Bruka u Mileševi: Potukli se Atanasije i Filaret, čupali se za kose i brade na službi

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Bruka u Mileševi: potukli se Atanasije i Filaret, čupali se za kose i brade usred službe!

1548139_1548105-untitled1-edit_ls.jpg


Popovska posla! Oni koji su se zatekli u blizini manastira Mileševa u vreme večernje službe prošlog ponedeljka nisu mogli da veruju svojim očima. Naime, novoustoličeni episkop mileševski, Atanasije Rakit,a i bivši vladika Filaret, su se tukli i čupali za kose i brade!

Kako svedoči očevidac ovog incidenta, potpuno nepriličnog crkvenim velikodostojnicima, sve se dogodilo ispred manastirskog konaka, pre tačno nedelju dana, oko 17 sati, ali, srećom, niko nije teže povređen u tuči.

Opširnije ovde (vest je od danas):

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...za-kose-i-brade-usred-sluzbe-citajte-u-kuriru

“Pop Ćira i pop Spira” malo se dofatila za brade, zbog novaca, ma ajte molim vas...
 
kad mu informacija ne odgovara izuzetno je sumnjicav na izvor

a kad mu odgovara - vest je pouzdana

evo filaretova izjava http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-me-je-gurao-i-vukao-za-bradu-ali-mu-oprastam

Hajde i ti pokaži to što tvrdiš. Kome to nešto odgovara, kome ne odgovara? Osim uobičajenog prikazivanja mržnje daj još nešto.
Inače, da si počitao i ovu novinsku vest, video bi da se tvrdi da do sukoba nije došlo. Ja ne verujem ni jednoj, ni drugoj verziji dok se ne dobiju pouzdani podaci. A ti? Vidim da si potrčao da pljuješ, a to samo o tebi govori.
 
A ti si shvatio? Iz nekog Kurira? a, pa dobro, to je lep pokazatelj. Ne gluposti onih pišu, već onih koji te gluposti gutaju. U ovom slučaju ne pišem da se ovaj slučaj desio ili nije, već da se servira nešto bez ijednog dokaza, a krezubi odmah skoče da glođu bačenu kosku.

si ti ovo napisao

ili ti neko podmetnuo
 
Hajde i ti pokaži to što tvrdiš. Kome to nešto odgovara, kome ne odgovara? Osim uobičajenog prikazivanja mržnje daj još nešto.
Inače, da si počitao i ovu novinsku vest, video bi da se tvrdi da do sukoba nije došlo. Ja ne verujem ni jednoj, ni drugoj verziji dok se ne dobiju pouzdani podaci. A ti? Vidim da si potrčao da pljuješ, a to samo o tebi govori.

ko onda vredja i kleveta
 

Back
Top