Kako do dobrotvora koji pomažu sportiste

Roditeljka

Početnik
Poruka
2
Da li je neko čuo da postoje pojedinci ili organizacije koje su voljne da pomognu individualno sportisti, nevezano za klub.
Obraćala sam se nekim hum organizacijama koje se bave razvojem mladih sportista pa i onim drugima koje pomažu deci, ali svi imaju određene projekte koji se ne bave pojedincom već doniraju škole, klubove i sl. Sve je to isuviše veliko i ozbiljno za mene. U suštini tražim bukvalno nekog donatora koji bi pomogao sa 10 - 15000 din devojčicu od 12 godina da ode na sportski kamp iz orijentiringa, koji je propustila prošle godine a neretko propušta i trke upravo zbog finansija.
Sam klub ne može da pomogne jer ne postoje članarine, Organizacija je takva da svako plaća svoj deo puta i smeštaja i pri tom nalaze uvek najpovoljnija rešenja. Takođe ne želim da uključujem klub niti da molim na društvenim mrežama jer je u pitanju tinejdžerka i ne bi podnela javno eksponiranje (znate blaaam). Takodje nisam u situaciji da pozamljujem jer od kad je firma mog muža otišla u stečaj slabo se snalazimo.
Ako neko zna nekog ko pomaže pojedince vi javite
 
Na žalost sad kad je ostalo još par dana do polaska mogu samo da kažem da sam samo delimično uspela. Skupila sam pola novca dovoljno za prvu ratu ali ne i za trošak i opremu. Ne postoje vrata na koja nisam kucala i granice do kojih sam išla ali bezuspešno. Negde sam izvrgnuta ruglu negde podozrenju jer u ovom ludom svetu svi svud vide neku prevaru. Ja se i dalje nadam!
 

Back
Top