+CHILDREN OF BODOM+

Peruzzi:
nisu loshi....inace mogu da se lepo muzicki definisu gde su. pogldaj wikipediju, ima tamo jedan lep clanak. u osnovi su dead

imam follow the reaper, i gotivan je, ali su mi se smucili posle 15 dana

NE MOGU DA VERUJEM!!KAKO DA TI SE SMUCE??
HATE ME,HELLION,BODOM AFTER MIDNIGHT,DONT STOP AT THE TOP,KISSING THE SHADOW..NE ZNAM PROSTO KOJA JE NAJJACA SA FOLLOW..
A NABAVI HATEBREEDER,TO IM JE NAJJACI ALBUM!!
 
Sorry ako sam ikome bila maznula temu,ja sam kucala na pretragu children of bodom i nista nije nasao! sramota...

Super je hatebreeder album, meni su taj i hate crew deathrow omiljeni!!!mada su svi stvarno super!!!! :twisted:
 
i opet preslusavam ripera, i opet mi se svidja, ali mi opet ide na zivce sto je svaka pesma bukvalno isecena na pola. oni uopste ne umeju da urade kraj. kad ocekujem poslednju strofu,refren,solazicu,bilo,sta oni samo stanu...

ma nisu losi bre ,)
 
Unsaie a Wandering Fairy:
Paa...sviđaju mi se tekstovi,mada ih moram naučiti napamet pa tek onda slušati pjesmu inače ništa ne bih razumjela...ipak, najviše mi se sviđaju spotovi - hehe duga kosica,niske farmerke.....


Pa kad bi slusala malo bolje...razumela bi i bez teksta.Priznajem i meni su trebali textovi
ali vecinu toga sam razumela i bez...
 
pitam se sta mislis o obradi "Oops!...I did it again" od Britney Spears?..................................................................................................................................................................................
 

Back
Top