Najbolje i Najludje recenice iz filmova svih vremena

Malo mi se ogadile te previse seljacke fore iz -Tesne koze- Dusan Kovacevic je bez premca,a Zoranu Radmilovic su bas i mogli Ameri da daju jednog oskara.../mozda i bi,da su znali gde je Srbija.../ Evo jedne Americke iz "School of rock" Podigne tri prsta u vis(tri osim palca i malica) i razdere se:"Read between the lines!!!!!" -zar nije dobra!?
 
Jeste ovaj Car,ali "16000 policajaca jure Dzordza,ulicama grada Cikaga",a ne Njujorka.../ajde da bar citiramo Cara....Evo malo -----"Ko je **** van rupe?" ------pita izlazeci iz wc-a...........
ili -----"Da sam ja neka vlast, ja bih ljudima koji zive ovde priznavao duple godine zivota" -----,a Rumenka mu dobacuje -"Pa opet bi te penzionisali,nesposobnjakovicu!"-
 
Ili mozda
------- "On me pita sta sam cito....Mene pita sta sam cito..?,Da li mi je utisak varljiv ili ne, on mene pita sta sam cito?...<odvratna psovka>Ja bio clan biblioteke,,.,godinu dana bio clan biblioteke...,imao clansku kartu biblioteke..specijalne boje...On mene pita sta sam cito<.....>Mogo da u udjem u biblioteku u sred bela dana...Udjem,sednem,narucim,pojedem,popijem...,bole mene....On mene pita sta sam cito..."-----------
 
Bocka:
Ili mozda
------- "On me pita sta sam cito....Mene pita sta sam cito..?,Da li mi je utisak varljiv ili ne, on mene pita sta sam cito?...<odvratna psovka>Ja bio clan biblioteke,,.,godinu dana bio clan biblioteke...,imao clansku kartu biblioteke..specijalne boje...On mene pita sta sam cito<.....>Mogo da u udjem u biblioteku u sred bela dana...Udjem,sednem,narucim,pojedem,popijem...,bole mene....On mene pita sta sam cito..."-----------

Ili ovo,cim dosla nova garnitura,ajde Radovane u tri lepe.
 
Ne znam da li je ovo bilo, ali ajde.
Munje: Nayebaćeš! I ti ćeš nayebati! Nayebaćete!
Crni Gruja(kad Bole objasnjava da je Gruja otišao u Napoleonovu legiju stranaca da se bori protiv smrdljivih Švaba i da će doći za 50 godina): Gazda Gruja je otiš'o u nadpolovnu smrdljivu legiju od 50 godina gde se Švaba bori protiv stranca.
Mi nismo Anđeli 1: Džiberu, nemoj da ti manijak da po.... koliko je sati?
Tolio sam se sada setio, ostalo kasnije(ako se setim).Alex.L
 
Al' sam ga opravio svaka mi cast! - Crni Gruja

Ajde tebi cika da bombonu a ti njemu tu pusku!!! - ne znam tacno koji film

A ti dobro znas sta ja radim sa izdajnicima!!!
Nazalost...ovaj, naravno! - Crni Gruja

U ala je vruce, bole njega uvo un se kuhfa. - Crni Gruja

Ko te tero da brijes obrve? Imala si lepe,bre,obrve ko majmun!!! - Tesna koza

Kako otpada otpala ti dabogda?! - Tesna koza

Orlovi, medvedi, lisice, potstanari... Sve moguce zivotinje su zasticene jedino postenog coveka pljuje i mlati ko hoce. - Tesna koza
 

Back
Top