Podela Kosmeta: zamena područja Preševa zapadno od autoputa za sever Kosmeta

Poruka
19.619
Daklem, ako ovo đubre ima ovakvu naslovnu stranu, da li Vođa ima ovako nešto u vidu, ili je ovo samo priprema za potpuni gubitak Kosmeta, u smislu ''eto mi smo hteli da pristanemo i na zamenu ali dušmani''?
Ako informer napiše da su šiptari u panici zbog predloga kojim bi Srbija dala svoju teritoriju u zamenu za sever Kosmeta, to govori dve stvari:

1. Da se implicitno priznaje da je Kosmet nezavisan, jer kako može da se da deo vlastite teritorije u zamenu za drugi deo vlastite teritorije?
2. Da se smatra da je takav predlog odličan za nas, jer inače šiptari ne bi bili u panici.

Naslovna%20Informer%2009%2007_500x656.jpg
 
Nikakva opcija podele nije u opticaju to su samo zelje namenjene domacem folkloru...Jer bi to otvorilo mnogo regionalnih apetita,

i mojoj staroj senilnoj babi je jasno da ove avnojevske granice na balkanu a koje su prihvatili zapadnjaci nece dugorocno ostati jer su potpuno neprirodne
cim dodje do vecih rascjepa i previranja na zapadu trenutne granice balkana ruse se ko kula od karata

- - - - - - - - - -

od kosva i rsk srbija ne sme odustati
okolnosti se mjenjaju
ko zna kko ce stvari izgledati za 20 god ili 30 itd
ono sto se danas cini nemoguce sutra moze biti vrlo moguce
 
Kosovo samo ratom i etničkim čišćenjem možemo da povratimo,sve ostalo su priče za malu decu....kao Turke što smo proterali u I balkanskom ratu sve ostalo je baljezganje.

Ja volim da kazem kad granica Srbije bude na klekovaci onda ni RSK i Knin nije daleko
Dakle samo polako idemo po redu,dolaze bolja vremena ubjedjen sam ,uvjek posle loseg vremena dodje ljepse,samo treba biti strpljiv
 
Чим се то заврши- треба покренути јавну расправу о поништењу одлука АВНОЈ-а о границама, и припремити се за борбу за РСК, а затим и уједињење.
Ко то не покрене- тешка је будала и кукавица.

Imas bujnu mastu, to je zdravo do granice realnosti, posle se nadziru simptomi sizofrenije...
 
Imas bujnu mastu, to je zdravo do granice realnosti, posle se nadziru simptomi sizofrenije...

siptar nikad ne reci nikad
nagledo sam se ja svega i zivio u raznim vremenima
meni neko da je reko 1988 da ce se jugoslavija raspasti i da ce ndh vaskrsnuti ja bi tada pomislio da je lud
da mi je neko reko 1995 da ce u banjaluku za 23 god dovoditi muslimane da mitinguju iz sarajeva
ono sto je nekad izgledalo kao zona sumraka danas je realnost
 

Back
Top