Felacio, pušnje i ostale radosti /gadosti/

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
za ženske konkretno pitanje, ne zaima me da mi dođu i kopiraju linkove ili y.t klipove, dakle:
Drage dame i moderacije, želim vaše odgovore, nakon koliko vremena je oket staviti njegov falus u vaša usta, da li čekate par minuta, sati, nedelja meseci ili to ne činite uopšta?
Dragi matori dečaci i ostale senilni dedaci na ovom ptFu, šta mislite, kada je oket da vam žemska poopuši, ako to preferirate? ili je to gadost? Ili kitty uvaljujete nekoj koja god zine?
Elem, tema e oralni sex, lizingg, puššing, da li je to normalno po vašim načelima i u kakvim korelacijama? Bez da mi neko odgovori najdebilnije: sve je ok što dvoe zaista žele-jer to nije tema, to ssssvi znamo..
Pitanje je konkretno, osećaću se nepdržano ak i modovi ne daju konkretan odgovor, jer oni su sve&svaja, kao i na savkom ptFu, dakle očekujem što bi bilo normalno, da se modovi ukluče u rasparvu i budu konkretni, za nas ostaale je lako :lol:
 
Pa tokom prvog seksa, pobogu, nije taj felacio nista posebno....podrazumeva se, valjda? :roll:

eto, ja pitam, zanima me da li je oral oket na prvom dejtu, ti njoj, ona tebi..ili se to čuva za one segmente života kada ona kaže nisam nikme-ti si mi prvi (:

- - - - - - - - - -

Što,kao ako mi ****** na prvom onda je qrva ako se lažno stidi par termina onda nije laka roba,inkarnacija čednosti i čistote?:lol:
Nek je ona slobodna da bude šta hoće,ako se uklopimo super ako se ne uklopimo ..bože zdravlja svaka šerpa nađe poklopac...:lol:

ma čoveće, ja želim da me prossvetlite..da žemske daju svj glas, a i i vi muški..
ok oral na prvom dejtu? ili šta?
 
Izgleda je Petunija zadovoljila usnama svog dragog na prvom dejtu pa sad ima dilemu kako on na nju gleda dal je qravela il je možda trebalo da se folira još neko vreme pa da mu ispriča bajku kako nikada nikome nije sisala snagu ali je on tako bio neodoljiv da je pregorala u želji samo da ga oseti na svojim usnama....:per::mrgreen::aha2:

e hbt..ti skoro pa orgazam doživeo, dok si mene opisao u toj situaciji :lol:
pazz đe pršćeš, mož u rođene oči, ako promašiš plafon (:
 
ma čoveće, ja želim da me prossvetlite..da žemske daju svj glas, a i i vi muški..
ok oral na prvom dejtu? ili šta?

Pa el tebi ok?Meni jeste,ti bi kao otvarač teme trebala prvo da kažeš da li je za tebe ok ...ne vidim šta bi tu za bilo kog normalnog muškarca bio problem..al neću više da komentarišem živo me zanimaju ženski odgovori,muške već znam...:mrgreen:
 
za ženske konkretno pitanje, ne zaima me da mi dođu i kopiraju linkove ili y.t klipove, dakle:
Drage dame i moderacije, želim vaše odgovore, nakon koliko vremena je oket staviti njegov falus u vaša usta, da li čekate par minuta, sati, nedelja meseci ili to ne činite uopšta?
Dragi matori dečaci i ostale senilni dedaci na ovom ptFu, šta mislite, kada je oket da vam žemska poopuši, ako to preferirate? ili je to gadost? Ili kitty uvaljujete nekoj koja god zine?
Elem, tema e oralni sex, lizingg, puššing, da li je to normalno po vašim načelima i u kakvim korelacijama? Bez da mi neko odgovori najdebilnije: sve je ok što dvoe zaista žele-jer to nije tema, to ssssvi znamo..
Pitanje je konkretno, osećaću se nepdržano ak i modovi ne daju konkretan odgovor, jer oni su sve&svaja, kao i na savkom ptFu, dakle očekujem što bi bilo normalno, da se modovi ukluče u rasparvu i budu konkretni, za nas ostaale je lako :lol:

p ja jasno unapred ovde pisem u gutanju i stavljam do znanja sta ocekujem na prvom dejtu,tako da nema potrebe da me cima neka gadljiva<3
 
Pa el tebi ok?Meni jeste,ti bi kao otvarač teme trebala prvo da kažeš da li je za tebe ok ...ne vidim šta bi tu za bilo kog normalnog muškarca bio problem..al neću više da komentarišem živo me zanimaju ženski odgovori,muške već znam...:mrgreen:

eto, ja se edukujem, gde piše u pravilima foruma da postavljač teme mora u startu da iznese soptveni stav?
S druge strane, svaka tema postaje ozbiljna kada se modovi uključe u temu.
 

- - - - - - - - - -

kome smeta jedna dlaka
neka beži od kajmaka

:lol: pa nisi istražio tu tematiku, zamisli izvučeš riđu dugu dlaku iz grkljana, a njena kosa plava ili crna :lol:

- - - - - - - - - -

Čim se njena želja ukrsti sa neizdržom.

a, ti kako stojiš s tim? prosek?

- - - - - - - - - -

Jel ti malo trolujes sa ovakvim pitanjima? :D

veoma sam ozbiljna nikica, kad god otvorim neku ozbiljnu temu-niko se ne udene i propadne mi tema..eno imaš na ženama moju jučerašanju temu npr..nađi ili i ovde da se reklamiram :mrgreen:

- - - - - - - - - -

eoo link, da vidiš da nisam trol https://forum.krstarica.com/showthread.php/812875-Da-li-ste-u-toku
 
za ženske konkretno pitanje, ne zaima me da mi dođu i kopiraju linkove ili y.t klipove, dakle:
Drage dame i moderacije, želim vaše odgovore, nakon koliko vremena je oket staviti njegov falus u vaša usta, da li čekate par minuta, sati, nedelja meseci ili to ne činite uopšta?
Dragi matori dečaci i ostale senilni dedaci na ovom ptFu, šta mislite, kada je oket da vam žemska poopuši, ako to preferirate? ili je to gadost? Ili kitty uvaljujete nekoj koja god zine?
Elem, tema e oralni sex, lizingg, puššing, da li je to normalno po vašim načelima i u kakvim korelacijama? Bez da mi neko odgovori najdebilnije: sve je ok što dvoe zaista žele-jer to nije tema, to ssssvi znamo..
Pitanje je konkretno, osećaću se nepdržano ak i modovi ne daju konkretan odgovor, jer oni su sve&svaja, kao i na savkom ptFu, dakle očekujem što bi bilo normalno, da se modovi ukluče u rasparvu i budu konkretni, za nas ostaale je lako :lol:

evo ja ću kao primerak moda da ti podržim temu, iako nemam baš neki zanimljiv odgovor.. oralni sex se kod mene podrazumeva, ne desi se samo ako 1. smo u žurbi 2. muško ne pokazuje nikakvu želju za tim.. a da li je to prvi sex (koji je ponekad ujedno i prvi dejt :rumenko:) ili je neki 5. 10. koji god, to je potpuno nebitno..
 
evo ja ću kao primerak moda da ti podržim temu, iako nemam baš neki zanimljiv odgovor.. oralni sex se kod mene podrazumeva, ne desi se samo ako 1. smo u žurbi 2. muško ne pokazuje nikakvu želju za tim.. a da li je to prvi sex (koji je ponekad ujedno i prvi dejt :rumenko:) ili je neki 5. 10. koji god, to je potpuno nebitno..
maa fali ti do neba, nisam ni znala da si ovde mod, ono nisi bila kada si me reklamirala na religiji u kafani sa onom temom..nema veze ne moraš da se setiš :zcepanje:
drago mi da je ovde neki vanseriskiji mod

- - - - - - - - - -

:heart: za heroinu

- - - - - - - - - -

Verujem da će da se javi turbo viršlica i da kaže da nije moralno....:hahaha::rotf:

aj te interne dosetke ne kapiram, to neki nik ili šta?
 
maa fali ti do neba, nisam ni znala da si ovde mod, ono nisi bila kada si me reklamirala na religiji u kafani sa onom temom..nema veze ne moraš da se setiš :zcepanje:
drago mi da je ovde neki vanseriskiji mod

- - - - - - - - - -

:heart: za heroinu

:heart:

ja mislim da je to moje sveto povezivanje ljisa i religije bilo zaslužno za to da postanem mod.. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top