metal

    glasova: 0 0,0%
  • Folk metal

    glasova: 0 0,0%
  • Progressive metal

    glasova: 2 16,7%
  • Industrial metal

    glasova: 0 0,0%
  • Doom metal

    glasova: 2 16,7%
  • Death metal

    glasova: 1 8,3%
  • Black metal

    glasova: 1 8,3%
  • Gothic metal

    glasova: 2 16,7%
  • Speed metal

    glasova: 0 0,0%
  • Viking metal

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
oj, evo da zalijete svi prisutni, zna se da metalci vole pivo! :D
samo ja ne okusavam alkohol :lol:

p036yhdl.jpg
 
u Moskvi su po meni oboje najvise izdominirali nem pojma..

za tebe sam znala da si raznovrsatan i da od metala Death dominira
kod mene se klacka sve oko nekog Blacka i Thrasha.. sve vise na Black idem, vec dugo. a s druge strane sam do malo pre slusala neke country pesme :D

evo malo Death-a za tebe :heart:
 
@Bau uzmem i naidjem na pesmu, pa se zakacila na jos par pesama i tako :D najlepse je tako naci muziku :heart:
ja ne slusam Death metal, nadje se po koja pesma, od bendova samo Obituary i Deicide, mozda ima jos neki ne znam, dm mi je previse sirov za mene..
ali evo jedne jako originalne dm pesme;

- - - - - - - - - -

neka smo se aktivirali malcice :D a ovu anketu sam glupavo nesto stavila, ne moze za vise opcija da se glasa :(
 
Metalika mega mocno na koncertu u Rusiji :) i Ja sad slusam svasta nesto...i lagano ali...

meni su ovi odllicni ... a i Morbid Angel
i Kreator su ok... sad koji je to podzanr :) izmislili su bar jos 10 poslednjih godina

 
Poslednja izmena:
death i morbid angel, to su shampioni zanra. sve su utanacili na tom polju, boju, oblik, filozofiju.

a laka,ugodna muzika...hmm.. :think:pazi sad ovo. Ovaj bend je nastao od vecine clanova Mr.Bungle, ali bez pevaca Majk Patona... Instrumentalne je prirode....
Glavna baza im je, pak, Orijentalna muzika, sto znaci da su pod prismotrom Cije zbog teroristicke pretnje.:lol: ali,navodno,tu je nesto vise. Bend vodi gitarista Mr.Bungle,
koji ovde haos svog maticnog benda pokusava da organizuje uz pomoc pitagorejske teorije muzike i brojeva, nekakvih snovidjajnih vidjenja teistickih hijararhija i slicno.
Tipa, da je arapska lestvica savrseni plod lomljenja nebeskih energija o stenje i kamenje pakla, hahaha.... Nacitan neki lik, bili su u Bg inace...iz San Franciska dolaze.
Mnogo stosta provlace, dzez, pitomu elektroniku, ali i dum metal i death trash. Pa evo primera od oba. Ovo je lagana numera. Posle stavljam hevi zvuk. Etno sound, orijent folk,kako vec.
 
@Bau onako nekako izbacivanje energije, black mi je senzualniji! :cool:

nisam nigde nasla opciju da izmenim anketu :evil:

poslusacu vas cim stignem, cini mi se da cu u dublji san, imala sam bas zanimljiv dan.
evo vam da ne ostanete zedni bez mene dok pustate teski metal i diskutujete :D
o6x172-b88707843z.120160509081619000g6cgevii.10.jpg


- - - - - - - - - -

i jedna black od mene, al vidim svi ovde neki klasik metal :sad2: :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top